slogan
„Každý den můžete prožívat respekt a obdiv,
o kterém ostatní zatím jen sní!“

Fotogalerie

milo-mahdall_1
kliknutím otevřete fotogalerii
milo-mahdall_2
kliknutím otevřete fotogalerii
milo-mahdall_3
kliknutím otevřete fotogalerii

Milo Mahdall

poskytuje osobní konzultace a firemní poradenství jako:

  • imagemaker a módní návrhář
  • odborník na vytvoření pozitivního prvního dojmu, proměny vzhledu a příjemnou osobní a firemní image
  • expert na komunikaci, přirozené vystupování a úspěšnou sebeprezentaci

Pro úspěšnou realizaci vašich snů, cílů a záměrů. V osobním životě, kariéře i podnikání.

OZVĚTE SE A SPOLEČNĚ TO DOKÁŽEME!


Ve svém poradenství využívá vlastní unikátní know-how

postavené na souboru poznatků a znalostí v těchto oblastech:

  • obchod a prodejní dovednosti
  • pozitivní psychologie
  • sociální psychologie
  • řeč těla a neverbální komunikace

POMOHU VÁM ZAUJMOUT TY, NA KTERÝCH VÁM ZÁLEŽÍ A PRODAT CO NEJÚSPĚŠNĚJI SAMI SEBE A VŠE, CO DĚLÁTE A UMÍTE.


Podívejte se na zkušenosti zákazníků, kteří pro svůj úspěch využili naše služby před Vámi:

