1
Od 1991
Móda se mění. My zůstáváme.
Česká módní značka s rodinnou tradicí.
Pánská a dámská móda - Mahdall & Lenská Brno

Milo Mahdall

Zakladatel módní značky s nejdelší tradicí / designer vaší osobnosti / návrhářství & design / firemní image & oblékání / vzdělávání a lektorská činnost

Miluji sílu detailů a emoce v detailech skryté

Jako designér osobnosti pracuji s detaily, protože vím, že všechno souvisí se vším. Právě cit pro detail a maličkosti umožňuje dávat mým návrhům život, smysl a duši. Díky tomu je styl oblékání, který tvořím, nadčasový. Vyberte si. Chcete formální, casual, elegantní či sportovní styl? Nebo milujete decentní výstřednost s nepředvídatelnými aspekty & hravými maličkostmi? Pomohu Vám najít ten pravý způsob, jak vyjádřit vaše úžasné JÁ v dokonalém a harmonickém propojení vaší duše, těla a stylu oblékání.

Mým posláním je totiž mnohem víc, než vás jen bezchybně a zajímavě obléknout.

Spokojenost se svým vzhledem člověku pomáhá k dobré náladě a sebevědomí. Když vykročíte s těmito pocity, budete v životě mnohem šťastnější a úspěšnější. Díky mému jedinečnému stylu práce získáte nejen to, ale i šatník, ve kterém najdete sami sebe. Moje vášeň pro psychologii a umění správně volit a kombinovat módní styly, barvy a detaily mi umožňuje během pár desítek minut proměnit svého klienta v zajímavou & skutečně jedinečnou osobnost. A věřte mi, mám vždy velkou radost, když se nám to společně podaří.

Mám v tom už přes 30 let praxe. To mě baví a to mi fakt jde. Cítit se silně a úspěšně můžete i Vy.

Pokud si říkáte, že jste se svým vzhledem spokojení, tak jsem vás už pravděpodobně „vyladil“. Pokud se sebou spokojení nejste, pojďme to změnit!

Pomáhám lidem realizovat jejich přání, sny a záměry… V osobním životě, kariéře i podnikání.

+420 603 89 89 89 milo@mahdall.cz

Jsem odrazový můstek na vaší cestě kariérou i osobním životem

Na myšlenku stát se „designerem vaší osobnosti“ jsem přišel už před více než 30 lety. Spojení zakázkového šití & unikátního osobního stylu navrženého pro vás na míru představuje tu nejvyšší úroveň, kterou vám může móda v kombinaci s mými znalostmi psychologie nabídnout. Umění stát se pro sebe i pro ostatní zajímavou osobností je právě tím, co ani v nejdražším značkovém obchodě nekoupíte.

Tak si plním svůj sen…

Jsem zde pro váš úspěch a jedinečnost

Máte pocit, že vám mohu pomoci?
I když jsem vytížený, pro Vás si vždy najdu čas. Přece Vás v tom nenechám :-)

Se mnou to dokážete!

Potřebujete skvěle vypadat?
Nejste spokojeni se svým vzhledem?
Toužíte se posunout v byznysu či kariéře dál a výš?
Chcete se se lépe prosadit, získat větší sebevědomí, respekt a prestiž? Rádi byste se ve svém novém oblečení konečně cítili pohodlně, spokojeně a plní energie?

Vaše radost z nových úspěchů

nebude však postavena pouze na bezchybném stylu oblékání. Pokud budete chtít, pomohu vám i se správným nastavením přirozeného vystupování, komunikace či získáním sebevědomí. A tím se ještě více stanete tou nejlepší verzí sebe sama.

Nadstandardní výhody naší spolupráce

1.

Prošel jsem si vším. Přes zemědělství, dopravu, vedení hotelu, vlastní velkoobchod, maloobchod, atd. Proto Vám umím nabídnout obchodní a prodejní dovednosti, postřehy a nápady, které jinde nezískáte.

2.

Díky mé celoživotní praxi a znalostem Vám mohu vysvětlit, jak vést a motivovat zaměstnance či celý tým jinak, než je dnes běžné.

3.

Díky znalosti „fíglů“ v řeči těla a neverbální komunikaci Vám pomohu jednoduše a rychle zaujmout ty, na kterých vám záleží.

4.

Psychologie barev a stylů oblékání je v dnešním světě důležitá. Ať již potřebujete působit sebevědomě, autoritativně a nebo příjemně, já Vám pomohu.

5.

