slogan
„U nás získáte
charisma & kouzlo osobnosti“

Fotogalerie

Příběhy našich zákazníků

Nebudeme vás, tak jako ostatní značky, ohromovat tím, se kterými úspěšnými VIP osobnostmi, lékaři, právníky, řediteli bank,TOP manažery a podnikateli se známe a spolupracujeme. To není vůbec důležité. Pro vás je důležité to, že
UDĚLÁME VŠE PRO TO, ABYSTE BYLI SPOKOJENI PRÁVĚ VY.

Podívejte se na reference našich spokojených zákazníků:

S tak perfektním obchodem jsem se v Brně zatím nesetkal. Úprava obleku výborná, služby vysoce profesionální.

Zemánek

Přišli jsme na doporučení a budeme doporučovat dále. Velmi vstřícný přístup. Máte krásný sortiment, což je úžasná kombinace. Určitě se vrátíme. Oblek jsme vybrali na první dobrou, a jelikož oblékání není náš koníček, díky vašim dámám se stal nákup zábavou. Děkujeme

Martina a Jarda

Moc děkujeme za skvělé služby, které jste nám poskytli. Milá a vstřícná paní, která nám ve všem vyhověla. Určitě tuto skvělou prodejnu doporučíme dál, i když jsme až z malé velké dálky (Hradec Králové :-D ). Ještě jednou moc děkujeme.

Budoucí novomanželé Dvořákovi

Vlídná obsluha se o mě starala jako o vlastního. Děkuji

Křížek

Našel jsem perfektní oblek, skvělé boty, neuvěřitelně ochotný a vstřícný přístup a pomoc s výběrem, profesionální úpravu kalhot na míru a odcházím nadšený. Děkuji!

Pavel K.

Velmi oceňuji profesionální přístup. Pro příští oblek půjdu určitě sem. Šíře a kvalita sortimentu vysoce nadstandartní.

Radek Zukal

Děkuji za super obsluhu a férový přístup. Nečekal jsem, že bude výběr tak rychlý. Děkuji

Zemánek

Chci Vám co nejsrdečněji poděkovat za Vaši vstřícnost při výběru mého prvního obleku. Navštívil jsem mnoho obchodů, ale nikde nebylo to, co by mi padlo do oka. Oblek, který jsme vybrali, krásně seděl a pan Mahdall ještě navrhl originální detaily, které zvýraznily vzhled obleku a prodloužily mou menší postavu. Stejně tak se provedly úpravy na košili, které vše dovedly k dokonalosti. Nikdy jsem rád netrávil mnoho času v obleku, ale nyní se těším na každou příležitost, kdy ho budu moci obléct. Jednoduše mi perfektně sedí a cítím se v něm víc než dobře. Panu Mahdallovi a jeho krejčím patří můj velký dík.

S pozdravem Ing. Petr Vykydal

Děkujeme za rychlé a profesionální služby. Potřebovali jsme koupit dobře padnoucí a hezký oblek během půl hodiny a to se povedlo dokonale. Budeme vás doporučovat.

Z. Candiyliota

Moc děkuji za úžasný přístup a servis. Úprava šatů pro moji dceru na školní ples byla rychlá, profesionální a byla to velká pomoc na poslední chvíli. Moc moc děkujeme! :-)

Petra Kulhánková

Moc děkuji paní krejčové za skvěle a profesionálně provedenou úpravu.

Z. Procházková – Olomouc

Salon Mahdall a Lenská je jeden z nejlepších míst pro relax. Při výběru a s velmi příjemným personálem si vždy úžasně odpočinu.

podpis nečitelný

Znáte situaci, kdy musíte jít s chlapem pro oblek? Jedině Mahdall! Chlap ani neví, že si něco zkusil a je hotovo.

Tým Mahdall Vám doporučuje Jitka

Milý zážitek z pro mě výjimečného nákupu oblečení. Díky všem třem slečnám, které se mi věnovaly jako nejváženějšímu zákazníkovi a ani po třicátém převlečení je neopustil úsměv. Rád se budu vracet!

Pavel D.

Z tohoto salonu odcházím vždy se skvělým pocitem dobře investovaných peněz. Nechť můj nový oblek vydělá další a další peníze, ať mohu k Mahdallovi na další návštěvu.

Roman Cibulka

Velmi úspěšný nákup. Spíše obřad, jehož výsledkem byla má naprostá spokojenost. Vše zejména díky oběma dámám, které mně věnovaly přesně takovou péči, jakou jsem potřeboval. S díky se budu těšit na příští nákupy

Petr K.

Děkujeme za skvělé provedení naší zakázky. Paní Boženka skromná, ale skvělá odbornice. Jen tak dále!

                                                                                            K + K

Vaše kolegyně je profík ve všech směrech. Oblékla mě od hlavy až k patě a to jsem chtěl jen košili. Má cit a styl. Maximální spokojenost. Děkuji a přijdu zas!

Honza

Paní krejčová mi šila moje první pouzdrové šaty. Jsem velice spokojená. Moc děkuji.

podpis nečitelný

Díky za ochotu a vstřícný přístup. I když jsem si ještě oblek nekoupil, už se na něj těším. A koupil bych si tam i pyžamo...kdybych ho nosil

                                                    Marek

Vaše dámy mi vybrali moc krásný společenský oblek, který mi sedí. A jako bonus vymyslely jedinečné a krásné kalhoty, co jsem si moc přál a nemohl jsem je nikde sehnat. Takže moc děkuji za příjemný přístup, rady a výběr.

podpis nečitelný

Jedním slovem super! Profesionální obsluha. Děkuji, určitě se vrátím

Dvořáček

Kupovala jsem na Vaší prodejně vnukovi oblek a byla jsem příjemně překvapena nanejvýš ochotným přístupem. Bylo to jako balzám na duši, protože několik minut předtím jsem byla dosti zklamána v jiné prodejně. Díky za ochotu

Horká

Rád bych poděkoval příjemné a profesionální obsluze zde ve Vaší prodejně, kde jsem se opravdu setkal se vstřícností při vybírání obleku pro syna, který má vždy problém s velikostí. Ještě jednou děkuji

podpis nečitelný

Perfektní přístup, odborná znalost a krásný výběr obleků. Určitě zde nejsem naposledy.

Václav Staněk

Ďakujeme veľmi pekne za možnosť nakúpiť u Vás svadobný oblek + doplnky pre ženicha a svadobného otca. Boli sme veľmi milo prekvapený ústretovosťou a ochotou vášho personálu, nakoľko sme prišli veľmi neskoro (sobota - 13.10). Personál nám ochotne pomohol a poradil bez nátlaku a nálehania. Eště raz vďaka

Peter Ondreička a spol.

Vřelé díky paní Božence za vynikající práci, kterou jsem se představoval na 100%. Ještě jednou děkuji, super v čele se skvělým kolektivem.

podpis nečitelný

Děkuji za profesionální přístup při výběru obleku, pro mně neznámé oblasti. Proto jsem byl potěšen ochotnou a skvělou pomocí při nákupu.

podpis nečitelný

Velká spokojenost. Profesionální přístup a velmi cenné rady při výběru oblečení a doplňků

Klauda

Přišli jsme sem se synem koupit oblek do tanečních. Paní se nám velmi profesionálně věnovala po celou dobu. Byla velice ochotná a zkombinovala nám celý outfit, včetně kapesníčku do kapsičky. Moc děkujeme.

