1
Od 1991
Móda se mění. My zůstáváme.
Česká módní značka s rodinnou tradicí.
Pánská a dámská móda - Mahdall & Lenská Brno

Proměny vzhledu a stylu oblékání - Mahdall & Lenská

Využijte svůj nový vzhled a styl oblékání jako skvělý komunikační kanál na cestě k vašemu úspěchu

Každý z nás se ocitne v životní etapě, kdy chce za vším udělat čáru a začít znovu, jinak a lépe. Někdo kvůli byznysu, někdo kvůli oživení zájmu partnera, jiný chce okouzlit nového partnera a jiný chce udělat něco sám sobě pro radost. Nejlepší je začít tam, kde budou změny nejvíce vidět. Změnou vzhledu a stylu oblékání.

Mějte se rádi a udělejte si radost!

S novým a skvělým vzhledem budete v osobním životě i práci mnohem úspěšnější a spokojenější. Uvidíte!

Chcete vypadat lépe? Vypadat mladší o 10 let? Štíhlejší o 10 kg?

1.
Neodpovídá Váš vzhled a styl oblékání Vaší představě?

2.
Chcete zvýšit své šance na úspěch v práci či zaujmout partnera?
3.
Máte chuť na změnu vizáže a šatníku?

Kouzlo proměny! To musíte zažít na vlastní kůži! Naši zkušení profesionálové se o Vás dokonale postarají. Pomohou vám, bez cvičení a drahých plastik, skrýt případné nedostatky Vaší postavy. Najdou a zvýrazní Vaše přednosti. Představte si to! Budete vypadat mnohem lépe. A ve vyšším věku dokonce až o 10 let mladší a 10 kg štíhlejší! Zvláště v těchto případech si to s klienty fakt užíváme.
Milujeme, když vidíme Vaše spokojené úsměvy a rozzářené oči.

Problematikou proměn úspěšně zabýváme už od roku 1991. Podporujeme váš úspěch, individualitu & výjimečnost. Získáte náskok před konkurencí. Pomůžeme Vám rychleji dosáhnout Vašich plánů a cílů. V práci i soukromém životě.
Ozvěte se nám a vaše sny se stanou skutečností!

Na to, co umíme, se můžete 100% spolehnout

Jak proměna v salonu Mahdall & Lenská probíhá?

Hlavně v klidu.
Čeká Vás příjemný zážitek v pohodové, rodinné atmosféře :-)

1

1.
Osobní konzultace osobně na salonu nebo jinde, kde se poznáme. Zajímá nás Vaše práce, život a Vaše potřeby. Zajímáte nás Vy osobně.

2

2.
Projdeme Váš stávající šatník, vybereme kousky, které zachováme a uděláme plán, co doplníme.

3

3.
Naladíme Váš nový outfit v rozsahu, na kterém se domluvíme. Sladíme i Vaše stávající kousky a vdechneme jim nový život.

4

4.
V případě Vašeho zájmu zatraktivníme také Váš vhled, ať již jde o nový účes nebo celkovou vizáž.

5

5.
Na závěr budete vlastnit jednoduchý, lehce kombinovatelný šatník, vyladěný přesně na míru Vaší osobnosti a všem potřebám.

Podívejte se v galerii proměn, jak klientům jejich proměna prospěla :-)

Co nejvíce oceňují naši klienti?

1.
Fakt, že se vůbec o nic nemusí sami starat. Do spolupráce se mohou zapojit dle své chuti. Nebo celou práci nechají na nás.

2.
Získají novou a atraktivnější vizáž. Mají ve skříni skvěle vypadající outfity. Pro každý den a každou příležitost. Na byznys, do společnosti i pro volný čas. Kousky, které nikdy nezklamou.

3.
Už žádní tuctoví poradci, kteří se neustále mění po měsících, a nikdo je nezná.

Kde jinde se o vás postarají majitelé módní značky s nejdelší tradicí v ČR osobně?

Zasloužíte si to nejlepší. Osobní péči na nejvyšší profesionální úrovni.

Co získáte?

Samozřejmě nový atraktivní vzhled.