Jandovi
Vážený pane Mahdalle,
Děkuji za možnost se s Vámi setkat a vidět Vás pracovat. To, co jste předvedl, když jste oblékal mne a mého manžela, to byl neskutečný koncert. To, jak z Vás neustále sršely nové a další nápady, pohrával jste si s látkami a barvami, jak jste náš vzhled stále upravoval a vylepšoval. Až k úplné dokonalosti a naší velké spokojenosti. Pracovat někoho s takovou radostí, nadšením a hravostí jsem nikdy předtím neviděla a nezažila. Děkuji, že jste si na nás udělal čas a my jsme tento koncert Vašeho entuziasmu a nadšení pro hru s módou mohli prožít s Vámi.
S úctou a respektem k Vašemu umění Jandovi
Ondřej Sedlák
Pracuji pro velkou nadnárodní společnost a létám za obchody po celém světě. Bývaly doby, kdy jsem zmateně chodil po obchodech s oblečením a marně hledal to správné oblečení, které by mi slušelo. Pokaždé jsem se díval po nepřeberném množství druhů a značek módy, v obchodních centrech jsem strávil i hodiny hledáním, ale ať jsem si vybral cokoliv, nikdy jsem se necítil se svým vzhledem spokojen.
Až jednou... Na doporučení jeho asistentek se mě ujal pan Mahdall osobně. To, co následovalo, se absolutně nedá srovnat s přístupem poradců u jakékoliv jiné značky.
Hlavním tématem byla moje osoba, příležitost, pro kterou oblečení hledám a hlavně to, jak chci na svoje klienty svým vzhledem působit. Samotné části oblečení šlo do pozadí, důležitý byl můj vzhled a jeho velká přidaná hodnota, kterou pan Mahdall umí jedinečně vytvořit. Nejlepší na tom je, že celá akce nezabere moc času a pro zákazníka to není nikterak složité. A díky skvělému výběru kolekcí v salonu je výsledek naprosto dokonalý. Při pohledu na sebe jsem nyní naprosto spokojen.
To, že se nyní cítím ve vybraném oblečení dobře a jsem spokojený se svým vzhledem, má pozitivní dopad na můj každodenní život. S dobrým pocitem se mi lépe uzavírají obchody u nás i v cizině. Vše je pro mě najednou jednoduší. I přes své mládí jsem najednou ve svém okolí mnohem lépe vnímán a respektován, což je pro mne a mou práci velmi důležité.
Díky moc a ať se daří nám oběma.
Ondřej Sedlák
Michaela (prozatím) Hudečková
Dobrý večer pane Mahdalle,
Včera jsme u vás v obchodě zažili opravdu nečekané a nezapomenutelné svatební nákupy :- ). Opravdu jsme nečekali, že oblečete „od hlav po paty“ a tak rychle celou naši 6 člennou výpravu. Nakupovat s Vámi byl zážitek a tak hlavně za vaši osobní péči mockrát děkujeme.
Zároveň mne moc nadchlo, že jsem ve Vás našla někoho, kdo mi konečně porozuměl a viděl v hlavě vizi svatebních šatů blízkou té mojí. Moc se mi líbil i váš nápad se zakomponováním kvítků které by podtrhovaly dojem lesní víly. Opravdu mě lákají svatební šaty, které by spojovali čistotu a krásu přírody, kde se hodláme vzít, s typem šatů, které v sobě mají volnost a pohyb a nejsou tou typickou princeznovskou róbou.
Budu moc ráda, když mi takové šaty navrhnete. Pokud ale na moje šaty nebudete mít čas, samozřejmě to pochopím a naše náklonnost k vašemu obchodu tím nijak neutrpí.
S pozdravem a přáním hezkého večera
Michaela (prozatím) Hudečková
Vítězslav Šišpera
Vážený pane Mahdalle.
Včera jsem zažil něco, s čím jsem se nikde jinde nesetkal, a pravděpodobně ani nesetkám. Všichni ostatní totiž pouze prodávají oděvy. Vaším sortimentem je něco naprosto odlišného. U Vás člověk může nakoupit vydatnou porci sebevědomí, úspěch a jako přídavek také radost ze života. Setkání s Vámi pro mne nebylo pouhým nakupováním, ale velmi příjemně stráveným časem. Vážím si toho, že jste se mi osobně věnoval a byl bych velmi rád, pokud byste si na mne opět někdy našel prostor ve svém kalendáři.
S úctou Vítězslav Šišpera
J. Chabr, ředitel KB, Praha
Od pana Mahdalla jsem tak dobře vybaven oblečením i radami „co se k čemu hodí a kam se v to chodí“, že se v poslední době hravě vypořádám s každou pracovní i společenskou situací, které čelím.
J. Chabr, ředitel KB, Praha
Václav Filipec, Ostrava
Vážený pane Mahdalle.
Dovolte mi touto cestou vyjádřit mou spokojenost a obdiv k vaší práci. Na přelomu roku jsem vás jako majitel poradenské firmy v oboru finančnictví navštívil s přáním, abyste mi pomohl odstranit nedostatky v mé image.
S potěšením vzpomínám na vysoce profesionální úroveň vašeho poradenství. Některé vaše návrhy při sestavování šatníku mě značně překvapily svou jedinečností a elegancí. Nejvíc jsem byl však překvapen a potěšen změnami, které jsem pocítil v okamžiku, když jsem poprvé oblékl vámi sestavené kombinace.
Ve společnosti vysoce postavených osob jsem daleko lépe přijímán a já sám se nyní cítím velmi dobře, což mi v minulosti činilo značné problémy. Klienti, spolupracovníci i posluchači na mých přednáškách mně ihned začali daleko více respektovat jako odborníka a moje sebedůvěra se okamžitě zvýšila. Takřka obratem došlo k výrazném nárustu mých příjmů. Ještě jednou vám děkuji za vaši péči a oceňuji skutečně velký přínos, který jste mi jako renomovaná poradenská firma poskytli.
S úctou a pozdravem Václav Filipec, Ostrava
Vladimír Němeček