Naďa Špačková

Děkujeme za skvělou spolupráci při výběru oblečení a doplňků. S personálem má člověk pocit, že nic není problém. Rádi se vrátíme!

                                                              Milan a Viktor

Děkujeme, že nás kroky zavedly do salonu Mahdall. Pánský oblek obyčejný člověk nekupuje často, tak neví, na co si má dát pozor, aby na něm oblek nevisel jako pytel, obzvláště když nemá ideální konfekční postavu. Zde se nám v žádném případě nesnažili nic vnucovat, jak tomu bývá jinde, jen aby prodali. K našemu údivu spíše nás odrazovali od unáhlené koupě. Věnovali nám mnoho času, abychom pochopili, co se na mě hodí a čeho se mám vyvarovat, i když nevěděli, zda si oblek zakoupíme. Měl jsem v jiném obchodě v Praze oblek již zamluvený. Po návštěvě salonu Mahdall jsem zjistil, že mnou zamluvený oblek mi naprosto nesedne. Rád jsem se k Mahdallům vrátil a oblek zde zakoupil. Děkuji za vzácné rady a přístup.

                                                                      J. Stein, Jindřichův Hradec

Boty značky Riccardo, které jsem u vás před lety pořídil, jsou opravdu špičkové. Je pravda, že o ně pečuji, ale skutečně jsou velmi kvalitní. Vřele mohu doporučit všem zákazníkům.

            podpis nečitelný

Děkuji paní Lenské za skvělou pomoc při výběru nové vizáže do USA. Perfektní služby, skvělý servis a ochotné jednání.

Miroslav B.

Byli jsme velmi spokojeni s celkovým servisem. Paní byla ochotná pomoci, bylo vidět, že se ve svém oboru orientuje a ví, co danému zákazníkovi poradit. Plus byl profesionální milý celkový přístup. Všem dalším zákazníkům opravdu doporučuji daný obchod a určitě se ve svém okolí o něm zmíním J

Barbora + Ondřej

Několikrát jsme zde nakoupili a vždy k naší spokojenosti. Zboží je kvalitní a zůstane i po vyprání beze změn. Vždy odcházíme s několika perfektně sladěnými věcmi, které nám kolektiv s p. Mahdallem doporučí.

Jana a Milan Břízovi

Úžasný přístup. Komplexní péče o zákazníka. Přítel vyzkoušel i patery džíny, a to je vůbec nenosí. Vybavil se na všechny společenské příležitosti. A příště přijdeme zase!

podpis nečitelný

Děkujeme profesionálnímu personálu za velmi laskavou a vstřícnou obsluhu. Byli jsme nadmíru spokojeni, neboť se nám věnovali dlouhou dobu a přítel byl nadšen. Přesto jsme se šli podívat ještě jinam, kde jsme po dvou hodinách zjistili, že se to nedá srovnat, že se nedá srovnat přístup obsluhy. Už jen kvůli tomu jsme se opět vrátili do salonu Mahdall a Lenska přestože jsme mohli ušetřit. Moc děkujeme a určitě budeme doporučovat!
Děkujeme velmi za ochotu a pomoc při výběru svatebního obleku, jsme moc spokojeni. Mile nás překvapil hladký a příjemný průběh nákupu.

Lenka a Honza

Pane Mahdalle, po dlouhé době jsem se někde cítil jako zákazník. Profesionálně nevtíravý přístup zaměstnankyně mě mile překvapil. Moc rád se budu vracet.

podpis nečitelný

Po dlouhých psychických přípravách jsme navštívili Váš salon. Vdává se nám dcera a bylo potřeba obléct svatebního otce. Vše vyřízeno během hodiny. Za příjemné asistence vašeho personálu.
Děkujeme

Hanákovi

Měla jsem obavy (velké) – jak budeme někde pro Brně shánět oblek do tanečních. Dozvěděla jsem se o Vás na internetu. Jsme velice spokojeni! I syn! Informovaná obsluha, výběr, kvalitní látky.
Děkujeme!

podpis nečitelný

Vážený pane Mahdalle! Chci Vám co nejsrdečněji poděkovat za Vaši vstřícnost při výběru, dá se říct, mého prvního obleku. Jako student jsem řešil otázku koupi nového obleku. Navštívil jsem mnoho obchodů, ale nikde nebylo to, co by mi padlo do oka. Díval jsem se také na internet, až jsem narazil na stránku Vašeho salonu. Řekl jsem si, že za zkoušku nic nedám a vypravil se za vámi. Pan Mahdall mi vysvětlil rozdíly mezi jednotlivými obleky a mohli jsme začít s výběrem. Oblek, který jsme vybrali, krásně seděl, ale pan Mahdall přesto navrhl úpravy, které úplně změnili celkový vzhled a vnímání postavy. Stejně tak se provedly úpravy na košili, které vše dovedly k dokonalosti. Nikdy jsem rád netrávil mnoho času v obleku, ale nyní se těším na každou příležitost, kdy ho budu moci obléct. Jednoduše mi perfektně sedí a cítím se v něm víc než dobře. Panu Mahdallovi a jeho krejčím patří můj velký dík.

S pozdravem Ing. Petr Vykydal

Pátek dopoledne před vstupem do prodejny byl můj muž trošku nervózní. Jeho obavy ale rychle rozptýlila šikovná a profesionální paní, která se nás opravdu mile ujala. Děkujeme. Máme oblek i košili za velice dobrou cenu a hlavně za přiměřeně krátkou dobu. Rádi Vás doporučíme, protože i my jsme sem byli doporučeni.

Zrnečkovi

I když jsem chlap a zkoušení a nakupování oblečení nepatří zrovna mezi mé oblíbené a volnočasové aktivity, musím říct, že ta hodina a půl, kterou jsem tady strávil, byla moc fajn. Příjemný personál (od prodavaček až po pana majitele), hezké oblečení. :-) Jinými slovy - pro příští oblek se sem vrátím.

Němec

Musím pochválit obsluhu za profesionální přístup při výběru košile a ostatních doplňků pro mého nastávajícího manžela. Určitě se sem budeme vracet.

Radka Bučeková

S nákupem ve vašem obchodě jsem byl velice spokojený. Jednak se širokým výběrem, tak i s příjemnou obsluhou. Váš spokojený zákazník a chodící reklama! :-)

podpis nečitelný

Byli jsme velice mile překvapeni! Příjemná, milá, obětavá obsluha, která je ve svém oboru opravdu znalá. Jsem si jistá, že vaši prodejnu navštívíme opět velice brzy! Velká spokojenost

K+F

Děkuji za velmi vstřícné a vlídné jednání personálu – profesionální přístup

Uher, ZZS JMK

Nákup se stal mimořádným zážitkem. Super pozornost, super atmosféra, super nákup. Díky

podpis nečitelný

Měla jsem obavy (velké) – jak budeme běhat po Brně a shánět oblek do tanečních. Dozvěděla jsem se o Vás na internetu. Jsme velice spokojení! I syn!!! Informovaná obsluha, výběr, kvalitní látky. Děkujeme!