Chcete prodat sami sebe, svou práci a svoje zkušenosti? Vše, co děláte a umíte? Díky mým znalostem v oblasti pozitivní a sociální psychologie se Vám to podaří.

rating

Už při první větě, kterou ke mě tento vlídný pán s nesmírně příjemným hlasem pronesl, jsem si uvědomil, že mám tu čest s esencí profesionality, lidskosti, vtipu a šarmu, kterým mě nesmírně nadchnul. Moc děkuji.

Karel Miklík
(1 z 38 referencí)

Od pana Mahdalla jsem tak dobře vybaven oblečením i radami „co se k čemu hodí a kam se v to chodí“, že se v poslední době hravě vypořádám s každou pracovní i společenskou situací, které čelím.

J. Chabr, ředitel KB, Praha
(2 z 38 referencí)

Pracuji pro velkou nadnárodní společnost a létám za obchody po celém světě. Bývaly doby, kdy jsem zmateně chodil po obchodech s oblečením a marně hledal to správné oblečení, které by mi slušelo. Pokaždé jsem se díval po nepřeberném množství druhů a značek módy, v obchodních centrech jsem strávil i hodiny hledáním, ale ať jsem si vybral cokoliv, nikdy jsem se necítil se svým vzhledem spokojen.

Až jednou... Na doporučení se mě ujal pan Mahdall osobně. To, co následovalo, se absolutně nedá srovnat s ničím, co jsem zažil.

Nejlepší na tom je, že celá akce nezabere moc času a pro zákazníka to není vůbec složité. A díky skvělému výběru kolekcí v salonu je výsledek naprosto dokonalý. Při pohledu na sebe jsem nyní naprosto spokojen.

To, že se nyní cítím ve vybraném oblečení dobře a jsem spokojený se svým vzhledem, má pozitivní dopad na můj každodenní život. S dobrým pocitem se mi lépe uzavírají obchody u nás i v cizině. Vše je pro mě najednou jednoduší.

I přes své mládí jsem najednou ve svém okolí mnohem lépe vnímán a respektován, což je pro mne a mou práci velmi důležité.

Díky moc a ať se daří nám oběma.

Ing. Semerád, project manager
(3 z 38 referencí)

Znalosti a umění pana Mahdalla mi už několik let úspěšně pomáhá se lépe prosadit v ostré konkurenci jak mezi firmami v Česku, tak i v zahraničí. Často používám jeho rady a detaily, které mě naučil vnímat a díky nim svých výsledků dosahuji mnohem lehčeji, než dříve. Určitě doporučuji.

Bc. Aleš Novotný, account manager
(4 z 38 referencí)

Měl jsem problém se svým vzhledem a v oblasti mé sebejistoty jsem na tom byl také dost špatně. Na doporučení jsem se dostal do péče p. Mahdalla a od té doby jsem se svým vzhledem a sám se sebou daleko víc spokojený. To se následně projevuje už delší dobu i v mých pracovních výsledcích a financích. Umění pana Mahdalla mohu tedy 100% doporučit.

Mgr. P. Dvořáček, auditor
(5 z 38 referencí)

Jednoduchá a komplexní výměna mého stylu oblékání a šatníku mě úplně „dostala“. A to nejlepší je manuál, ve kterém jsou popsány jednotlivé prvky oblečení a jejich vzájemné kombinace. Jednoduché, rychlé a během několika vteřin vždy skvěle fungující.

Najednou se stala naprosto neuvěřitelná věc. Nejen obchodní partneři, ale i řada žen a hlavně mužů z mého okolí registrovala změnu ve stylu mého oblékání a velmi pozitivně ji hodnotili. Z „šedé tuctové myši“ se jako mávnutím kouzelného proutku stal muž, jehož oblečení odpovídá povaze jeho charakteru a ve kterém se cítí přirozeně a uvolněně - prostě skvěle.

Chcete-li si vylepšit si svůj vzhled a image, doporučuji Vám svěřit se do péče paní Lenské a pana Mahdalla. Pak už se nechejte překvapovat pozitivními reakcemi svého okolí a užívejte si!

A navíc přestanete každé ráno tápat ve svém šatníku!S klidem se svěřte do rukou těchto špičkových odborníků - lepší opravdu neznám.

Ing. Kudělka, majitel poradenské firmy
(6 z 38 referencí)

Vážený pane Mahdalle,Děkuji za možnost se s Vámi setkat a vidět Vás pracovat. To, co jste předvedl, když jste nás všechny oblékal, to byl neskutečný koncert. To, jak z Vás neustále sršely nové a další nápady, pohrával jste si s látkami a barvami, jak jste náš vzhled stále upravoval a vylepšoval. Až k úplné dokonalosti a naší velké spokojenosti.