Zásadním způsobem také zvýšíme Vaši sebejistotu a autoritu při vystupování. Zvýrazníme Vaši odbornost a profesionalitu ve firmě i na veřejnosti. Naučíme Vás prodat co nejlépe sami sebe a to, co umíte.

Ušetříme Váš drahocený čas, hodiny nesmyslných nákupů v obchodních centrech nechte amatérům.

Konec ranní nejistoty, co na sebe. Stačí si udělat dobrou kávu a vybrat si ten správný outfit pro dnešní den.

A to vše v nejlepším poměru kvalita - cena - výkon! Přesvědčte se sami, že s námi to funguje!

Mahdall & Lenská Brno
30 let zkušeností / 82 255 setkání s klienty / 1 společný cíl - vaše radost z nového outfitu

Služby a typy stylových šatníků

Proměna vzhledu a celkové image

Vámi vybraný designér vám poradí, jak změnit Váš vzhled (vlasy, vousy), styl oblékání a nebo kompletní image. Proměny osobní (pro zaujetí partnera) i profesní (získejte práci svých snů).

Hodinová sazba 700 až 1 860 Kč podle zvoleného designéra.

Týdenní šatník

Od pondělí do pátku. Vždy budete prakticky a skvěle oblečení. Pro každý den a každou příležitost. Jedná se převážně o jednotlivé byznys outfity, pro Vaši úspěšnou kariéru i volný čas.

Týdenní šatník - od 25.000 Kč.

Sezónní šatník

Zahrnuje kompletní praktické oblečení na celou sezónu. Jaro-léto nebo podzim-zima. Vzhledem k vysoké kvalitě našeho oblečení máte pak vystaráno minimálně na 2 až 3 roky.

Sezónní šatník - od 65.000 Kč.

Kompletní šatník

Vyřešte celý svůj šatník! Najednou a kompletně. Na jednom místě a na 4 až 5 let! Budete vlastnit desítky i stovky jedinečných kombinací tak, abyste mohli být každý den jinak oblečeni. Luxusně vypadající stylové outfity budou naladěné přesně na míru Vaší osobnosti, potřebám a kariéře.

Šatník pro Vaši prestiž a pohodlí od 109 000 Kč.

I když si zvolíte luxusní úroveň svého osobního šatníku, tato investice se vám určitě vyplatí!
Počítejte s námi!

Luxusní celoroční šatník = 109 000 Kč Vám vydrží minimálně 4 roky = 48 měsíců - tzn. investujete pouze 2.271 Kč / za měsíc.

A i kdyby Vám šatník vydržel jen 3 roky, je to investice jen 3.028 Kč měsíčně!

Tak malá částka a přitom žádné starosti - praktický a promyšlený šatník - desítky až stovky kombinací - dokonalý vzhled.

Uznejte, že za tyhle peníze si tak dokonalý šatník, jaký dostanete od nás, sami nepořídíte. Souhlasíte? A to se nebavíme o úspoře času, který díky nám můžete věnovat něčemu mnohem zajímavějšímu než otravnému běhání v nákupních centrech :-)

Domluvte si nezávaznou schůzku

Přečtěte si o svém designérovi

Hledáte opravdu originální dárek?

...našli jste!

Dopřejte svým kolegům, přátelům a těm, které ráte rádi nebo které chcete překvapit, příjemný zážitek a zkušenost, kterou určitě ještě nezažili. Nechte je nahlédnout do módního nebe a užít si při návrzích a oblékání luxusní péči nejlepších profesionálů. Uvidíte, že vám budou vděční a že budou nadšeni.

Vyplňte si svůj dárkový poukaz

Po odeslání formuláře se vám ozve ředitelka salonu Mirka Bělská. Hotovou poukázku si vyzvednete na salonu, nebo vám ji po uhrazení částky zašleme poštou.
A pak se budeme jen těšit, až nám obdarovaný zavolá a objedná si schůzku.