Podešva P.

Děkuji za pomoc při výběru saka dle mého vkusu. Opravdu profesionální úroveň, se kterou jsem se zatím nikde nesetkal.

podpis nečitelný

K referencím z webu jsme zvolili nákup oděvu pro mladého muže v obchodě Mahdall. Musím konstatovat, že to byla výborná volba, obsluha a zájem o osobu. Vše špičkové. Moc děkujeme a přejeme další spokojené zákazníky.

Jelínkovi

Děkujeme za profesionální přístup při výběru oblečení na svatbu. Efekt byl úžasný.

Budíková

Super, krásný oblek. Danke für den schönen Anzug und den super Service.

podpis nečitelný

Uprímne, nejlepší servis, aký som mal. Šiel som aj inam ale vrátil som sa. A určitě prídem aj nabudúce.

Beran

Děkujeme za velmi profesionální, rychlou a vkusnou pomoc při výběru obleku s doplňky. Moc děkujeme a určitě se vrátíme

Látalovi

Velmi děkujeme za pomoc a výborné rady. Z našeho syna je teď muž. Příjemné nakupování

Mikulcovi

Super profesionální přístup obou dam. Spokojenost na 100%. Budu doporučovat.

Petr Chudý

Vysoce kvalitní oko na velikost ihned po sundání kabátu. Nakoupil jsem i to, co jsem absolutně neplánoval :-) A svatba může začít…

Petr

Velice děkuji oběma dámám za dokonalou obsluhu. Určitě se k Vám rád budu vracet.

P. N.

Maximální spokojenost, super přístup. Vím, že se na vás mohu spolehnout

Olšák

Děkujeme za milou odbornou pomoc při výběru oblečení pro manžela. Byli jsme velmi spokojení a přijdeme i příště.

Rybnízárová

Tímto Vám děkujeme za vynikající obsluhu, podání pomocné ruky při výběru společenského obleku. Jsme velice spokojeni, a Váš podnik doporučujeme s radostí všem našim známým a kamarádům

Skalníkovi

Ďakujeme za profesionálný a milý prístup

Kristová

Konečně jsem objevil ten správný obchod i se správnou obsluhou! Děkuji paní Katce.

Klsner

Chci pro manžela další košile, volím jistotu. Už jsme u vás šili a byli jsme spokojeni :-)

Jana Doningerová

Dobrý den,

jsem ubytován v německé hostitelské rodině a slavím obrovský úspěch s botami, které jsem u vás koupil. Můžete mi prosím říct, jak se jmenuje výrobce? Hostitel by je taky chtěl. :-)
Předem děkuji

Jan Popovský

Vážená paní Lenská, vážený pane Mahdalle,
jsem ráda, že jsem našla Vás a Váš ateliér. Jste milí, pohotoví, inspirující. Všechny u Vás pořízené hotové či ve vašem salonu ušité kousky mého šatníku vzbudily nebývale kladné ohlasy v mém okolí. To jsem ještě nezažila. Společně se změnou barvy vlasů a líčení jste vyladili můj vzhled a tím jste mi pomohli najít zase radost a vnitřní pohodu. V novém oblečení se cítím ,,jako ve svém", prostě moc dobře. A to jsem vašim radám na začátku moc nevěřila. Omlouvám se.
Měníte prosté "máš hezkou halenku" na ,,sluší ti to, vypadáš moc dobře" . A to je sakra rozdíl... Díky.

S přáním mnoha dalších úspěchů Ing.arch. Romana Kaplanová

V módním salonu Mahdall nakupuji oblečení pro mého muže už asi 15 let. Přesto, že by nejradši chodil v jedněch riflích a staré kožené bundě, na nákupy „u Mahdalla“ si po první zkušenosti zvykl a nechá se tam jednou, dvakrát za rok celý obléct. Aby měl zas klid. Jak on říká, všecko mají na jedné hromadě, už to tam zná, jsou tam milí a hlavně - pak už nikam nemusí. Tenhle opečovávací servis pro naše manžely můžu jenom doporučit. Paní Lenská, to je „koncert“. Opravdu umí. Vždycky ho „diplomaticky“ dostane do toho, co mu opravdu sluší a v čem se líbí i mě. Znáte to, nikdo doma nemá pravdu, ode mě by si říct nedal. Vyzkoušejte. Vřele doporučuji.

Jana Novotná

Dobrý den, chtěl bych vám ještě jednou moc poděkovat za důležitou součást našeho svatebního dne a posílám malou ukázku: https://www.youtube.com/svatebni-klip-D+M 
Moc děkuji a budu vás s čistým srdcem doporučovat :-)

Miroslav Kratochvíl

Ďakujeme paní Lenskej za profesionálny pristup a ochotu celého kolektivu. Spokojenosť na vysokej úrovni za skvelý výber tovaru. Určitě sa k Vám vrátíme a Váš obchod budeme propagovat i mezi známými. Ďakujeme za chvíle u Vás.

Žilavá, Bratislava

Děkuji za skvělou pomoc při výběru nové pracovní vizáže do USA. Perfektní služby, skvělý servis a ochotné jednání

Miroslav Berkovec, Praha

Bezkonkurenčná profesionalita a kvalita za rozumnou cenu, veľká spokojnost. Moc Vám ďakujem a rád sa vrátím

Michal Jurín

Přišel jsem jako buran, odcházím jako elegán. Díky!

Matěj K.

Děkuji za profesionální přístup při výběru obleku, pro mě neznámě oblasti. Proto jsem byl potěšen ochotnou a skvělou pomocí při nákupu

Milan Kincl

Moc děkujeme za profesionální přístup! Skvěle jste nám poradili s výběrem svatebního obleku. Odcházíme s velmi příjemným pocitem a budeme Vás doporučovat dál a dál!

Nesvatbovi

Přišli jsme se synem koupit oblek do tanečních. Paní se nám velmi ochotně a profesionálně věnovala po celou dobu. Byla velice ochotná a zkombinovala nám celý outfit, včetně kapesníčku do kapsičky. Moc děkujeme.

Naďa Špačková

Také jsme přišli koupit oblek do tanečních. Odcházíme maximálně spokojeni, vybaveni, poučeni. Prostě doporučujeme Vaši prodejnu všem známým. Děkujeme

Valtovi

Velká spokojenost. Profesionální přístup a velmi cenné rady při výběru oblečení a doplňků.

Klanda

Úžasný přístup. :-) Komplexní péče o zákazníka, přítel vyzkoušel i patery džíny, a to je vůbec nenosí. Vybavil se i na všechny společenské příležitosti. Příště přijdeme zas!

R.K.

Pane Mahdalle,
ráda na Vás vzpomínám, Vaše rada mi změnila šatník a díky tomu se cítím vždy dobře oblečená.

Děkuji Danková

Děkujeme za skvělou spolupráci při výběru oblečení a doplňků. S vaším personálem má člověk pocit, že nic není problém. Rádi se vrátíme!

podpis nečitelný

Milý zážitek z pro mě výjimečného nákupu oblečení. Díky všem třem slečnám, které se mi věnovaly, jako nejváženějšímu zákazníkovi a ani po třicátém převlečení je neopustil úsměv. Ivo, Katko, Jano, rád se budu vracet! :-)

Pavel D.


