1
Od 1991
Móda se mění. My zůstáváme.
Česká módní značka s rodinnou tradicí.
Pánská a dámská móda - Mahdall & Lenská Brno

Jsme Mahdall & Lenská

Rodinná firma & módní značka s nejdelší tradicí v Čr

Víte, na co jsme hrdí?

U nás je svět ještě v pořádku.

Prázdných marketingových slibů a sloganů je dnes plný internet. Už mnoho let ukazujeme lidem, že naše tradiční hodnoty a celoživotní profesionální zkušenosti jsou právě tím, o co se mohou bez obav s důvěrou opřít. Tak, jako o pevnou zeď svého domova.

Férová hra

Férová hra

Máme zdravé sebevědomí. Proto s Vámi jednáme celá léta poctivě a férově. Tak, abychom se mohli s čistým svědomím podívat vám i sobě do očí.

Nekecáme...

Nekecáme...

Děláme svou práci jinak. Ne jako tvrdý byznys, ale s láskou a péčí. Jen díky tomu to pro nás má totiž smysl. U nás najdete tradiční poctivé řemeslo.

Jedinečnost

Jedinečnost

Tím, co děláme a jak to umíme, jsme jedineční. Proto naši značku nenajdete v každém městě a obchoďáku. Proto k nám jezdí nakupovat zákazníci z Plzně, Chebu i z Košic.

Mahdall & Lenská Brno
Sice to tak vždycky nevypadá, ale opravdu držíme spolu…

Baví nás...

...vidět vaši spokojenost a slyšet slova chvály, když od nás odcházíte. Chceme být na trhu minimálně dalších úspěšných 30 let… Užíváme si možnosti kombinovat naše znalosti z několika odvětví psychologie s nejnovějšími trendy a tradičními zkušenostmi z oblasti módy a stylingu.

Proč to děláme?

Prostě nás baví neustále se učit a hledat nová řešení. Děláme vám radost tím, že pro vás tvoříme něco smysluplného a krásného. Nekecáme, fakt.

Neradi nakupujete? Nechcete ztrácet čas v nákupních centrech?

Nejste si jistí nebo nevíte, jak vybrat správný střih, barvu, materiál, velikost ani doplňky? Svěřte se nám. Jsme nejjednodušším řešením vašich módních nákupů.

Chcete mít jistotu správné volby a vyhnout se zbytečným chybám?

Přivítali byste odborníky, kteří vás obléknou s láskou a péčí? Od hlavy až k patě a na jednom místě? To vše najdete v klidu a pohodlí našeho salónu v Brně, v Alfa pasáži.

Čeká Vás svatba, ples, taneční, promoce, pohřeb nebo jiná akce?

Naši profesionální stylisté obléknou každou postavu, pro každý den a příležitost... Zajímavě, hezky a smysluplně. Zkrátka perfektně!

Inspirujte se možnostmi a dopřejte si naši skvělou péči.

Spolupracujte s uznávanými profesionály. Módní salon a zakázkové krejčovství Mahdall & Lenská.
Nakupujte v nejlepším poměru KVALITA – CENA – VÝKON!

rating

Odborníci na pravém místě! Když chce člověk dobře vypadat, tak hledá někoho, kdo má zkušenosti, dobré vnímání a díky těmto detailům potom vypadá fantasticky. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na další.

Martin Kolenička, majitel HCA škola managmentu
(1 z 8 referencí)

Vzhledem k mé složitější postavě jsem měl problém sehnat oblek na svatbu. Naštěstí jsem narazil na pana Mahdalla mladšího, který mi vybral perfektní oblek, takže jsem na svatbě a na fotkách vypadal jako pořádnej frajer ;).

Ondra Hejmalík
(2 z 8 referencí)

Jednoduchá a komplexní výměna mého stylu oblékání a šatníku mě úplně „dostala“. A to nejlepší je manuál, ve kterém jsou popsány jednotlivé prvky oblečení a jejich vzájemné kombinace. Jednoduché, rychlé a během několika vteřin vždy skvěle fungující. Najedn

Ing. Kudělka, majitel poradenské firmy
(3 z 8 referencí)

Úžasný přístup, perfektní vypracovaní obou obleků i košilí a proti Praze ceny mnohem vstřícnější. Děkuji a určitě doporučuji.

Mgr. K. Novotný
(4 z 8 referencí)

Děkujeme profesionálnímu personálu za velmi laskavou a vstřícnou obsluhu. Byli jsme nadmíru spokojeni, neboť se nám věnovali dlouhou dobu a přítel byl nadšen. Přesto jsme se šli podívat ještě jinam, kde jsme po dvou hodinách zjistili, že se to nedá srovna

Lenka a Honza
(5 z 8 referencí)

Přišel jsem do salonu Mahdall s tím, že bych chtěl ušít pěknou bílou košili na svatbu. Chtěl jsem se ženit jen v černých manšestrácích a této košili, dle starého hesla: "Chlap v černých kalhotách a bílé košili vypadá nejlíp." Pan Mahdall mě oblékl do čern

Jorik Švanda
(6 z 8 referencí)

Velmi rád bych vyjádřil upřímné díky za profesionální přístup a vstřícnost, která nám byla vždy ze strany personálu projevena. S radostí vás doporučíme.

Jaroslav Janáček
(7 z 8 referencí)

Myslím, že využívání služeb osobního imagemakera u Mahdallů a jejich nadstandartních služeb je nejvyšší úrovní v oblasti oblékání. Pan Mahdall a jeho tým mi vždy vyšli vstříc a hlavně fungují i online, když něco potřebuji probrat nebo poradit.

Daniel Konečný, Optimal Energy
(8 z 8 referencí)

Přehled všech našich referencí zde.

Děláme Vám radost.

Obraťte se na nás s důvěrou. Najdeme pro Vás to pravé.

Prostě nás baví neustále se učit a hledat nová a smysluplná řešení. Děláme sobě i vám radost tím, že vytváříme módu a outfity, které vám pomáhají být úspěšnější, v pohodě a v dobré náladě.

A to nám dává smysl. Nekecáme, fakt.

Volejte svůj módní salon 604 221 222.

Daniel Mahdall
daniel-mahdall

spolumajitel módní značky
profesionální stylista
imagemaker
lektor & módní požitkář

+420 604 222 223

daniel@mahdall.cz

Daniel Mahdall - více o mně Více o Danielovi.
Jana Lenská
jana-lenska

majitelka značky / módní koučing
oblékání firem & profesionálů
osobní styl jednotlivců

+420 736 73 73 73

lenska@mahdall.cz

Jana Lenská - více o mně Více o Janě.
Milo Mahdall
milo-mahdall

designér vaší jedinečnosti
osobní a firemní poradenství
lektorská činnost

+420 603 89 89 89

milo@mahdall.cz

Milo Mahdal - více o mně Více o Milovi.
Miroslava Bělská
miroslava-belska

ředitelka módního salonu
stará se o komunikaci s klienty,
vaše pohodlí a komfort u nás

+420 605 221 222

belska@mahdall.cz

Rychlý kontakt
top