slogan

Kabáty šité na míru
pánské osobní krejčovství Mahdall & Lenská, Brno

Užijte si svůj úspěch a jedinečnost!

Originální, módní i klasické retro pánské kabáty s mnoha designovými detaily šijeme v Brně na míru ze zajímavých a vysoce kvalitních vlněných látek. Tyto designové látky si sami dovážíme ze zahraničí vždy jen po několika metrech.

To proto, aby byla zaručena jedinečnost a vysoká přidaná hodnota vašeho nového kabátu na míru! A také proto, abyste ve vašem novém unikátním kabátě z pánského krejčovství MAHDALL & LENSKÁ skvěle zapůsobili na ty, na kterých vám záleží.


Módní elegance a jedinečnost modelů pánských kabátů na míru

... stvořeno pro vaše zážitky.

Zajímavý módní střih, krátké i dlouhé délky kabátu, jedno i dvouřadové zapínání, originální detaily a unikátní designové prvky navržené našimi návrháři a designery.

TO VŠE PODTRHNE VÁŠ ÚSPĚCH A VAŠI JEDINEČNOST.

Naše tradiční krejčovské umění a perfektní vypracování střihů zase dodají vašemu novému kabátu punc zajímavosti a vysoké elegance.

Majitelka salonu JANA LENSKÁ Vám na objednávku osobně pomůže s výběrem zajímavé látky i návrhem vzhledu vašeho nového kabátu. Poradí Vám, který střih Vám bude nejvíc slušet a doporučí zajímavé detaily, díky kterým váš kabát na míru zaujme a bude se líbit vám i vašemu okolí.


Klasické vlněné pánské retro zimní kabáty

Naší specialitou jsou unikátní pánské retro zimní kabáty. Retro kabáty na míru šijeme ve stylu prvorepublikových klasických kabátů, kabátů známých mafiánů z 30 let a kabátů ve stylu Oldřicha Nového. Tyto kabáty jsou skutečně ve své kvalitě a eleganci velmi nadčasové a hodí se skvěle na běžné denní nošení např.: k saku, k riflím i večer k pánskému obleku do společnosti.
Máme ze zkušeností našich zákazníků spolehlivě ověřeno, že takovým retro kabátem na míru své okolí skutečně velmi příjemně zaujmete.


Nadčasová hodnota pánského retro vlněného kabátu na míru

Retro kabát Vám ušijeme z nejkvalitnějších pánských vlněných látek tak, že vám při správné údržbě bude sloužit mnoho let. Pan Mahdall osobně takový zajímavý retro kabát nosí už od roku 1995. Za tu dobu bylo potřeba jen vyměnit podšívku a i přes svůj věk tento kabát neztratil své kouzlo a stále sklízí zasloužený obdiv.


Ceny kabátů na míru

Cena se stanoví podle délky kabátu na míru, náročnosti střihu, výběru látky a množství individuálních detailů.
Cena vašeho jedinečného pánského kabátu na míru se v našem brněnském krejčovství pohybuje podle vybrané látky, střihu a množství originálních osobních detailů od 10 999 Kč.

jana-lenska

Jana Lenská

módní kouč

specialistka na
firemní oblékání
osobní a profesní image
a vytvoření pozitivního prvního dojmu
kterým úspěšněji oslovíte ty, na kterých Vám záleží

lenska@mahdall.cz

milo-mahdall

Milo MAHDALL

imagemaker a módní návrhář
osobní a firemní poradce

odborník na
řeč těla, komunikaci a váš příjemný vzhled
… pro vaše přirozené vystupování a úspěšné firemní i osobní prezentace

milo@mahdall.cz

daniel-mahdal

DANIEL MAHDAL

osobní stylista a módní poradce

daniel@mahdall.cz

miroslava-belska

MIROSLAVA BĚLSKÁ

ředitelka módního salonu

belska@mahdall.cz

top