Velmi úspěšný nákup. Spíše obřad, jehož výsledkem byla má naprostá spokojenost. Vše zejména díky oběma dámám, které mi věnovaly přesně takovou pozornost, jakou jsem potřeboval. S díky se budu těšit na další nákup.

Petr H.

Paní Helena je profík ve všech směrech. Oblékla mě od hlavy k patě, a to jsem chtěl jen košili. Má cit a styl. Maximální spokojenost. Děkuji a přijdu zas.

podpis nečitelný

Rád bych poděkoval příjemnému a profesionálnímu personálu zde na Vaší prodejně, kde jsem se opravdu setkal se vstřícností při vybírání obleku pro syna, který má vždy problém s velikostí. Ještě jednou děkuji.

podpis nečitelný

Děkujeme Vám za krásné oblečení a také za skvělou proměnu maminky!

Klára Ježková

Děkujeme paní Lenské za profesionální obsluhu, přejeme jí lásku, krásu a zdraví.

P. Oleslá

Kupovala jsem zde pro vnuka oblek. Perfektní obsluha, příjemné prostředí. Nabídka různorodá. Kvalita a servis nesrovnatelný v jiných obchodech, kde jsme nic nenašli. Přeji vše dobré

Kolevová Antonie

Kupujeme zde už podruhé oblek na syna, jsme moc spokojení. Oblek skvěle sedí, moc příjemná obsluha, perfektně a ochotně poradí, moc se nám u vás líbí. Děkujeme

Männlová

Veliké poděkování personálu a týmu Mahdall za velmi profesionální přístup a překrásný sortiment zboží. Vybraný oblek je překrásný a velmi mě potěšil.

podpis nečitelný

Děkujeme paní Pokludové za příkladný servis a rady při výběru obleku a bot pro mladého muže. Byli jsme velmi spokojeni. Děkujeme

Martínková

Dobrý den paní Lenská,
chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za Váš přístup. Jsem maximálně spokojený a zatím jsem takto poctivý a empatický přístup nezažil. Pamatujte prosím na mě, až Vám přijdou ty boty, které jste zrovna neměla ve velikosti 45. Zároveň bych potřeboval vymyslet nějaké oblečení, když jdu dělat obchod mezi své známé nebo na méně formální akce. Tam nemusím mít nutně bílou košili a ani kravatu.
Těším se na další spolupráci :-)

Swiss Life Select
Vratislav Tyl

Salon MAHDALL& LENSKÁ má na svých stránkách napsáno móda pro váš úspěch a dobrý pocit.

Do brněnského salonu jsem se dostal v podstatě náhodou a vždy jsem opravdu odcházel s velice dobrým pocitem. Vysoce profesionální přístup paní Lenské a pana Mahdalla k zákazníkovi, skvělé kolekce včetně doplňků, prakticko rady dlouholetých profesionálů, to vše s úsměvem a bez ohledu na čas. Z mého pohledu něco zcela vyjímečného. Žiji v Praze, ale pro kvalitní módu, skvělé rady a za dobrým pocitem si jezdím do Brna.
Vřele doporučuji."

S úctou Jiří Křížek, Praha

Milá paní Lenská,
chci vám poděkovat za vaši dlouholetou péči o šatník mého manžela. Musím říct, že kvalita oblečení z vašeho salonu, to opravdu něco vydrží. Ty italské mikyny, košile, ale i boty a obleky mého muže mají bohužel podstatně delší životnost, než většina mého oblečení. Škoda, že se nechcete věnovat i dámské módě pro „české“ postavy, jako jsem já.
Hodně úspěchů a dalších nakupujících spokojených manželek vám přeje

Bronislava Čermáková

Před 6 lety jsem ve vaší prodejně oblékla svého muže. Když mi tehdy pan Mahdall říkal, že budu překvapená, jak dlouho mikiny a další věci, které jsem s ním manželovi vybrala, vydrží, myslela jsem si o tom po svých zkušenostech z jiných prodejen své. Dnes, při dalším nákupu, vám chci poděkovat. Ty věci ještě po dvou letech nošení vypadaly jako nové, a dodnes manželovi dobře sloužily. Proto jsme se taky vrátili zase k vám a manžel se znovu celý oblékl. Vaši prodejnu, zboží i personál chci vřele doporučit, protože si to opravdu zasloužíte. Ať se vám daří

L. Filipová

Od pana Mahdalla jsem tak dobře vybaven oblečením i radami „co se k čemu hodí a kam se v tom chodí“, že se v poslední době hravě vypořádám s každou pracovní i společenskou situací, které čelím.

J. Chabr, Praha

Dobrý den paní Lenská,

ještě jednou Vám mockrát děkuji za neuvěřitelný výběr a sladění mého svatbeního obleku. Jak se říká a budu se opakovat, ve svatební den je nejkrásnější nevěsta a ženich je jejím doplňkem, ale u nás to bylo jinak.
Nevěsta byla nádherná, ale já jsem vedle ní vůbec neztratil svůj lesk a dohromady jsme tvořili krásný pár, díky Vám.
Všem se můj oblek moc líbil a nevěsta, když mě viděla poprvé celého ustrojeného, tak se neubránila dojetí a ukápla ji slza, jak moc mi to sluší.
Mockrát děkujeme

Ing. Lukáš Babický
Ústí nad Labem

Vážená paní Lenská,
Chci vám opravdu ze srdce poděkovat za vaši téměř božskou trpělivost při vybírání oblečení pro mého manžela. Známe se už dost dlouho a tak chci aspoň takto ocenit vaši upřímnou snahu mi s ním pomoci a občas zrekonstruovat jeho šatník. Jěště jednou díky a přeji vám i vašim milým kolegyním hodně štěstí a příjemných zákazníků, se kterými nebudete mít tolik práce.

Ing. Věra Boučková

....boty značky Riccardo, které jsem u Vás před lety pořídil, jsou opravdu pohodlné a špičkové. Je pravda, že o ně pečuji, ale skutečně jsou velmi kvalitní. Vřele mohu doporučit všem.

