1
Od 1991
Móda se mění. My zůstáváme.
Česká módní značka s rodinnou tradicí.
Pánská a dámská móda - Mahdall & Lenská Brno

Obleky a saka na míru z krejčovství Mahdall & Lenská Brno

Oblékněte si výjimečnost.

Když chcete oblek na míru v nejvyšší kvalitě, nezapomeňte, že je důležité zvolit si správně i pánské zakázkové krejčovství. Benefity salonu Mahdal & Lenská jsou: nenahraditelných více než 30 let zkušeností se šitím na míru a vlastní krejčovská výroba po celou dobu existence salonu. A hlavně. Obleky a saka na míru u nás navrhují skuteční profesionálové, vystudovaní ve svém oboru.

Užijte si osobní péči majitelů salonu. Využijte jejich zkušenosti! To se vám jinde nestane.

Majitelé brněnského módního salonu a mistři ve svém oboru Jana Lenská, Milo a Daniel Mahdallovi Vám navrhnou prémiový oblek na míru i se všemi luxusními detaily. Pak budete vlastnit zajímavé sako na míru nebo skvělý oblek na míru, který nebude mít ve vašem okolí konkurenci!

Tvoříme pro váš úspěch, skvělý pocit & radost ze života.

Mahdall a Lenská Brno

Prostě přesně to, co hledáte - mnohem víc než čekáte.

Oblékat se u Mahdallů znamená přestat být průměrný.

Mahdall & Lenská Brno
30 let zkušeností / 82 255 setkání s klienty / 1 společný cíl - vaše radost z nového outfitu
Oblek na míru formal

Oblek na míru formal

Formální společenský oblek na míru je ideální na společenskou i významnou osobní událost, např.: ples, svatba, divadlo, koncert, audience. V obleku na míru se díky nám budete cítit jako dokonalý gentleman. Oblek na míru vám pomůže docílit vyšší prestiže a úspěchů ve společnosti. Nejvhodnější doplňky k obleku na míru: elegantní vestička, hedvábná kravata, ručně šitý originální motýlek a zajímavé manžetové knoflíčky.

Oblek na míru business

Oblek na míru business

Oblek na míru bez kravaty je ideální business casual styl oblečení pro pracovní den, párty i různé oslavy. Zde všude potřebujete vypadat zajímavě. Proto při výběru sáhněte po vzoru látky, který Váš oblek na míru odliší od běžného průměru a šedi kolem vás. Profesionalita našich designerů je zárukou, že s nimi neuděláte při výběru obleku na míru nikdy chybu.

Vy a my. Spolu a stylově!

Free time styl

Casual sako na míru

Pánské sako na míru. Ideální casual pánské sako, které se vám hodí na business, volný čas, cestování i na návštěvu a posezení s přáteli. Uvolněná verze business casual pánského saka na míru Vám plně nahradí různé pánské outfity, ke kterým jste doposud nosili jen bundu, svetr nebo mikinu. Určitě oceníte i jeho maximální pohodlí, ať už půjdete kamkoliv.

Potkáme se? U nás, při businessu, v baru?sklenicka

Nebojíme se, že existuje místo, kam bychom vás neoblékli!

Šijeme pro klienty obleky na míru na tradiční i netradiční příležitosti.

Důkazem vrcholné důvěry v náš salon byl dress code na soukromou audienci u britské královny nebo film festival v Cannes.

Nechceme Vás ohromovat tím, pro které známé osobnosti herce, zpěváky, lékaře, právníky, bankéře ředitele bank, ministry a TOP manažery jsme obleky na míru a saka na míru za těch téměř 30 let šili. To dělá běžně každá módní značka. Jenže to pro Vás není vůbec podstatné.

Pro nás jste tou nejdůležitější V.I.P osobností, na které si dnes dáme záležet, právě Vy!