Milujeme pocit, když můžeme plnit vaše sny.

rating

Když jsem byl jmenován ředitelem a jednatelem společnosti, uvědomil jsem si, že jsem se ze dne na den stal tváří společnosti, jejím reprezentantem vůči všem obchodním partnerům. Moje image a šatník tomu neodpovídaly. Cítil jsem potřebu s tím něco udělat, ale sám jsem si nedokázal poradit. Manželka mě upozornila na salon MAHDALL, kde prý nabízí komplexní služby v této oblasti. Zpočátku jsem byl celkem skeptický. Rozhodl jsem se totiž pro radikální řez, původní šatník jsem kompletně zrušil a nahradil šatníkem, sestaveným panem Mahdallem a pí. Lenskou. Velmi si cením i ostatních rad, týkajících se různých doplňků a vybavení, nejen oblečení. Investice se vyplatila. Již první pracovní den, kdy jsem použil „nový image“, jsem pozoroval výrazné změny v přístupu lidí k mé osobě. Moje sebevědomí raketově vzrostlo. Bylo to, jako bych se probudil do nového světa, cítil jsem se přirozeně, svobodně, něco jako by „zapadlo na své místo“. Cítím se lépe při každém jednání, sebejistěji, uvolněněji. Je pro mě přirozené nosit tento nový šatník, najednou jsem si uvědomil, jak je důležité mít všechny součásti oděvu dokonale padnoucí a sladěné a kolik chyb jsem dříve dělal. Nyní si užívám každou hodinu nošení nového šatníku. Nosím oblečení, které bych dříve neměl odvahu ani vyzkoušet, natož zakoupit. A nosím ho hrdě a rád. Po několika týdnech pozoruji i další zajímavou skutečnost, pomalu se mění i styl oblékání kolegů v práci, firemní kultura oblékání se zlepšuje – a to bez použití jakýchkoli doporučení či předpisů. Celkově mi nezbývá než složit poklonu pí. Lenské a celému týmu za perfektně odvedenou práci.

Ing. Jiří Veselý, Brno
(1 z 16 referencí)

Milá paní Lenská, chci vám poděkovat za vaši dlouholetou péči o šatník mého manžela. Musím říct, že kvalita oblečení z vašeho salonu, to opravdu něco vydrží. Ty italské mikiny, košile, ale i boty a obleky mého muže mají bohužel podstatně delší životnost, než většina mého oblečení. Škoda, že se nechcete věnovat i dámské módě pro „české“ postavy, jako jsem já. Hodně úspěchů a dalších nakupujících spokojených manželek vám přeje

Bronislava Čermáková
(2 z 16 referencí)

Měl jsem problém se svým vzhledem a v oblasti mé sebejistoty jsem na tom byl také dost špatně. Na doporučení jsem se dostal do péče p. Mahdalla a od té doby jsem se svým vzhledem a sám se sebou daleko víc spokojený. To se následně projevuje už delší dobu i v mých pracovních výsledcích a financích. Umění pana Mahdalla mohu tedy 100% doporučit.

Mgr. P. Dvořáček, auditor
(3 z 16 referencí)

Jednoduchá a komplexní výměna mého stylu oblékání a šatníku mě úplně „dostala“. A to nejlepší je manuál, ve kterém jsou popsány jednotlivé prvky oblečení a jejich vzájemné kombinace. Jednoduché, rychlé a během několika vteřin vždy skvěle fungující.

Najednou se stala naprosto neuvěřitelná věc. Nejen obchodní partneři, ale i řada žen a hlavně mužů z mého okolí registrovala změnu ve stylu mého oblékání a velmi pozitivně ji hodnotili. Z „šedé tuctové myši“ se jako mávnutím kouzelného proutku stal muž, jehož oblečení odpovídá povaze jeho charakteru a ve kterém se cítí přirozeně a uvolněně - prostě skvěle.

Chcete-li si vylepšit si svůj vzhled a image, doporučuji Vám svěřit se do péče paní Lenské a pana Mahdalla. Pak už se nechejte překvapovat pozitivními reakcemi svého okolí a užívejte si!

A navíc přestanete každé ráno tápat ve svém šatníku!S klidem se svěřte do rukou těchto špičkových odborníků - lepší opravdu neznám.

