1
Od 1991
Móda se mění. My zůstáváme.
Česká módní značka s rodinnou tradicí.
Pánská a dámská móda - Mahdall & Lenská Brno

Módní návrhář a designer Milo Mahdall - autorská tvorba

Vítejte ve světe tradičního krejčovského umění, vytříbeného vkusu & jedinečného stylu. Vítejte v mém módním světě.

Originální modely, ve kterých vždy zaujmete ty, na kterých vám záleží. Neokoukané. Praktické. Vhodné pro každodenní nošení. Jedinečné & elegantní. Módní & nápadité. Nadčasové. Nestárnoucí… Tak jsou mými klienty hodnoceny modely, které navrhuji už více než 30 let.

Jak pracuji?

Chci skutečně poznat svého klienta - profesně i lidsky – porozumět mu – pochopit jeho duši – jen tak pro něj dokážu vytvořit zajímavý model nebo celý šatník, který souzní s jeho podstatou - zkrátka něco, co slouží a z čeho má člověk radost po mnoho dalších let.

Co navrhuji?

Mojí velkou vášní již od základní školy byly proměny vzhledu a stylu oblékání, osobní individualita a jedinečnost. Vždy jsem se snažil být tím, kým jsem. Oblékat se stylově a zajímavě, zkrátka tak, abych sám ze sebe měl radost a dobrý pocit. První proměnu jsem provedl sám na sobě ve svých 15 letech, pak jsem proměny navrhoval pro své přítelkyně a kamarádky :-), no a po revoluci jsem se módě, návrhům a proměnám začal věnovat profesionálně.

Módu a chytré šatníky navrhuji pro muže a ženy každého věku a každé postavy. Pro jejich business, volný čas a samozřejmě také na prestižní kulturní a společenské události v Česku i v zahraničí. Ruční práce a vysoké umění našich krejčových jsou vidět už na první pohled. Čistota stylu a vyladěnost proporcí jsou pro mě vždy prioritou. Nikdy jsem neměl potřebu svými modely a tvorbou na přehlídkách šokovat. Vždy jsem se zaměřoval spíše na elegantní a praktickou, každodenně využitelnou módu. Autorské modely, které navrhuji, jsou po celá léta oceňovány jako zajímavé, originální a exkluzivní. A to už od prvních výstav a módních veletrhů, kterých jsem se účastnil již v roce 1993.

Už několik let nepodléhám trendům rychlosti doby a honby za ziskem.

To je důvod, proč dnes vytvářím pouze několik návrhů ročně. Chci tvořit hlavně sobě a svým klientům pro radost. Do tvorby dávám to nejlepší ze sebe, proto je z ní cítit lehkost, šarm a nadčasová elegance. S klientem potřebuji při práci cítit vzájemnou důvěru a společné porozumění. Pak se mi daří i taková kouzla, jako skrýt případné nedostatky vaší postavy a naopak zvýraznit její přednosti tak, že ve finále budete vypadat až o 10 let mladší a 10 kg štíhlejší. Zvláště v těchto případech si užívám a miluju, když vidím spokojený úsměv klientů a rozzářené oči klientek.

Kdekdo módu prodává. My ji navrhujeme a tvoříme. Pro váš úspěch, prestiž & spokojenost.

Milo Mahdall signature

Stylová móda & chytré šatníky / šperky & obuv / energeticky pozitivně harmonizované interiéry

Velmi rád realizuji své originální nápady i při navrhování šperků a pánské či dámské obuvi. Svůj talent a vnímání důležitých detailů, které ostatní nevidí, využívám i při navrhování energeticky a stylově pozitivních interiérů. Rád Vám poradím i se zařizováním kancelářských a obchodních prostor.

Mé motto: „Staňte se originálem. Levných kopií je všude dost.“

Je mi líto, ale všechny své modely a návrhy zde nemohu prezentovat z důvodů častého kopírování. Avšak některé proměny osobního stylu a šatníku, včetně starších originálních modelů, si můžete prohlédnout. Děkuji za pochopení.

Fotografie?
Mahdall & Lenská Brno
30 let zkušeností / 82 255 setkání s klienty / 1 společný cíl - vaše radost z nového outfitu

Kdo využívá portfolio našich služeb?

Jednotlivci a V.I.P. osobnosti

Dámy i pánové všech věkových, výškových a váhových kategorií. Pro svůj byznys, kariéru a volný čas. A také jako výborný dárek pro své blízké a kolegy.

Firmy

Velké, střední i malé, jednoduše ty, kterým záleží na jejich prestiži a dobrém jménu. Pomůžeme Vám zaujmout a úspěšně prodat sami sebe a vše, co děláte a umíte. Přivedeme sny o oblékání vaší firmy k životu.

Agentury

Výroba a personalizace oblečení, tvorba image, lektorská činnost (workshop, semináře, školení). Ve speciálním kurzu předáváme know-how, proč se právě dnes vyplatí lépe oblékat a jak na to.

Vzdělávací a školicí centra

Kurzy, semináře, workshopy na téma: „Jak využít módu a oblékání pro svůj růst a úspěch v osobním životě, kariéře a podnikání”.

Umění našich designérů je vám k dispozici. Vyberte si…

Děláme Vám radost.

Obraťte se na nás s důvěrou. Najdeme pro Vás to pravé.

Prostě nás baví neustále se učit a hledat nová a smysluplná řešení. Děláme sobě i vám radost tím, že vytváříme módu a outfity, které vám pomáhají být úspěšnější, v pohodě a v dobré náladě.

A to nám dává smysl. Nekecáme, fakt.

Volejte svůj módní salon 604 221 222.

Daniel Mahdall
daniel-mahdall

spolumajitel módní značky
profesionální stylista
imagemaker
lektor & módní požitkář

+420 604 222 223

daniel@mahdall.cz

Daniel Mahdall - více o mně Více o Danielovi.
Jana Lenská
jana-lenska

majitelka značky / módní koučing
oblékání firem & profesionálů
osobní styl jednotlivců

+420 736 73 73 73

lenska@mahdall.cz

Jana Lenská - více o mně Více o Janě.
Milo Mahdall
milo-mahdall

designér vaší jedinečnosti
osobní a firemní poradenství
lektorská činnost

+420 603 89 89 89

milo@mahdall.cz

Milo Mahdal - více o mně Více o Milovi.
Miroslava Bělská
miroslava-belska

ředitelka módního salonu
stará se o komunikaci s klienty,
vaše pohodlí a komfort u nás

+420 605 221 222

belska@mahdall.cz

Rychlý kontakt
top