slogan
„Staňte se pokušením, které partnerovi nedá spát.“

Fotogalerie

jana-lenska_1
kliknutím otevřete fotogalerii
jana-lenska_2
kliknutím otevřete fotogalerii
jana-lenska_3
kliknutím otevřete fotogalerii

Jana Lenská

  • odborník na privátní módní poradenství, sestavení šatníku, osobní styling, proměny vzhledu a šití obleků i košilí na míru.
  • specialistka na firemní image a DRESS CODE oblékání se zaměřením na úspěšný a přirozeně POZITIVNÍ PRVNÍ DOJEM

… pro Váš úspěšnější osobní život, podnikání a kariéru

Svým uměním významně podpoří Váš úspěch, prestiž i autoritu a zvýrazní Vaši odbornost a profesionalitu. Služby provádí po celé České Republice i v zahraničí.


Výhody spolupráce s Janou Lenskou

  • práce je jejím koníčkem, proto dělá vše naplno a s láskou
  • dělá věci promyšleně a jinak. v práci jí nejde o kvantitu, ale o kvalitu a výsledek. Tak, aby Vám její práce přinesla radost i užitek.
  • spolupracujte přímo s majitelkou salonu osobně a využijte její dlouholeté zkušenosti a znalosti pro svůj úspěch a kariéru. To je další výhoda, která má dnes vysokou přidanou hodnotu.

OBJEDNEJTE SI KRÁTKOU NEZÁVAZNOU KONZULTACI

při které si stanovíme Vaše priority a cíle, kterých chcete dosáhnout. S jejich realizací Vám spolehlivě a vysoce profesionálně pomohu.

Podívejte se na zkušenosti zákazníků, kteří pro svůj úspěch využili naše služby před Vámi:

JUDr. Kamenský
Dobrý den paní Lenská,
chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za Váš přístup. Jsem maximálně spokojený a zatím jsem takto poctivý a empatický přístup nezažil.
JUDr. Kamenský
Ing. Věra Boučková
Vážená paní Lenská, chci vám opravdu ze srdce poděkovat za vaši téměř božskou trpělivost při vybírání oblečení pro mého manžela. Známe se už dost dlouho a tak chci aspoň takto ocenit vaši upřímnou snahu mi s ním pomoci a občas zrekonstruovat jeho šatník. Jěště jednou díky a přeji vám i vašim milým kolegyním hodně štěstí a příjemných zákazníků, se kterými nebudete mít tolik práce.
Ing. Věra Boučková
Miroslav Berkovec
Děkuji za skvělou pomoc při výběru nové pracovní vizáže do USA. Perfektní služby, skvělý servis a ochotné jednání
Miroslav Berkovec, Praha
Swiss Life Select
Dobrý den paní Lenská, chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za Váš přístup. Jsem maximálně spokojený a zatím jsem takto poctivý a empatický přístup nezažil.
Těším se na další spolupráci :-)
Swiss Life Select
Vratislav Tyl
Lucie Viktorie Hájková
Vážená paní Lenská, ráda bych Vám vyjádřila uznání a dík za to, že jste - a právě v Brně. Přeji i nadále hodně zdaru, úspěchu a hlavně spokojených zákazníků, kteří u Vás naleznou sami sebe.
Lucie Viktorie Hájková
Martin Fuchs
Vážená paní Lenská, vynikající odborný servis a výběr, velice příjemné rodinné prostředí.
Martin Fuchs
Paní Žilavá, Bratislava
Ďakujeme paní Lenskej za profesionálny pristup a ochotu. Spokojenosť na vysokej úrovni za skvelý výber tovaru. Určitě sa k Vám vrátíme a Váš obchod budeme propagovat i mezi známými. Ďakujeme za velmi príjemné chvíle u Vás.
Paní Žilavá, Bratislava
Ing. Lukáš Babický, Ústí n. L.
Dobrý den paní Lenská, ještě jednou Vám mockrát děkuji za neuvěřitelný výběr a sladění mého svatebního obleku.
Nevěsta byla nádherná, ani já jsem vedle ní vůbec neztratil svůj lesk a dohromady jsme tvořili krásný pár, díky Vám.
Všem se můj oblek moc líbil a nevěsta, když mě viděla poprvé celého ustrojeného, tak se neubránila dojetí a ukápla ji slza, jak moc mi to sluší.
Ing. Lukáš Babický, Ústí n. L.
Ing. Jiří Veselý
Když jsem byl jmenován ředitelem a jednatelem společnosti, uvědomil jsem si, že jsem se ze dne na den stal tváří společnosti, jejím reprezentantem vůči všem obchodním partnerům. Moje image a šatník tomu neodpovídaly. Cítil jsem potřebu s tím něco udělat, ale sám jsem si nedokázal poradit. Manželka mě upozornila na salon MAHDALL, kde prý nabízí komplexní služby v této oblasti.
Zpočátku jsem byl celkem skeptický. Rozhodl jsem se totiž pro radikální řez, původní šatník jsem kompletně zrušil a nahradil šatníkem, sestaveným panem Mahdallem a pí. Lenskou. Velmi si cením i ostatních rad, týkajících se různých doplňků a vybavení, nejen oblečení.
Investice se vyplatila. Již první pracovní den, kdy jsem použil „nový image“, jsem pozoroval výrazné změny v přístupu lidí k mé osobě. Moje sebevědomí raketově vzrostlo. Bylo to, jako bych se probudil do nového světa, cítil jsem se přirozeně, svobodně, něco jako by „zapadlo na své místo“.
Cítím se lépe při každém jednání, sebejistěji, uvolněněji. Je pro mě přirozené nosit tento nový šatník, najednou jsem si uvědomil, jak je důležité mít všechny součásti oděvu dokonale padnoucí a sladěné a kolik chyb jsem dříve dělal. Nyní si užívám každou hodinu nošení nového šatníku. Nosím oblečení, které bych dříve neměl odvahu ani vyzkoušet, natož zakoupit. A nosím ho hrdě a rád. Po několika týdnech pozoruji i další zajímavou skutečnost, pomalu se mění i styl oblékání kolegů v práci, firemní kultura oblékání se zlepšuje – a to bez použití jakýchkoli doporučení či předpisů. Celkově mi nezbývá než složit poklonu pí. Lenské a celému týmu za perfektně odvedenou práci.
Ing. Jiří Veselý, Brno
Bronislava Čermáková
Milá paní Lenská,
chci vám poděkovat za vaši dlouholetou péči o šatník mého manžela. Musím říct, že kvalita oblečení z vašeho salonu, to opravdu něco vydrží. Ty italské mikiny, košile, ale i boty a obleky mého muže mají bohužel podstatně delší životnost, než většina mého oblečení. Škoda, že se nechcete věnovat i dámské módě pro „české“ postavy, jako jsem já. Hodně úspěchů a dalších nakupujících spokojených manželek vám přeje
Bronislava Čermáková

Kolik stojí její styling a osobní konzultace?

Osobní styling a poradenství 1.860 Kč/hod.

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro firmy je možný odpočet DPH.
Služby a poradenství si můžete objednat po celé České a Slovenské republice.

Objednávky a dotazy Janě posílejte na adresu lenska@mahdall.cz

jana-lenska

Jana Lenská

módní kouč

specialistka na
firemní oblékání
osobní a profesní image
a vytvoření pozitivního prvního dojmu
kterým úspěšněji oslovíte ty, na kterých Vám záleží

lenska@mahdall.cz

milo-mahdall

Milo MAHDALL

imagemaker a módní návrhář
osobní a firemní poradce

odborník na
řeč těla, komunikaci a váš příjemný vzhled
… pro vaše přirozené vystupování a úspěšné firemní i osobní prezentace

milo@mahdall.cz

daniel-mahdal

DANIEL MAHDAL

osobní stylista a módní poradce

daniel@mahdall.cz

miroslava-belska

MIROSLAVA BĚLSKÁ

ředitelka módního salonu

belska@mahdall.cz

top