Ing. Kudělka, majitel poradenské firmy
(4 z 16 referencí)

Chci vám velmi poděkovat za vaše rady a nově sestavený šatník a za fakt, že nyní působím uvolněně a přirozeně, což se stále více pozitivně projevuje i v mém podnikání. Velkou výhodou je i váš skvělý a jednoduchý manuál, který jste mi sestavili s Janou na míru. Díky tomu můžu nyní ráno rychle a s úspěchem kombinovat všechny kousky svého šatníku.

Šetří mi to každý den ráno mnoho času a zbytečného přemýšlení. Důležitá pro mne byla i proměna vzhledu jako podpora růstu mé vlastní osobnosti. Začínám si stále více všímat zvýšení pozitivního zájmu mého okolí o mou osobu.

Díky vašemu umění jsem pochopil, proč se ve staré písničce zpívá: „že šaty dělaj člověka“. Tímto bych vám chtěl poděkovat za pomoc a celou změnu, která mi zvedla sebevědomí i lepší výsledky v obchodním i v osobním životě.

V. Němeček, account manager
(5 z 16 referencí)

Přišel jsem jako buran, odcházím jako elegán

Matěj K.
(6 z 16 referencí)

Děkuji paní Lenské za skvělou pomoc při výběru nové vizáže do USA. Perfektní služby, skvělý servis a ochotné jednání.

Miroslav B.
(7 z 16 referencí)

Pane Mahdalle, ráda na Vás vzpomínám, Vaše rada mi změnila šatník a díky tomu se cítím vždy dobře oblečená.

Pane Mahdalle, ráda na Vás vzpomínám, Vaše rada mi změnila šatník a díky tomu se cítím vždy dobře oblečená.

Děkuji Danková
(8 z 16 referencí)

Děkujeme Vám za krásné oblečení a také za skvělou proměnu maminky!

Klára Ježková
(9 z 16 referencí)

Paní Lenská, chci vám poděkovat za kvalitu vašeho zboží. Koupil jsem si u vás mimo jiné i rifle Pioneer. Mám je doma již víc než pět let a pořád vypadají dobře a rád je nosím... Žádná vytahaná kolena ani vysezené zadky. Pravda je, že jsem měl během té doby problémy s nadváhou a rifle musely na chvíli do skříně, ale stejně, žádné jiné tak dlouho nevydržely. :) tohle berte pouze jako potvrzeni skutečnosti, že se u vás vždy jedná o kvalitní výrobky... S díky

V. Čtveráček
(10 z 16 referencí)

Pane Mahdall a paní Lenská. Děkuji mnokrát za proměnu a styling mého přítele Michala Horáka. Konečně tím, co má na sobě, vyzařuje i to, co má v sobě. Jste mistry svého oboru.

Díky a na viděnou se těší Zuzana Bazalová
(11 z 16 referencí)

Nyní mám oblečení pro každou příležitost a též svůj styl. Takže i v obleku při jednání působím uvolněně a hlavně přirozeně, což se samozřejmě projevuje i v podnikání. Velkou výhodou je manuál, který mi pan Mahdall sestavil na míru a pro každou příležitost. Díky tomuto jednoduchému manuálu můžu kombinovat druhy oblečení, na které bych si netroufl, ba ani by mě nenapadlo, že se dají nosit společně. Ušetřilo mi to mnoho peněz, ale také času. Samozřejmě nemalou součástí nového vzhledu je podpora vlastní osobnosti, kdy si začínáte všímat okolního zájmu o Vaši osobu. Vždyť již ve staré písničce se zpívá: „šaty dělaj člověka“. Tímto bych chtěl poděkovat za pomoc a změnu, která mi zvedla sebevědomí v obchodním i v osobním životě.

