1
Od 1991
Móda se mění. My zůstáváme.
Česká módní značka s rodinnou tradicí.
Pánská a dámská móda - Mahdall & Lenská Brno

Daniel Mahdall

spolumajitel módní značky/ specialista na pánskou módu a obleky / profesionální stylista / lektor & módní požitkář

Nevíte, co, kdy a jak na sebe? Daniel Mahdall! Se mnou to považujte za vyřešené.

Tak teď už můžete být úplně v klidu. Profesionálně se postarám o vaše módní nákupy, váš vzhled a šatník.

Mým posláním je obléci vás od hlavy k patě a vytvořit pro vás zajímavě vypadající styl oblečení. Takový, ve kterém se budete komfortně a pohodlně cítit a reprezantivně vypadat. Poradím vám i v oblasti výběru těch nejlepších tkanin a vzorů.Se mnou nebudete muset jezdit za nákupy mimo republiku, ani vás, jako jiní stylisté, nebudu vláčet po obchodních centrech! Ušetřím vám čas i nervy!

Objednejte si krátkou nezávaznou konzultaci! Tam si vysvětlíme, co máte rádi a co ne a také Vaše priority a cíle, kterých chcete dosáhnout.

+420 604 222 223 daniel@mahdall.cz

Užijte si servis filmových hvězd

Budete se cítit hýčkáni. Jednotlivé kousky pro vás vyberu s maximální péčí a využitím všech svých znalostí. Díky tomu se v outfitu či šatníku a jeho barevných kombinacích budete cítit vždy velmi příjemně a pohodlně.

Vysoká kvalita

našeho zboží vám je podle zkušeností našich zákazníků nejlepší garancí, že váš nový šatník vám vydrží i déle než 5 let.

Už se těšíte?

Tak to je fajn. Užijete si skutečně profesionální péči! Určitě si tenhle luxusní servis zasloužíte!

Ušijeme vám úspěch na míru!

Celý nákup proběhne za pouhých pár hodin. Na jednom místě, v klidu a pohodlí našeho salonu. Získáte skvěle sladěný outfit nebo perfektně vybavený šatník přesně vám na míru. Efektivní šatník pro každý den a každou vaši příležitost, v jehož kombinacích se budete během pár vteřin sami a s lehkostí orientovat.

Žádné vaše přání pro nás není velké nebo příliš malé, takže pokud si nejste jisti, zeptejte se mě a domluvíme.

Souhlasíte?

Pak vám rád s výběrem vašeho šatníku pomůžu! Už se těším na vás a na naši příjemnou spolupráci.

Nadstandardní výhody naší spolupráce

1.

Na rozdíl od ostatních jsem se do módy prostě už narodil :). První kravatu jsem prodal zákazníkovi v módním salonu svého otce už ve svých 8 letech. Napříč svému věku mám praxi skutečně bohatou.

2.

Cit pro módu, smysl pro detail a vkus jsem rád zdědil po tátovi. Po absolvování školy jsem strávil 3 roky pracovně v Anglii. Pak přišly další stáže v několika módních firmách se zaměřením na prodej obleků a šití na míru.

3.

Nejde mi o to prodat za každou cenu. Hraji vždy fair play a tuto zásadu uplatňuji i ve své práci.

4.

Miluji mít ten příjemný pocit z dobře odvedené práce a vidět spokojené oči svých klientů, které oblékám. Uspokojuje mě i vědomí, že moji zákazníci se ke mně vrací.

5.

Navíc mít možnost spolupracovat se mnou, majitelem módní značky, osobně, je dnes luxus, který si jinde nekoupíte!

rating

Odborníci na pravém místě! Když chce člověk dobře vypadat, tak hledá někoho, kdo má zkušenosti, dobré vnímání a díky těmto detailům potom vypadá fantasticky. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na další.

Martin Kolenička, majitel HCA škola managmentu
(1 z 10 referencí)

Jsem velmi spokojen. Přístup pana Mahdalla byl perfektní. Vždy mi perfektně poradil. Vše mi sedlo jako ulité. Doporučil jsem služby i své rodině a ti byli také velmi spokojeni.

Martin Lněnička
(2 z 10 referencí)

Potřeboval jsem oblek a hodně dobře v něm vypadat. Asi po deseti minutách konverzace s panem Mahdallem mladším jsem z něj cítil, že to je člověk, který žije pro módu, má neuvěřitelný cit a zapálení pro to, co dělá. S neuvěřitelnou lehkostí a rychlostí ,,létal“ po prodejně a nějakým zázrakem odhadl okamžitě a bez zkoušení mě i oblek, který byl krásný. Hlavně ale bylo neuvěřitelné, že ikdyž mě nikdy neviděl, vybral mi oblek , který dokonale podtrhoval mě jako osobu a naplnil perfektně moji představu. Celou tu dobu pan Mahdall mladší hýřil vtipem a úsměvem. Po domluvě na další schůzku jsem okamžitě volal i otci, že se u pana Mahdalla musí obléct také. Pan Daniel i u něj provedl neuvěřitelný kousek a já poprvé v životě viděl, jak se nakonec i můj otec nevěřícně a spokojeně prohlíží v zrcadle. Děkujeme a vřele doporučuji

Karel Miklík
(3 z 10 referencí)

Zboží skvělé a co také hraje nemalou roli, oba dva, otec i syn Mahdallovi, umí sebe a své zboží dokonale prodat. Při ověření, jaké zboží a úroveň služeb nabízí jinde, je pro mě tento obchod a jeho služby absolutní jedničkou v poměru cena/výkon. Moc spokojený

Josef Miklík
(4 z 10 referencí)

Vzhledem k mé složitější postavě jsem měl problém sehnat oblek na svatbu. Naštěstí jsem narazil na pana Mahdalla mladšího, který mi vybral perfektní oblek, takže jsem na svatbě a na fotkách vypadal jako pořádnej frajer ;).