Chci vám velmi poděkovat za nově sestavený šatník a za fakt, že nyní i v elegantním oblečení působím uvolněně a přirozeně, což se stále více pozitivně projevuje i v mém podnikání. Velkou výhodou je i váš skvělý a jednoduchý manuál, který jste mi sestavili s Janou na míru. Díky tomu můžu nyní kombinovat druhy oblečení, na které bych si netroufl, ba ani by mě nenapadlo, že se dají nosit společně.
Šetří mi to každý den ráno mnoho času a zbytečného přemýšlení. Důležitá pro mne byla i proměna vzhledu jako podpora růstu mé vlastní osobnosti. Začínám si stále více všímat zvýšení pozitivního zájmu mého okolí o mou osobu. Díky vašemu umění jsem pochopil, proč se ve staré písničce zpívá: „že šaty dělaj člověka“. Tímto bych vám chtěl poděkovat za pomoc a celou změnu, která mi zvedla sebevědomí i lepší výsledky v obchodním i v osobním životě.
Vladimír Němeček
Ing. Petr Vykydal
Vážený pane Mahdalle!
Chci Vám co nejsrdečněji poděkovat za Vaši vstřícnost při výběru mého prvního obleku. Navštívil jsem mnoho obchodů, ale nikde nebylo to, co by mi padlo do oka. Oblek, který jsme vybrali, krásně seděl, ale pan Mahdall přesto navrhl úpravy, které úplně změnili celkový vzhled a prodloužily mou menší postavu. Stejně tak se provedly úpravy na košili, které vše dovedly k dokonalosti. Nikdy jsem rád netrávil mnoho času v obleku, ale nyní se těším na každou příležitost, kdy ho budu moci obléct. Jednoduše mi perfektně sedí a cítím se v něm víc než dobře. Panu Mahdallovi a jeho krejčím patří můj velký dík.
S pozdravem Ing. Petr Vykydal
Jan Petřík
Především bych rád složil poklonu před panem Mahdallem a jeho personálem, který mě otevřel oči ve světě módy. Když jsem sháněl nový oblek, který mě má reprezentovat, zavítal jsem zcela náhodou k „Mahdallům“.
V tu chvíli jsem ještě zdaleka netušil, jakých cenných rad a skvělého přístupu se mi od pana Mahdalla dostane. Bylo okouzlující, jak během chvíle mě oblékli k nepoznání a i já, který se dříve ve společenských oděvech nevyžíval, se cítil skvěle. Okamžitě jsem pozoroval, jak i mé okolí pozitivně reflektuje tuto změnu. Od té doby přímo vyhledávám příležitosti, kdy si budu moci opět moct obléct vaše oblečení a užívat si všímavých pohledů. Oceňuji rovněž, že vaše oděvy nejsou obyčejné, ale zcela jedinečné a v neposlední řadě nabízí vysokou užitnou hodnotu za běžné ceny. Těším se na další rok, až budeme společnými silami nadále pokračovat ve zlepšování mého šatníku.
Jan Petřík
J. Stein, Jindřichův Hradec
Děkujeme, že nás kroky zavedly k panu Mahdallovi. Pánský oblek si obyčejný člověk nekupuje často, tak neví, na co si má dát pozor, aby na něm oblek nevisel jako pytel. Obzvlášť, když nemá, tak jako já, ideální konfekční postavu-mám velikost 60.
Pan Mahdall se nám nesnažil v žádném případě nic vnucovat, jak tomu bývá jinde, jen aby prodali. K našemu údivu nás spíš odrazoval od unáhlené koupi. Věnoval nám mnoho času, abychom pochopili, co se na mě hodí a čeho se mám při nákupech vyvarovat. A to vše přesto, že nevěděl, zda si oblek zakoupíme.
Měl jsem totiž v té době už v jiném obchodě v Praze oblek zamluvený. V Praze jsem následně přesně podle rad pana Mahdalla zjistil, že zamluvený oblek mi vlastně vůbec nesedí, i když se mi tam snažil personál namluvit, jak je ten „pytel“ na mě i bez úprav krásný. Rád jsem se pak do Brna vrátil a oblek zde koupil. Děkuji za vzácné rady a přístup.
J. Stein, Jindřichův Hradec
Ing. Jiří Kudělka
Se svou manželkou jsem několikrát navštívil salon Mahdall a to v klasické pozici „manžela čekajícího a nudícího se“. Až jednou mě pan Mahdall oslovil. Chvíli jsme si povídali a výsledkem byla postupná a komplexní výměna šatníku. Co mě však úplně „dostalo“ byl „návod k použití“ - tedy manuál, ve kterém jsou popsány jednotlivé prvky oblečení a jejich vzájemné kombinace (košile, kalhoty, kravaty, saka, boty).
Po proměně se stala pro mne naprosto neuvěřitelná věc. Nejen obchodní partneři, ale i řada žen a hlavně mužů z mého okolí registrovala změnu ve stylu mého oblékání a velmi pozitivně ji hodnotili. To bylo něco, co by mne ani ve snu nenapadlo. Z „šedé tuctové myši“ se jako mávnutím kouzelného proutku stal muž, jehož oblečení odpovídá povaze jeho charakteru a ve kterém se cítí přirozeně a uvolněně - prostě skvěle.
Takže pánové, chcete-li přizpůsobit styl svého oblékání dnešní době a vylepšit si svou image, doporučuji Vám svěřit se do péče paní Lenské a pana Mahdalla. Pak už se jenom nechejte překvapovat pozitivními reakcemi svého okolí a užívejte si! Budete na tom stejně jako já- přestanete tápat ve svém šatníku a svěříte se do rukou špičkových odborníků - lepší opravdu neznám.
Ing. Jiří Kudělka
Charlie Greenberg
Na doporučení kolegy jsem zjistil, že mohu požádat o pomoc s výběrem oblečení člověka, který je ve své práci skutečný profesionál. Při naší schůzce se mě pan Mahdall zeptal, co bych si na sobě skutečně přál nosit. Když jsem odpověděl, že jsem zvyklý nosit to, co mám na sobě, tak mě s úsměvem přerušil a znovu se zeptal, co bych si SKUTEČNĚ přál? Čím bych chtěl světu ukázat, jaký tam uvnitř opravdu jsem. Vyslechl mě, porozuměl mi a zbavil mě strachu se otevřít. Jednoduše mi pomohl najít sebe sama. Přirozeně vyjádřit i oblečením svůj dobrý pocit. Na první pohled, lehce a beze slov.
Děkuji Charlie Greenberg