Pracovat někoho s takovou radostí, nadšením a hravostí jsem nikdy předtím neviděla a nezažila. Děkujeme za vaše cenné rady i za to, že jste si na nás udělal čas a my jsme tento koncert Vašeho entuziasmu a nadšení pro hru mohli prožít s Vámi.

S úctou a respektem k Vašemu umění Jandovi
(7 z 38 referencí)

Vážený pane Mahdalle,včera jsem zažil něco, s čím jsem se nikde jinde nesetkal, a pravděpodobně ani nesetkám.

U Vás člověk může dostat v jednom balíčku skvělé oblečení, cenné rady, vydatnou porci sebevědomí, návod, co vylepšit na své cestě k úspěchu a jako přídavek navíc radost ze života. Setkání s Vámi pro mne nebylo pouhým nakupováním, ale velmi příjemně stráveným časem.

Vážím si toho, že jste se mi osobně věnoval a byl bych velmi rád, pokud byste si na mne opět někdy našel čas.

S úctou V. Šišpera, manažer prodeje
(8 z 38 referencí)

Vážený pane Mahdalle,

dovolte mi touto cestou vyjádřit mou spokojenost a obdiv k vaší práci. Na přelomu roku jsem vás jako majitel poradenské firmy navštívil s přáním, abyste mi pomohl odstranit některé nedostatky v oblasti oblékání, image a mého vystupování.

S potěšením vzpomínám na vysoce profesionální úroveň vašeho poradenství, i když některé vaše návrhy mě zpočátku překvapily svou jedinečností.

Od doby naší spolupráce se na veřejnosti cítím velmi dobře, což mi v minulosti činilo značné problémy. Klienti, spolupracovníci i posluchači na mých přednáškách mně ihned začali daleko více respektovat jako odborníka a moje sebedůvěra se okamžitě zvýšila. Takřka obratem došlo k výrazném nárustu mých příjmů.

Ještě jednou vám děkuji za vaši péči a oceňuji skutečně velký přínos, který jste mi jako renomovaná poradenská firma poskytli.

S úctou a pozdravem Václav Filipec, Ostrava
(9 z 38 referencí)

Chci vám velmi poděkovat za vaše rady a nově sestavený šatník a za fakt, že nyní působím uvolněně a přirozeně, což se stále více pozitivně projevuje i v mém podnikání. Velkou výhodou je i váš skvělý a jednoduchý manuál, který jste mi sestavili s Janou na míru. Díky tomu můžu nyní ráno rychle a s úspěchem kombinovat všechny kousky svého šatníku.

Šetří mi to každý den ráno mnoho času a zbytečného přemýšlení. Důležitá pro mne byla i proměna vzhledu jako podpora růstu mé vlastní osobnosti. Začínám si stále více všímat zvýšení pozitivního zájmu mého okolí o mou osobu.

Díky vašemu umění jsem pochopil, proč se ve staré písničce zpívá: „že šaty dělaj člověka“. Tímto bych vám chtěl poděkovat za pomoc a celou změnu, která mi zvedla sebevědomí i lepší výsledky v obchodním i v osobním životě.

V. Němeček, account manager
(10 z 38 referencí)

Především bych rád složil poklonu před panem Mahdallem a jeho personálem, který mě otevřel oči ve světě módy. Když jsem sháněl nové oblečení, který mě má reprezentovat, na doporučení jsem šel k „Mahdallům“.

V tu chvíli jsem ještě zdaleka netušil, jakých cenných rad a skvělého přístupu se mi od pana Mahdalla dostane. Bylo okouzlující, jak mě během chvíle oblékli k nepoznání a já, který se dříve v oblékání nijak nevyžíval, se najednou cítil skvěle.

Brzy jsem pozoroval, jak i mé okolí pozitivně reflektuje tuto změnu. Od té doby přímo vyhledávám příležitosti, kdy si budu moci opět moct obléct vaše oblečení a užívat si příjemně všímavých pohledů.

Oceňuji rovněž, že vaše oděvy jsou zcela jedinečné a nabízí vysokou užitnou hodnotu za běžné ceny. Těším se na další rok, až budeme společnými silami i nadále pokračovat ve zlepšování mého vzhledu a šatníku.