Richard Cígler

Když jsem byl jmenován ředitelem a jednatelem společnosti, uvědomil jsem si, že jsem se ze dne na den stal tváří společnosti, jejím reprezentantem vůči všem obchodním partnerům.
Moje image a šatník tomu neodpovídaly. Cítil jsem potřebu s tím něco udělat, ale sám jsem si nedokázal poradit. Manželka mě upozornila na salon MAHDALL, kde prý nabízí komplexní služby v této oblasti.
Zpočátku jsem byl celkem skeptický. Rozhodl jsem se totiž pro radikální řez, původní šatník jsem kompletně zrušil a nahradil šatníkem, sestaveným panem Mahdallem a pí. Lenskou. Velmi si cením i ostatních rad, týkajících se různých doplňků a vybavení, nejen oblečení.
Investice se vyplatila. Již první pracovní den, kdy jsem použil „nový image“, jsem pozoroval výrazné změny v přístupu lidí k mé osobě. Moje sebevědomí raketově vzrostlo. Bylo to, jako bych se probudil do nového světa, cítil jsem se přirozeně, svobodně, něco jako by „zapadlo na své místo“.
Cítím se lépe při každém jednání, sebejistěji, uvolněněji. Je pro mě přirozené nosit tento nový šatník, najednou jsem si uvědomil, jak je důležité mít všechny součásti oděvu dokonale padnoucí a sladěné a kolik chyb jsem dříve dělal. Nyní si užívám každou hodinu nošení nového šatníku. Nosím oblečení, které bych dříve neměl odvahu ani vyzkoušet, natož zakoupit. A nosím ho hrdě a rád.
Po několika týdnech pozoruji i další zajímavou skutečnost, pomalu se mění i styl oblékání kolegů v práci, firemní kultura oblékání se zlepšuje – a to bez použití jakýchkoli doporučení či předpisů.
Celkově mi nezbývá než složit poklonu panu Mahdallovi, pí. Lenské a celému jejich týmu za perfektně odvedenou práci.

Jiří Veselý, Brno

Každý má své místo, kam se rád vrací. I já jedno takové mám. Je to oáza klidu, módy a laskavých lidí, kam se rád vracím.
Pan Mahdall, paní Lenská i jejich děvčata dokážou dobře rozpoznat, co komu skutečně sluší. Setkávám se s tím každý rok, když si přijedu doplnit šatník. V útulném obchodě najdu vždy vše, co moderní a úspěšný muž potřebuje. Kompletní oblečení jak říkají - od hlavy k patě. A jejich boty vždy dobře padnou a netlačí. :-) Pohodlný nákup, milý personál a všechny služby na jednom místě.
A k tomu všemu přidají úsměv a dobré slovo na cestu, abyste se opravdu cítili dobře. To se jinde nevidí. Děkuji za vše.

Pavel Hála

Bývaly doby, kdy jsem zmateně chodil po obchodech s oblečením a marně hledal to správné oblečení, které by mi slušelo. Pokaždé jsem se díval po nepřeberném množství druhů a značek módy, v obchodních centrech jsem strávil i hodiny hledáním, ale ať jsem si vybral cokoliv, nikdy jsem se necítil se svým vzhledem spokojen. Při tom jsem potkával spoustu lidí, kteří mi přišli na první pohled sympatičtí a já nevěděl čím to je. Myslel jsem si, že tak to prostě je a nikdo to nezmění.
Až jednou při hledání správného obleku do práce mě nohy zanesly do salonu Mahdall. Na doporučení jeho asistentek se mě ujal pan Mahdall osobně a po vyslyšení mých pocitů a potřeb poznal, jak a v čem vlastně tápu. To, co poté následovalo, se absolutně nedá srovnat s jakýmkoliv jiným přístupem, který jsem zatím zažil.
Hlavním tématem zde byla moje osoba, příležitost, pro kterou oblečení hledám a hlavně to, jak chci svým vzhledem působit. Samotné části oblečení šli do pozadí, důležitý byl můj vzhled a přidaná hodnota, kterou pan Mahdall umí vytvořit. Nejlepší na tom je, že to nezabere moc času a pro zákazníka to není nikterak složité.
To, že se nyní cítím v oblečení dobře a jsem spokojený se svým vzhledem, má pozitivní dopad na můj každodenní život. S dobrým pocitem se mi lépe uzavírají obchody u nás i v cizině. Vše je pro mě vše jednoduší a v okolí jsem mnohem lépe vnímán a respektován, což je v mé práci důležité. Už nepotkávám lidi, jejichž vzhled by pro mě byl nepochopitelný, ale respektuji je a oni mne.
Díky moc a ať se daří nám oběma

Ondřej Sedlák

Paní Lenská, chci vám poděkovat za kvalitu vašeho zboží. Koupil jsem si u vás mimo jiné i rifle Pioneer. Mám je doma již víc než pět let a pořád vypadají dobře a rád je nosím... Žádná vytahaná kolena ani vysezené zadky. Pravda je, že jsem měl během té doby problémy s nadváhou a rifle musely na chvíli do skříně, ale stejně, žádné jiné tak dlouho nevydržely.
:) tohle berte pouze jako potvrzeni skutečnosti, že se u vás vždy jedná o kvalitní výrobky...
S díky

V. Čtveráček

Přišel jsem do salonu Mahdall s tím, že bych chtěl ušít pěknou bílou košili na svatbu. Chtěl jsem se ženit jen v černých manšestrácích a této košili, dle starého hesla: "Chlap v černých kalhotách a bílé košili vypadá nejlíp."
Pan Mahdall mě oblékl do černých kalhot a košile, ať se na sebe mrknu v zrcadle. Po pravdě řečeno - nic moc. Navrhl mi lesklý modrý oblek s proužkem. S tím, že ženich má být na svatbě pan Někdo - osobnost. Musel jsem uznat, že mi to sluší. Ale oblek a ještě lesklý! Nic pro mě. Navrhl, že si můžu zkusit ve "svých" černých kalhotách a bílé košili vzít velkou černou peněženku a obejít pár restaurací. Jo, pochopil jsem, působil bych opravdu jako pinkl.
Nakonec mi vybral šedý lesklý oblek, v kterém jsem se na svatbě cítil velice dobře. Zářil jsem štěstím.
Už krátce po svatbě jsem ale litoval, že jsem si nevzal ten původní leskle modrý. Byl bych v něm přece jen větší švihák. A nejen na svatbě. A perfektní slavnostní bílou košili ušitou na míru jsem měl na svatbě i mnohokrát po ní. Díky. Takový servis a zkušenosti jsem jinde nenašel.
Zdravím Vás a ať se Vám daří.

Jorik Švanda

Paní Lenská, děkujeme za perfektní úpravu šatů a kostýmku.

Jiroušová

Děkuji moc všem, kteří se podíleli na úpravě obleku, který mě je poprvé přesný. Už vím kam posílat lidi s podobnými problémy. Konkurenci v Brně nemáte.

Ivo Helešín

Děkuji za krásně opravené kalhoty.

Kunzová

Byl jsem si u vás kupovat oblek a byl jsem maximálně spokojený. Moc bych chtěl poděkovat paní prodavačce. Byla moc milá a vysoce profesionální. Jestli to bude číst její šéf/šéfka, ať jí ZVÝŠÍ PLAT!

Jalovec

Děkujeme vám za profesionální přístup a skvělou obsluhu. Budu všem doporučovat vaše služby. Jen tak dál, určitě se vrátím!!!

Lenka Zapletalová

Děkuji za pomoc s výběrem obleku a za milou a vstřícnou obsluhu. Byl jsem mile překvapen.

Palo Horňák

Super boty. Před 6-ti lety jsem zde koupil černé polobotky (manželka říkala, že jsou drahé [3500 Kč]), ale když se minulý týden divila, jaké mám krásné nové boty a já jí řekl, že to jsou ty „drahé“ z před 6-ti lety, uznala, že se zde cena = kvalita. A navíc jsou stále moderní!