Ondra Hejmalík
(5 z 10 referencí)

Rád bych chtěl tímto poděkovat při výběru společenského obleku. Doporučuji všem mužům, kteří chtějí být elegantní k doprovodu svých manželek a slečen při společenských večerech.

Milan Květenský
(6 z 10 referencí)

Děkuji za super obsluhu a férový přístup. Nečekal jsem, že bude výběr tak rychlý. Děkuji

Zemánek
(7 z 10 referencí)

Uprímne, nejlepší servis, aký som mal. Šiel som aj inam ale vrátil som sa. A určitě prídem aj nabudúce.

Beran
(8 z 10 referencí)

Vlídné zacházení, dobré nápady, zkrátka SUPER.

Jungová, Musil
(9 z 10 referencí)

Incredible thing, was looking for a suit for a weeding in 2 hours and Mr. Mahdall was able to get met the perfect suit in 5 min. Thank you Mr. Mahdall

Smith
(10 z 10 referencí)

Přehled všech našich referencí zde.

Kdo využívá portfolio našich služeb?

Jednotlivci a V.I.P. osobnosti

Muži a ženy každého věku, výšky a váhy. Podnikatelé, manažeři, právníci, lékaři i řadoví zaměstnanci... Oblékáme i osobnosti na prestižní V.I.P. příležitosti a na „červený koberec”.

Firmy

Velké, střední i malé, jednoduše ty, kterým záleží na jejich prestiži a dobrém jménu. Pomůžeme Vám zaujmout a úspěšně prodat sami sebe a vše, co děláte a umíte. Přivedeme sny o oblékání vaší firmy k životu.

Agentury

Výroba a personalizace oblečení, tvorba image, lektorská činnost (workshop, semináře, školení). Ve speciálním kurzu předáváme know-how, proč se právě dnes vyplatí lépe oblékat a jak na to.

Vzdělávací a školicí centra

Kurzy, semináře, workshopy na téma: „Jak využít módu a oblékání pro svůj růst a úspěch v osobním životě, kariéře a podnikání”.

Mahdal Lenská logo

Hotely, bary, restaurace a penziony

Personalizace oblékání a kompletní vzdělávání hotelového personálu v oblasti prodeje a služeb.

Módní a lifestyle časopisy, rádia a televize

Jsme 1. rodinnou a nejdéle fungující módní značkou v ČR, která se s úspěchem zabývá módní tvorbou a obchodem. Nabídneme Vám zajímavý obsah pro vaše focení, články, pořady a seriály.

Zahraniční klientela

Nebojíme se jazyků, a proto s vámi můžeme hovořit anglicky i německy. Oblékáme klienty z Japonska, Brazílie, Islandu, Ameriky, Španělska, Itálie, Holandska a dalších zemí.

Kreativci, osobnosti, skupiny a orchestry, netradiční projekty

Víte, co chcete? Naplníme a zrealizujeme vaše představy. Nevíte, co chcete? Pak vám pomůžeme najít přesně to, co hledáte. Oblékneme vás i na „červený koberec” a další V.I.P. příležitosti.

Děláme Vám radost.

Obraťte se na nás s důvěrou. Najdeme pro Vás to pravé.

Prostě nás baví neustále se učit a hledat nová a smysluplná řešení. Děláme sobě i vám radost tím, že vytváříme módu a outfity, které vám pomáhají být úspěšnější, v pohodě a v dobré náladě.

A to nám dává smysl. Nekecáme, fakt.

Volejte svůj módní salon 604 221 222.

Daniel Mahdall
daniel-mahdall

spolumajitel módní značky
profesionální stylista
imagemaker
lektor & módní požitkář

+420 604 222 223

daniel@mahdall.cz

Daniel Mahdall - více o mně Více o Danielovi.
Jana Lenská
jana-lenska

majitelka značky / módní koučing
oblékání firem & profesionálů
osobní styl jednotlivců

+420 736 73 73 73

lenska@mahdall.cz

Jana Lenská - více o mně Více o Janě.
Milo Mahdall
milo-mahdall

designér vaší jedinečnosti
osobní a firemní poradenství
lektorská činnost

+420 603 89 89 89

milo@mahdall.cz

Milo Mahdal - více o mně Více o Milovi.
Miroslava Bělská
miroslava-belska

ředitelka módního salonu
stará se o komunikaci s klienty,
vaše pohodlí a komfort u nás

+420 605 221 222

belska@mahdall.cz

Rychlý kontakt
top