Jan Petřík
(11 z 38 referencí)

Děkuji, že nás kroky zavedly k panu Mahdallovi.Pánský oblek si obyčejný člověk nekupuje často, tak neví, na co si má dát pozor, aby na něm oblek nevisel jako pytel. Obzvlášť, když nemá, tak jako já, ideální konfekční postavu - mám nadměrnou velikost 60.

Pan Mahdall měl náhodou čas a tak se mi věnoval, a dokonce úplně zdarma. Nesnažil se mi v žádném případě nic vnucovat, jak tomu bývá jinde, jen aby prodali. K mému údivu mě spíš odrazoval a varoval před unáhlenou koupí. Věnoval mi mnoho času, abych pochopil, co se na mě hodí a čeho se mám při nákupech vyvarovat.

Předtím jsem byl i v Praze a v jiných obchodech a tam se mi snažil personál vždy namluvit, jak mi ten „ jejich pytel “ na mě i bez úprav krásně sedne a sluší.

Děkuji za vzácné rady a přístup

J. Stein, Jindřichův Hradec
(12 z 38 referencí)

Pánské košile od p. Mahdalla opravdu nemusíte žehlit! Setkala jsem se na salonu přímo s ním osobně, vysvětlil mi rozdíly a poradil mi, co a jak. Moc jsem mu nejdřív nevěřila, mám už špatné zkušenosti s košilema od jiné značky, ale pak jsem to zkusila a fakt měl pravdu. Pane Mahdalle, vaše košile jsou skvělé, díky.

Renata Jandová
(13 z 38 referencí)

Vážený pane Mahdalle! Chci Vám co nejsrdečněji poděkovat za Vaši vstřícnost při výběru, dá se říct, mého prvního obleku. Jako student jsem řešil otázku koupi nového obleku. Navštívil jsem mnoho obchodů, ale nikde nebylo to, co by mi padlo do oka. Díval jsem se také na internet, až jsem narazil na stránku Vašeho salonu. Řekl jsem si, že za zkoušku nic nedám a vypravil se za vámi. Pan Mahdall mi vysvětlil rozdíly mezi jednotlivými obleky a mohli jsme začít s výběrem. Oblek, který jsme vybrali, krásně seděl, ale pan Mahdall přesto navrhl úpravy, které úplně změnili celkový vzhled a vnímání postavy. Stejně tak se provedly úpravy na košili, které vše dovedly k dokonalosti. Nikdy jsem rád netrávil mnoho času v obleku, ale nyní se těším na každou příležitost, kdy ho budu moci obléct. Jednoduše mi perfektně sedí a cítím se v něm víc než dobře. Panu Mahdallovi a jeho krejčím patří můj velký dík.

S pozdravem Ing. Petr Vykydal
(14 z 38 referencí)

I když jsem chlap a zkoušení a nakupování oblečení nepatří zrovna mezi mé oblíbené a volnočasové aktivity, musím říct, že ta hodina a půl, kterou jsem tady strávil, byla moc fajn. Příjemný personál (od prodavaček až po pana majitele), hezké oblečení. :-) Jinými slovy - pro příští oblek se sem vrátím.

Němec
(15 z 38 referencí)

K referencím na web jsme zvolili nákup oděvu pro mladého muže (synovce). Musím konstatovat, že to byla výborná volba, obsluha a zájem o osobu. Vše špičkové. Moc děkujeme a přejeme další spokojené zákazníky.

Jelínkovi
(16 z 38 referencí)

Vážená paní Lenská, vážený pane Mahdalle,

jsem ráda, že jsem našla Vás a Váš ateliér. Jste milí, pohotoví, inspirující. Všechny u Vás pořízené hotové či ve vašem salonu ušité kousky mého šatníku vzbudily nebývale kladné ohlasy v mém okolí. To jsem ještě nezažila. Společně se změnou barvy vlasů a líčení jste vyladili můj vzhled a tím jste mi pomohli najít zase radost a vnitřní pohodu. V novém oblečení se cítím ,,jako ve svém", prostě moc dobře. A to jsem vašim radám na začátku moc nevěřila. Omlouvám se. Měníte prosté "máš hezkou halenku" na ,,sluší ti to, vypadáš moc dobře" . A to je sakra rozdíl... Díky.

S přáním mnoha dalších úspěchů Ing.arch. Romana Kaplanová
(17 z 38 referencí)

Pane Mahdalle, ráda na Vás vzpomínám, Vaše rada mi změnila šatník a díky tomu se cítím vždy dobře oblečená.