Co byste o něm měli vědět?

SVÝM KLIENTŮM ŘÍKÁ VŽDY JEN TO, CO SI SKUTEČNĚ MYSLÍ.

"Věřím tomu, že pouze díky pravdivým informacím a férovému přístupu odborníka se dokážete zbavit toho, co se Vám zatím nedařilo. Jen tak se úspěšně posunete blíž k realizaci a naplnění Vašich vytoužených vizí a cílů."

V čem jsou postupy Milo Mahdalla jiné?

„Pokud lidé budou k realizaci svých životních, karierních a podnikatelských záměrů využívat stále stejné, všem známé a tím pádem i zastaralé informace a metody, nemohou se dostat dál než ostatní. Nemohou být sami sebou ani úspěšnější než jejich okolí a konkurence.

Budou stát s ostatními v jedné řadě. Průměrní a srovnatelní...
Budou se o úspěch stále jen snažit a on jim bude stále unikat. To je přece logické. Proto ke spokojenosti mých klientů využívám své vlastní metody a vlastní unikátní KNOW-HOW“.

Pro váš úspěch a jedinečnost   MILO MAHDALL

Kolik stojí jeho osobní konzultace?

Cena za konzultační hodinu p. Mahdalla je 2.390 Kč/hod. včetně DPH.

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro firmy a OSVČ lze uplatnit odpočet DPH.
Služby a poradenství si můžete objednat po celé České a Slovenské republice.

Uvidíte, že určitě najdeme to správné řešení i pro vás.

Objednávky a dotazy mi pište na milo@mahdall.cz.

O dalším poradenství se více dozvíte na www.mahdall.com.

jana-lenska

Jana Lenská

módní kouč

specialistka na
firemní oblékání
osobní a profesní image
a vytvoření pozitivního prvního dojmu
kterým úspěšněji oslovíte ty, na kterých Vám záleží

lenska@mahdall.cz

milo-mahdall

Milo MAHDALL

imagemaker a módní návrhář
osobní a firemní poradce

odborník na
řeč těla, komunikaci a váš příjemný vzhled
… pro vaše přirozené vystupování a úspěšné firemní i osobní prezentace

milo@mahdall.cz

daniel-mahdal

DANIEL MAHDAL

osobní stylista a módní poradce

daniel@mahdall.cz

miroslava-belska

MIROSLAVA BĚLSKÁ

ředitelka módního salonu

belska@mahdall.cz

top