Dr. Okáč

Vážený pane Mahdalle, před několika dny jsem u Vás, s Vaší pomocí a se souhlasem kamarádek, zakoupil nádherný oblek. Posílám Vám slíbenou referenci, nebo přesněji pocit, který jste ve mě zanechal Vy, Váš obchod a Vaše kolegyně. Dovolil jsem si ještě krátkou úvahu na společenské oblékání z pohledu řidiče. Pokud budete chtít cokoliv použít, například na internetové stránky, můžete samozřejmě. "Váš ateliér je opravdu klenot. Přál bych si, aby jej uvidělo co nejvíce lidí. Jako řidič nákladního vozidla oblékám každý den stejnokroj. Mundúr. Nicméně na společenské akce je zapotřebí společenský oblek. Častokrát je však vidět, že i ten se považuje za mundúr. Černý společenský oblek. Divadlo nebo ples však není práce, tam nemusí mít všichni černé obleky. Dovolme si i jinou barvu látky, její vzor a tvar. Možná zjistíme, že se v ní cítíme lépe a že nám vlastně sluší více. Plesy a divadla pak budou pestré a nebudou pouze přehlídkou stejnokrojů." S přáním mnoha spokojených, ve Vašem ateliéru oblékaných lidí.

Milan Jasenský

Vlídné zacházení, dobré nápady, zkrátka SUPER.

Jungová, Musil

Děkuji za možnost užít si krásného, originálního a občas přiměřeně úpletového oblečení, ve kterém se cítím výborně. Oceňuji vysoce profesionální a současně příjemný lidský přístup pana Mahdalla. Tato kombinace je velmi vzácná.

MUDr. Šišková, Ostrava

Vždycky jsem měla problém s nákupem oblečení na sebe i na manžela - jsme štíhlí a mám příliš dlouhé nohy na to, abych na sebe sehnala kalhoty, o kostýmu ani nemluvě. Už dříve jsem zjistila, že u pana Mahdalla vždycky najdu to, co hledám, tedy oblečení dokonale sedící, příjemné a nadčasové. I tentokrát se mi to potvrdilo. Ačkoliv jsem přišla s úplně jinou představou, dnes jsem velmi vděčná panu Mahdallovi, že mě přesvědčil pro úplně jinou barvu mého kostýmku. Přála bych každému zažít ten pocit, kdy si jako já teď odnese domů něco nádherného, po čem jste dlouho toužili.

Jana Horáčková, Pardubice

Děkuji za profesionální přístup a možnost vypadat i s nekonfekční postavou elegantně. Určitě jste získali další stálé, vděčné a nadmíru spokojené zákazníky.

Ing. Markéta Řezníčková

První nákup vedený panem Mahdallem, se pro mě stal částečnou terapií mé osobnosti.Pocit, který mám při nošení jeho oděvů, dokonce vylepšil mé vystupování a pohyb.

Adam Kubový

Jsem velmi spokojená s oblečením od vás, ve kterém se cítím perfektně a určitě se k vám vrátím a doporučím svým známým. Moc děkuji za cenné rady a bezvadný přístup.

Eva Schánělová

Velmi rád bych vyjádřil upřímné díky za profesionální přístup a vstřícnost, která nám byla vždy ze strany personálu projevena. S radostí vás doporučíme.

Jaroslav Janáček

Děkuji za Vaši vstříctnost a originalitu.

Horníková

Jsme velmi spokojeny, děkujeme moc!

Tuzová Hana, Hradec Králové

Vřele děkuji za perfektně ušitý kostým, ve kterém se cítím a vypadám (aspoň si myslím) skvěle. Je mi 58 let a podle p. Mahdalla a mých blízkých vypadám na 40. Ještě jednou dík. PS.: Nechte to na něm a uvidíte sami.

Bartošová

S paní Lenskou jsem se poprvé setkal v jejím salonu někdy koncem minulého roku.Podnikám již několik let a součástí mého podnikání je i kontakt s klienty. Přestože jsem za ní přišel úplně z jiného důvodu, nakonec se naše debata k módě stočila. Paní Jana mi tehdy ukázala pro mě sice novou, ale pocitově příjemnou a pro mě možnou cestu a já se toho pověstného stébla chytil. Úplně stejně jako ten tonoucí. Vrcholem mého "módního snažení" tehdy bylo, jestli je to moje tričko nebo mikina dnes dobrá nebo ne. Košilím jsem se snažil vyhýbat, protože byly pro mě nepraktické. Když už jsem si musel košili vzít, většinou pocházela z velmi levných rádoby značkových obchodů. Jediné kalhoty, které jsem uznával, byly rifle a k nim většinou sportovní tenisky. Pravdou je, že jsem musel do svého oblečení nějaké peníze investovat, ale tato investice se mi již vrátila.A tak jsem i já zjistil, že to,že „šaty dělaj člověka,” není otřepaná fráze, ale čistá pravda. Faktem je, že díky paní Janě jsem pro klienty v novém oblečení víc důvěryhodnější a daří se mi tak uzavírat podstatně více smluv, než dříve. Navíc pokud někam přijdu oblečený ve stylu „od Mahdalla”, otevírají se mi dveře ve firmách daleko rychleji a snáze, než když jsem kamkoliv dřív dorazil oblečený "po svém" .Cítím, že i chování protistrany při jednáních je vůči mě daleko příznivější a s větším respektem. A to potom člověk těch investovaných peněz do oblečení vůbec nelituje.

Díky Radek Hájek, jednatel

Jsem nesmírně spokojená s prací tohoto salonu. Odvedená práce je perfektní, ale co si nejvíce cením je velmi vstřícný, milý a vysoce profesionální přístup. Váš salon budu ráda (a s přesvědčením) doporučovat všem přátelům.

Věra Skryjová

Vřele bych chtěla poděkovat za práci a služby poskytované v tomto salonu. Ušitý kostým je naprosto fantastický. Konečně vím, kterým směrem se má můj šatník ubírat, a dokonce ladím i s přítelem.

Lucie Torini, Praha

Jsem velice spokojená! Kostým je bezeslov.

Eva Czapková

Nechala jsem si v tomto salonu ušít nezvyklé večerní šaty ostře žluté barvy. Výsledek byl naprosto dokonalý a dle mého názoru, nastolil společenský trend i jiných barev šatů, než je černá, modrá či červená. Moc děkuji za realizaci mého neobvyklého nápadu do praxe.

Ing. Eliška Kudělková

Jsem velmi spokojená se službami tohoto salonu. Díky profesionálnímu přístupu a odborným radám, vypadá můj kostým skvěle. Cítím se v něm báječně. Díky Alena Jelínková ! Děkuji moc za krásné šaty! JSEM NADŠENÁ !

Tereza Čopková

Pan Mahdall mi svými službami vnáší do mého života jistotu. Jistotu toho, že mé oblečení plně odpovídá typu mé postavy, mé povaze a mému celkovému životnímu stylu. Cítím se velmi dobře za situace, kdy je mi při výběru, úpravě či zhotovování obleků, košil, kalhot a mého celého šatníku věnována maximální odborná pozornost doprovázená jeho upřímnou lidskostí,úsměvy a atmosaférou plnou pohody. V atelieru Mahdall mám vždy pocit, že jsem středobodem snažení a zájmu. Pocit, že v tu chvíli jsem pro pracovniky salonu a pana Mahdalla tím nejdůležitejším.
Tak jsem tady zase nechal nějaké tisíce, ale přiznám se, že jsem to udělal rád. Vím, že to zní hloupě, ale je to pravda. Umí mi prodat a umí mi prodat věci, které změnily pohled venkovního světa na mne. Poskytují k tomu takový servis, že si jinak oblečení ani neprohlížím. Gratuluji, pane Mahdall.