Oblek na míru a pánské zakázkové krejčovství Mahdall Brno

…skvělá investice do sebe, svého pohodlí a úspěchu.

Všíváme do Vašich obleků a sak na míru naše jedinečné nápady a inspirace z celého světa. Budete sami pro sebe tou nejlepší reklamou!

Při šití na míru Vám nabídneme ještě mnohem víc:

  • Přátelské přijetí a navíc užitečné rady & tipy, které se jinde nedozvíte.
  • Náš vytříbený vkus, díky kterému získáte styl skutečného gentlemana.
  • Reprezentativní vzhled obleků a sak na míru.
  • Skvěle padnoucí střihy obleků na míru.
  • Dokonalé italské doplňky.

Pánské zakázkové krejčovství Mahdall&Lenská - oblékněte si výjimečnost.

Nejširší sortiment látek

Největší výběr látek v ČR

Jedním z nejdůležitějších momentů při navrhování obleku a saka na míru je vždy volba látky. V našem brněnském pánském krejčovství máte garantovaný nejširší sortiment. Můžete vybírat z více než 2000 prémiových tkanin od nejlepších anglických, italských a německých tkalců: Holland & Sherry, Scabal, Carnet, Reda, atd.

Když si nevyberete u nás, pak si nevyberete nikde.

V jakých termínech šijeme?

Termín ušití obleku na míru

Pánský oblek na míru a saka na míru šijeme v našem zakázkové krejčovství s jednou, maximálně dvěma zkouškami! Termín ušití obleku se v našem brněnském zakázkovém krejčovství odvíjí podle toho, kolik máme přijatých zakázek, což většinou bývá od 3 do cca 6 týdnů.

Skutečná kvalita zkrátka potřebuje svůj čas!

Naše kvalita má svou cenu

Kvalitní oblek má i svou cenu

Individuální a precizní krejčovské provedení obleku na míru má vždy svoji cenu. Ušijeme vám „šik“ oblek na míru za přijatelnou cenu, nebo „vymazlený“ exkluzivní kousek za vyšší cenu. Ať si vyberete oblek nebo sako na míru vám ušijeme prémiový kousek, se kterým budete určitě dlouho spokojeni.

Oblek na míru již od 13.490 Kč.
Sako na míru od 6.350 Kč.

rating

Obleky na míru od paní Lenské si nemůžu vynachválit. Perfektně sedí, pohodlí a vzhled na jedničku. SUPER!

Ing. Zbyněk Švec
(1 z 12 referencí)

Z tohoto salonu odcházím vždy se skvělým pocitem dobře investovaných peněz. Nechť můj nový oblek vydělá další a další peníze, ať mohu k Mahdallovi na další nákupy.

Roman Cibulka
(2 z 12 referencí)

Vážená paní Lenská, tak hlásím, že nové obleky fungují, jak jste slíbila :- ). Na mých cestách se skutečně moc nemačkají a dělají mi radost každý den. Vždycky, když mě někdo pochválí, že teď vypadám nějak moc dobře, vzpomenu si na Vás a jsem rád, že jsem si nechal od vás poradit. Hodně jste mi pomohla, s mou postavou jsem si takový úspěch neuměl nikdy představit.

S poděkováním a úctou R. Vitásek
(3 z 12 referencí)

Obleky na míru zde šít opravdu umí. Šil jsem i v jiných salonech a musím konstatovat, že zde jsou lepší ceny a mnohem odbornější přístup. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Mgr. Robert Klíma
(4 z 12 referencí)

Oblékám se na cestách různě po celém světě, takže mám srovnání. Kvalita obleků a dalšího zboží, které jsem nakoupil, odpovídá cenám. Co mne však potěšilo, byla úroveň odborných znalostí a servisu, který zde pí. Lenská s personálem poskytuje. Spolupracovat s ní a jejím týmem, to byl zážitek, který vysoce přesáhl i moje náročná očekávání. Vřele doporučuji.