Vladimír Němeček
(12 z 16 referencí)

Se svou manželkou jsem několikrát navštívil ateliér Mahdall a to v klasické pozici „manžela čekajícího a nudícího se“. Až jednou se majitel pan Mahdall osmělil a navrhl mi, že „takhle ne“ (myšleno styl mého oblékání). Chvíli jsme si povídali a výsledkem byla postupná a komplexní výměna šatníku. Ale znáte to, moje pocity byly poněkud rozpačité. Co mě však naprosto dostalo byl „návod k použití“- tedy manuál, ve kterém jsou popsány jednotlivé prvky oblečení a jejich vzájemné kombinace (košile, kalhoty, kravaty, saka, boty). Poté, co jsme tento nápad zrealizovali, stala se pro mne naprosto neuvěřitelná věc. Nejen obchodní partneři, ale i řada žen a hlavně mužů z mého okolí registrovala změnu ve stylu mého oblékání a velmi pozitivně ji hodnotili. To bylo něco, co by mne ani ve snu nenapadlo. Z „šedé tuctové myši“ se jako mávnutím kouzelného proutku stal muž, jehož oblečení odpovídá jeho povaze charakteru, ve kterém se cítí přirozeně a uvolněně - prostě skvěle. Takže pánové, chcete-li přizpůsobit styl svého oblíkání dnešní době a vylepšit si svou image, doporučuji Vám svěřit se do péče paní Lenské a pana Mahdalla. Pak už se jenom nechejte překvapovat reakcemi svého okolí a užívejte si! Budete na tom stejně jako já - přestanete tápat v oblasti oblékání a svěříte se do rukou špičkových odborníků - lepší opravdu neznám.

Ing. Jiří Kudělka
(13 z 16 referencí)

Dcera k otci: Táto, vypadáš dobře. Máma bude mít radost. Vždycky když tě chce obléct, tak ty jí řekneš, že takhle ne. Otec: Proto jsem šel k p. Mahdallovi. Vím, že mě obleče od hlavy k patě, celýho, najednou a já mám klid. Sice mě z toho jebne, ale mám to za sebou.

J. Boček
(14 z 16 referencí)

Děkujeme za velice profesionální přístup a cenné rady i za stylizaci oblečení, nejen pro svatební oblečení, ale i pro běžné nošení pro všechny členy rodiny. Děkujeme za nový pohled na styl oblékání a dlouhý věnovaný čas. Podařilo se vám přimět ke spolupráci i syna, který obvykle vykazuje silný odpor a nyní se těší na další návštěvu.

Steinovi, Třebíč
(15 z 16 referencí)

Myslím, že využívání služeb osobního imagemakera u Mahdallů a jejich nadstandartních služeb je nejvyšší úrovní v oblasti oblékání. Pan Mahdall a jeho tým mi vždy vyšli vstříc a hlavně fungují i online, když něco potřebuji probrat nebo poradit.

Daniel Konečný, Optimal Energy
(16 z 16 referencí)

Přehled všech našich referencí zde.

Děláme Vám radost.

Obraťte se na nás s důvěrou. Najdeme pro Vás to pravé.

Prostě nás baví neustále se učit a hledat nová a smysluplná řešení. Děláme sobě i vám radost tím, že vytváříme módu a outfity, které vám pomáhají být úspěšnější, v pohodě a v dobré náladě.

A to nám dává smysl. Nekecáme, fakt.

Volejte svůj módní salon 604 221 222.

Daniel Mahdall
daniel-mahdall

spolumajitel módní značky
profesionální stylista
imagemaker
lektor & módní požitkář

+420 604 222 223

daniel@mahdall.cz

Daniel Mahdall - více o mně Více o Danielovi.
Jana Lenská
jana-lenska

majitelka značky / módní koučing
oblékání firem & profesionálů
osobní styl jednotlivců

+420 736 73 73 73

lenska@mahdall.cz

Jana Lenská - více o mně Více o Janě.
Milo Mahdall
milo-mahdall

designér vaší jedinečnosti
osobní a firemní poradenství
lektorská činnost

+420 603 89 89 89

milo@mahdall.cz

Milo Mahdal - více o mně Více o Milovi.
Miroslava Bělská
miroslava-belska

ředitelka módního salonu
stará se o komunikaci s klienty,
vaše pohodlí a komfort u nás

+420 605 221 222

belska@mahdall.cz

Rychlý kontakt
top