Milan Ivaška

Vážený pane Mahdalle a paní Lenská,
Dovolte mi touto cestou vyjádřit mou spokojenost a obdiv k vaší práci. Na přelomu roku jsem vás navštívil s přáním, abyste mi pomohla odstranit nedostatky v mé osobní i pracovní image manažera a lektora. Musím přiznat, že jsem vůbec neměl vůbec představu o výsledku, jenom jsem cítil naléhavou potřebu provést změnu. S potěšením vzpomínám na vysoce profesionální úroveň vaší osobní konzultace a někdy až překvapující návrhy. Nejvíc jsem byl ale překvapen a potěšen následnými reakcemi mého okolí, které jsem pocítil v okamžiku, když jsem se poprvé oblékl v novém stylu. Ve společnosti vysoce postavených osob jsem od té doby daleko lépe přijímán a já sám se v ní konečně cítím dobře a v klidu, což mi v minulosti činilo značné problémy. Klienti, spolupracovníci i posluchači na mých přednáškách mně ihned začali daleko více respektovat jako odborníka a moje sebedůvěra se okamžitě zvýšila. Takřka obratem došlo k výrazném nárustu mých příjmů. Vážený pane Mahdalle a paní Lenská, ještě jednou vám děkuji za vaši práci, přeji vám, aby se více, a nejen mých kolegů, s ní mohlo seznámit a osobně oceňuji velký přínos, který jako renomovaná firma lidem poskytujete.

S úctou a pozdravem Václav Filipec, Ostrava

Pane Mahdall a paní Lenská. Děkuji mnokrát za proměnu a styling mého přítele Michala Horáka. Konečně tím, co má na sobě, vyzařuje i to, co má v sobě. Jste mistry svého oboru.

Díky a na viděnou se těší Zuzana Bazalová


Nyní mám oblečení pro každou příležitost a též svůj styl. Takže i v obleku při jednání působím uvolněně a hlavně přirozeně, což se samozřejmě projevuje i v podnikání. Velkou výhodou je manuál, který mi pan Mahdall sestavil na míru a pro každou příležitost. Díky tomuto jednoduchému manuálu můžu kombinovat druhy oblečení, na které bych si netroufl, ba ani by mě nenapadlo, že se dají nosit společně. Ušetřilo mi to mnoho peněz, ale také času. Samozřejmě nemalou součástí nového vzhledu je podpora vlastní osobnosti, kdy si začínáte všímat okolního zájmu o Vaši osobu. Vždyť již ve staré písničce se zpívá: „šaty dělaj člověka“. Tímto bych chtěl poděkovat za pomoc a změnu, která mi zvedla sebevědomí v obchodním i v osobním životě.

Vladimír Němeček

Se svou manželkou jsem několikrát navštívil ateliér Mahdall a to v klasické pozici „manžela čekajícího a nudícího se“. Až jednou se majitel pan Mahdall osmělil a navrhl mi, že „takhle ne“ (myšleno styl mého oblékání). Chvíli jsme si povídali a výsledkem byla postupná a komplexní výměna šatníku. Ale znáte to, moje pocity byly poněkud rozpačité. Co mě však naprosto dostalo byl „návod k použití“- tedy manuál, ve kterém jsou popsány jednotlivé prvky oblečení a jejich vzájemné kombinace (košile, kalhoty, kravaty, saka, boty). Poté, co jsme tento nápad zrealizovali, stala se pro mne naprosto neuvěřitelná věc. Nejen obchodní partneři, ale i řada žen a hlavně mužů z mého okolí registrovala změnu ve stylu mého oblékání a velmi pozitivně ji hodnotili. To bylo něco, co by mne ani ve snu nenapadlo. Z „šedé tuctové myši“ se jako mávnutím kouzelného proutku stal muž, jehož oblečení odpovídá jeho povaze charakteru, ve kterém se cítí přirozeně a uvolněně - prostě skvěle. Takže pánové, chcete-li přizpůsobit styl svého oblíkání dnešní době a vylepšit si svou image, doporučuji Vám svěřit se do péče paní Lenské a pana Mahdalla. Pak už se jenom nechejte překvapovat reakcemi svého okolí a užívejte si! Budete na tom stejně jako já - přestanete tápat v oblasti oblékání a svěříte se do rukou špičkových odborníků - lepší opravdu neznám.

Ing. Jiří Kudělka

Velice spokojená zákaznice

Jana Tolaszová

Ještě více spokojen. Personál vřelé úsměvy, radost nakupovat.

Milan Lučík

Až do nedávna mě nenapadlo sám vstoupit do dveří salonu, abych si prohlédl, co by mi třeba slušelo. Netušil jsem, že mohu požádat o pomoc s výběrem šatů někoho, kdo není jen prodavač, ale je skutečný profesionál. Včera stačilo, abych ze zvědavosti vstoupil mezi ty krásné šaty. Po chvíli si mě ten muž povšimnul a zeptal se mě, co bych si na sobě skutečně přál nosit. Když jsem odpověděl, že jsem zvyklý nosit to, co mám na sobě, tak mě s úsměvem přerušil a znovu se zeptal, co bych si skutečně přál? Čím bych chtěl světu ukázat, jaký tam uvnitř opravdu jsem. Vyslechl mě, porozuměl mi a zbavil mě strachu se otevřít. Jednoduše mi pomohl najít sebe sama. Přirozeně vyjádřit i oblečením svůj dobrý pocit. Na první pohled, lehce a beze slov.

Děkuji Charlie Greenberg

Vážený pane Mahdalle! Chci Vám co nejsrdečněji poděkovat za Vaši vstřícnost při výběru, dá se říct, mého prvního obleku. Jako student jsem řešil otázku koupi nového obleku. Navštívil jsem mnoho obchodů, ale nikde nebylo to, co by mi padlo do oka. Díval jsem se také na internet, až jsem narazil na stránku Vašeho atelieru. Řekl jsem si, že za zkoušku nic nedám a vypravil se k Vám. Hned po příchodu do prodejny se mě ujal pan Mahdall, který mi vysvětlil rozdíly mezi jednotlivými obleky a mohli jsme začít s výběrem. Oblek, který jsme vybrali krásně seděl, ale pan Mahdall přesto navrhl úpravy, které úplně změnili celkový vzhled a vnímání postavy. Stejně tak se provedly úpravy na košili, které vše dovedly k dokonalosti. Nikdy jsem rád netrávil mnoho času v obleku, ale nyní se těším na každou příležitost, kdy ho budu moci obléct. Jednoduše mi perfektně sedí a cítím se v něm víc než dobře. Panu Mahdallovi a jeho krejčím patří můj velký dík.

S pozdravem Ing. Petr Vykydal

Děkuji za krásné šaty a milou obsluhu!