Ing. Kamil Říha
(5 z 12 referencí)

Oblek je skvělý a má všude velký ohlas. Je to můj první oblek na míru a měl jsem trochu strach z výsledku, ale překonali jste všechna moje očekávání. Díky za vše, vážím si vaší práce a toho, co jste předvedli.

David Němec
(6 z 12 referencí)

Skvělé rady a ještě lepší oblek. Díky detailům navrženým od paní Jany skutečně nemá konkurenci. Jsem nadšený.

Bc. Michal Veselý
(7 z 12 referencí)

Úžasný přístup, perfektní vypracovaní obou obleků i košilí a proti Praze ceny mnohem vstřícnější. Děkuji a určitě doporučuji.

Mgr. K. Novotný
(8 z 12 referencí)

Maximální spokojenost, super přístup. Vím, že se na vás mohu spolehnout.

Olšák
(9 z 12 referencí)

Obleky od paní Lenské mi neskutečným způsobem pomáhají v businessu. Sebeprezentace při důležitých obchodních schůzkách, je vedle dobrého produktu ta nejpodstatnější věc. A protože mi dámy ze salónu připraví vždy perfektní oblečení, práce je pak jedna radost :)

Ing. Pavel Holec, design-marketingové studio MAINVIEW
(10 z 12 referencí)

V módním salonu Mahdall nakupuji oblečení pro mého muže už asi 15 let. Přesto, že by nejradši chodil v jedněch riflích a staré kožené bundě, na nákupy „u Mahdalla“ si po první zkušenosti zvykl a nechá se tam jednou, dvakrát za rok celý obléct. Aby měl zas klid. Jak on říká, všecko mají na jedné hromadě, už to tam zná, jsou tam milí a hlavně - pak už nikam nemusí. Tenhle opečovávací servis pro naše manžely můžu jenom doporučit. Paní Lenská, to je „koncert“. Opravdu umí. Vždycky ho „diplomaticky“ dostane do toho, co mu opravdu sluší a v čem se líbí i mě. Znáte to, nikdo doma nemá pravdu, ode mě by si říct nedal. Vyzkoušejte. Vřele doporučuji.

Jana Novotná
(11 z 12 referencí)

Paní Jana je profík ve všech směrech. Oblékla mě od hlavy k patě, a to jsem chtěl jen košili. Má cit a styl. Maximální spokojenost. Děkuji a přijdu zas.

Zdeněk Pokorný
(12 z 12 referencí)

Přehled všech našich referencí zde.

Děláme Vám radost.

Obraťte se na nás s důvěrou. Najdeme pro Vás to pravé.

Prostě nás baví neustále se učit a hledat nová a smysluplná řešení. Děláme sobě i vám radost tím, že vytváříme módu a outfity, které vám pomáhají být úspěšnější, v pohodě a v dobré náladě.

A to nám dává smysl. Nekecáme, fakt.

Volejte svůj módní salon 604 221 222.

Daniel Mahdall
daniel-mahdall

spolumajitel módní značky
profesionální stylista
imagemaker
lektor & módní požitkář

+420 604 222 223

daniel@mahdall.cz

Daniel Mahdall - více o mně Více o Danielovi.
Jana Lenská
jana-lenska

majitelka značky / módní koučing
oblékání firem & profesionálů
osobní styl jednotlivců

+420 736 73 73 73

lenska@mahdall.cz

Jana Lenská - více o mně Více o Janě.
Milo Mahdall
milo-mahdall

designér vaší jedinečnosti
osobní a firemní poradenství
lektorská činnost

+420 603 89 89 89

milo@mahdall.cz

Milo Mahdal - více o mně Více o Milovi.
Miroslava Bělská
miroslava-belska

ředitelka módního salonu
stará se o komunikaci s klienty,
vaše pohodlí a komfort u nás

+420 605 221 222

belska@mahdall.cz

Rychlý kontakt
top