Pane Mahdalle, ráda na Vás vzpomínám, Vaše rada mi změnila šatník a díky tomu se cítím vždy dobře oblečená.

Děkuji Danková
(18 z 38 referencí)

Salon MAHDALL& LENSKÁ má na svých stránkách napsáno móda pro váš úspěch a dobrý pocit. Do brněnského salonu jsem se dostal v podstatě náhodou a vždy jsem opravdu odcházel s velice dobrým pocitem. Vysoce profesionální přístup paní Lenské a pana Mahdalla k zákazníkovi, skvělé kolekce včetně doplňků, prakticko rady dlouholetých profesionálů, to vše s úsměvem a bez ohledu na čas. Z mého pohledu něco zcela vyjímečného. Žiji v Praze, ale pro kvalitní módu, skvělé rady a za dobrým pocitem si jezdím do Brna. Vřele doporučuji."

S úctou Jiří Křížek, Praha
(19 z 38 referencí)

Každý má své místo, kam se rád vrací. I já jedno takové mám. Je to oáza klidu, módy a laskavých lidí, kam se rád vracím. Pan Mahdall, paní Lenská i jejich děvčata dokážou dobře rozpoznat, co komu skutečně sluší. Setkávám se s tím každý rok, když si přijedu doplnit šatník. V útulném obchodě najdu vždy vše, co moderní a úspěšný muž potřebuje. Kompletní oblečení jak říkají - od hlavy k patě. A jejich boty vždy dobře padnou a netlačí. :-) Pohodlný nákup, milý personál a všechny služby na jednom místě. A k tomu všemu přidají úsměv a dobré slovo na cestu, abyste se opravdu cítili dobře. To se jinde nevidí. Děkuji za vše.

Pavel Hála
(20 z 38 referencí)

Bývaly doby, kdy jsem zmateně chodil po obchodech s oblečením a marně hledal to správné oblečení, které by mi slušelo. Pokaždé jsem se díval po nepřeberném množství druhů a značek módy, v obchodních centrech jsem strávil i hodiny hledáním, ale ať jsem si vybral cokoliv, nikdy jsem se necítil se svým vzhledem spokojen. Při tom jsem potkával spoustu lidí, kteří mi přišli na první pohled sympatičtí a já nevěděl čím to je. Myslel jsem si, že tak to prostě je a nikdo to nezmění. Až jednou při hledání správného obleku do práce mě nohy zanesly do salonu Mahdall. Na doporučení jeho asistentek se mě ujal pan Mahdall osobně a po vyslyšení mých pocitů a potřeb poznal, jak a v čem vlastně tápu. To, co poté následovalo, se absolutně nedá srovnat s jakýmkoliv jiným přístupem, který jsem zatím zažil. Hlavním tématem zde byla moje osoba, příležitost, pro kterou oblečení hledám a hlavně to, jak chci svým vzhledem působit. Samotné části oblečení šli do pozadí, důležitý byl můj vzhled a přidaná hodnota, kterou pan Mahdall umí vytvořit. Nejlepší na tom je, že to nezabere moc času a pro zákazníka to není nikterak složité. To, že se nyní cítím v oblečení dobře a jsem spokojený se svým vzhledem, má pozitivní dopad na můj každodenní život. S dobrým pocitem se mi lépe uzavírají obchody u nás i v cizině. Vše je pro mě vše jednoduší a v okolí jsem mnohem lépe vnímán a respektován, což je v mé práci důležité. Už nepotkávám lidi, jejichž vzhled by pro mě byl nepochopitelný, ale respektuji je a oni mne. Díky moc a ať se daří nám oběma.

Ondřej Sedlák
(21 z 38 referencí)

Přišel jsem do salonu Mahdall s tím, že bych chtěl ušít pěknou bílou košili na svatbu. Chtěl jsem se ženit jen v černých manšestrácích a této košili, dle starého hesla: "Chlap v černých kalhotách a bílé košili vypadá nejlíp." Pan Mahdall mě oblékl do černých kalhot a košile, ať se na sebe mrknu v zrcadle. Po pravdě řečeno - nic moc. Navrhl mi lesklý modrý oblek s proužkem. S tím, že ženich má být na svatbě pan Někdo - osobnost. Musel jsem uznat, že mi to sluší. Ale oblek a ještě lesklý! Nic pro mě. Navrhl, že si můžu zkusit ve "svých" černých kalhotách a bílé košili vzít velkou černou peněženku a obejít pár restaurací. Jo, pochopil jsem, působil bych opravdu jako pinkl. Nakonec mi vybral šedý lesklý oblek, v kterém jsem se na svatbě cítil velice dobře. Zářil jsem štěstím. Už krátce po svatbě jsem ale litoval, že jsem si nevzal ten původní leskle modrý. Byl bych v něm přece jen větší švihák. A nejen na svatbě. A perfektní slavnostní bílou košili ušitou na míru jsem měl na svatbě i mnohokrát po ní. Díky. Takový servis a zkušenosti jsem jinde nenašel. Zdravím Vás a ať se Vám daří.