Jana Maradová

Since I have visited the Mahdall salon for the first time, I don’t have to travel around the world to look for fashionable clothes for men anymore. Fantastic servis, excelent choice and reasonable prices.

Paul Mike, Praha

Známe v Brně mnoho prodejen, ale takový bohatý výběr kvalitního a krásného zboží jsme ještě neviděli, až zde. Zároveň perfektní obsluha i s poradenstvím. Děkujeme a budeme se vracet.

Jan Sitar

Vážená paní Lenská, vynikající odborný servis a výběr, velice příjemné rodinné prostředí.

Martin Fuchs

Vážená paní Lenská, ráda bych Vám vyjádřila uznání a dík za to, že jste - a právě v Brně. Přeji i nadále hodně zdaru, úspěchu a hlavně spokojených zákazníků, kteří u Vás naleznou sami sebe..

Lucie Viktorie Hájková

Chválíme celý personál za profesionální služby a přístup k zákazníkovi, nepostrádající laskavost a vlídnost. Perfektně jste nám poradili, oceňujeme i vysoký standart služeb. Jsme naprosto spokojeni a rozhodně se vrátíme.

Novomanželé Kulíškovi, Bratislava

Incredible thing, was looking for a suit for a weeding in 2 hours and Mr. Mahdall was able to get met the perfect suit in 5 min. Thank you Mr. Mahdall


Bylo velmi příjemné tu pořizovat oblek. Pečlivý a ochotný personál dnes není snadné najít, ale zde bylo vše perfektní. Děkuji za vše.

Doležel

Především bych rád sklonil poklonu před panem Mahdallem a jeho personálem, který mě otevřel oči ve světě módy. Když jsem sháněl nový oblek, který mě má reprezentovat, zavítal jsem zcela náhodou „k Mahdallům“. V tu chvíli jsem ještě zdaleka netušil, jakých cenných rad a skvělého přístupu se mi od pana Mahdalla dostane. Bylo okouzlující, jak během chvíle mě oblékli k nepoznání a i já, který se dříve v módě a oděvech nevyžíval, se cítil skvěle. Brzy jsem také pozoroval, jak i mé okolí pozitivně reflektuje tuto změnu. Od té doby přímo vyhledávám příležitosti, kdy si budu moci opět obléct oblečení ze salonu Mahdall & Lenská a užívat si všímavých pohledů, protože tyto oděvy nejsou obyčejné, nýbrž zcela jedinečné a v neposlední řadě za ně není potřeba utratit jmění. Těším se na další návštěvu u Mahdallů, kde budeme společnými silami nadále pokračovat ve zlepšování mého šatníku.

Jan Petřík, umělecké kovářství a zámečnictví

Byl to skvělý pocit... vědět, že mám parádní oblek přímo na moji osobnost a vidět, že každého v mém okolí to ohromilo. Můj nový oblek od Mahdalla prostě každého okouzlil a já se cítil úžasně!

Stanislav

Poprvé když jsem zde byl, dost jsem váhal s výběrem oblečení. Pan Mahdall mi řekl, že nemám hledat značku, ale styl a image. Tuto větu jsem si od té doby mnohokrát připomněl, tedy vlastně pokaždé, když si to oblečení od firmy pana Mahdalla oblíkám. Ostatně to je vlastně každý den. Moje sebevědomí a pocit vlastní důležitosti od té doby hodně posílil.

Tomáš Bednář

Dcera k otci: Táto, vypadáš dobře. Máma bude mít radost. Vždycky když tě chce obléct, tak ty jí řekneš, že takhle ne. Otec: Proto jsem šel k p. Mahdallovi. Vím, že mě obleče od hlavy k patě, celýho, najednou a já mám klid. Sice mě z toho jebne, ale mám to za sebou.

J. Boček

Pane Mahdall a paní Lenská, musím Vám napsat. Jsem několik dní služebně v Paříži a ty kombinace oblečení, které jste mi posledně udělal, se mi sem perfektně hodí. A to sako, které jsem tak moc nechtěl a pak jsem si ho na vaši radu přece jen vzal, tak to se mi teď líbí nejvíc.

Díky za vše M. Přikryl, Brno

Děkujeme za velice profesionální přístup a cenné rady i za stylizaci oblečení, nejen pro svatební oblečení, ale i pro běžné nošení pro všechny členy rodiny. Děkujeme za nový pohled na styl oblékání a dlouhý věnovaný čas. Podařilo se vám přimět ke spolupráci i syna, který obvykle vykazuje silný odpor a nyní se těší na další návštěvu.

Steinovi, Třebíč

Vážený pane Mahdalle. S jednodenním odstupem cítím potřebu Vás oslovit a vyjádřit své pocity z návštěvy ve Vašem atelieru.Včera jsem totiž zažil něco, s čím jsem se nikde jinde nesetkal, a pravděpodobně ani nesetkám. Všichni ostatní totiž pouze prodávají oděvy. Vaším sortimentem je něco naprosto odlišného. U Vás člověk může nakoupit vydatnou porci sebevědomí,úspěch,a jako přídavek také radost ze života. Návštěva Vašeho atelieru a setkání s Vámi pro mne nebylo pouhým nakupováním, ale velmi příjemně stráveným časem. Vážím si toho, že jste se mi osobně věnoval a byl bych velmi rád, pokud by jste si na mne opět někdy našel prostor ve svém kalendáři. Moc Vám děkuji.

S úctou Vítězslav Šišpera

Děkujeme paní krejčové za krásnou úpravu obleku a košile.

Romana a Jan

Byli jsme velmi spokojeni s celkovým servisem. Paní byla ochotná pomoci, bylo vidět, že se ve svém oboru orientuje a ví, co danému zákazníkovi poradit .Plus byl profesionální a milý celkový přístup. Všem dalším zákazníkům opravdu doporučuji daný obchod a určitě se ve svém okolí o něm zmíníme.

Barbora a Ondřej

Děkujeme za perfektní přístup paní Helence. Zdraví Bítešáci

Martin Stöga

Děkujeme za profesionální přístup a ochotu pomoct vybrat nádherný oblek pro mého nastávajícího.

Petra+Michal

Ochota, ústretavosť, prehl’ad a pomoc při výbere svadobného obleku nás milo prekvapila a velmi si jej ceníme. Určitě váa navštívíme i v budúcnosti. Ďakujeme.

Silvia
jana-lenska

Jana Lenská

módní kouč

specialistka na
firemní oblékání
osobní a profesní image
a vytvoření pozitivního prvního dojmu
kterým úspěšněji oslovíte ty, na kterých Vám záleží

lenska@mahdall.cz

milo-mahdall

Milo MAHDALL

imagemaker a módní návrhář
osobní a firemní poradce

odborník na
řeč těla, komunikaci a váš příjemný vzhled
… pro vaše přirozené vystupování a úspěšné firemní i osobní prezentace

milo@mahdall.cz

daniel-mahdal

DANIEL MAHDAL

osobní stylista a módní poradce

daniel@mahdall.cz

miroslava-belska

MIROSLAVA BĚLSKÁ

ředitelka módního salonu

belska@mahdall.cz

top