Jorik Švanda
(22 z 38 referencí)

Vážený pane Mahdalle, před několika dny jsem u Vás, s Vaší pomocí a se souhlasem kamarádek, zakoupil nádherný oblek. Posílám Vám slíbenou referenci, nebo přesněji pocit, který jste ve mě zanechal Vy, Váš obchod a Vaše kolegyně. Dovolil jsem si ještě krátkou úvahu na společenské oblékání z pohledu řidiče. Pokud budete chtít cokoliv použít, například na internetové stránky, můžete samozřejmě. "Váš ateliér je opravdu klenot. Přál bych si, aby jej uvidělo co nejvíce lidí. Jako řidič nákladního vozidla oblékám každý den stejnokroj. Mundúr. Nicméně na společenské akce je zapotřebí společenský oblek. Častokrát je však vidět, že i ten se považuje za mundúr. Černý společenský oblek. Divadlo nebo ples však není práce, tam nemusí mít všichni černé obleky. Dovolme si i jinou barvu látky, její vzor a tvar. Možná zjistíme, že se v ní cítíme lépe a že nám vlastně sluší více. Plesy a divadla pak budou pestré a nebudou pouze přehlídkou stejnokrojů." S přáním mnoha spokojených, ve Vašem ateliéru oblékaných lidí.

Milan Jasenský
(23 z 38 referencí)

Děkuji za možnost užít si krásného, originálního a občas přiměřeně úpletového oblečení, ve kterém se cítím výborně. Oceňuji vysoce profesionální a současně příjemný lidský přístup pana Mahdalla. Tato kombinace je velmi vzácná.

MUDr. Šišková, Ostrava
(24 z 38 referencí)

Vždycky jsem měla problém s nákupem oblečení na sebe i na manžela - jsem štíhlá a mám příliš dlouhé nohy na to, abych na sebe sehnala kalhoty, o kostýmu ani nemluvě. Už dříve jsem zjistila, že u pana Mahdalla vždycky najdu to, co hledám, tedy oblečení dokonale sedící, příjemné a nadčasové. I tentokrát se mi to potvrdilo. Ačkoliv jsem přišla s úplně jinou představou, dnes jsem velmi vděčná panu Mahdallovi, že mě přesvědčil pro úplně jinou barvu mého kostýmku. Přála bych každému zažít ten pocit, kdy si jako já teď odnese domů něco nádherného, po čem jste dlouho toužili.

Jana Horáčková, Pardubice
(25 z 38 referencí)

První nákup vedený panem Mahdallem, se pro mě stal částečnou terapií mé osobnosti.Pocit, který mám při nošení jeho oděvů, dokonce vylepšil mé vystupování a pohyb.

Adam Kubový
(26 z 38 referencí)

Děkuji za Vaši vstříctnost a originalitu.

Horníková
(27 z 38 referencí)

Vřele děkuji za perfektně ušitý kostým, ve kterém se cítím a vypadám (aspoň si myslím) skvěle. Je mi 58 let a podle p. Mahdalla a mých blízkých vypadám na 40. Ještě jednou dík. PS.: Nechte to na něm a uvidíte sami.

Bartošová
(28 z 38 referencí)

Pan Mahdall mi svými službami vnáší do mého života jistotu. Jistotu toho, že mé oblečení plně odpovídá typu mé postavy, mé povaze a mému celkovému životnímu stylu. Cítím se velmi dobře za situace, kdy je mi při výběru, úpravě či zhotovování obleků, košil, kalhot a mého celého šatníku věnována maximální odborná pozornost doprovázená jeho upřímnou lidskostí,úsměvy a atmosaférou plnou pohody. V atelieru Mahdall mám vždy pocit, že jsem středobodem snažení a zájmu. Pocit, že v tu chvíli jsem pro pracovniky salonu a pana Mahdalla tím nejdůležitejším. Tak jsem tady zase nechal nějaké tisíce, ale přiznám se, že jsem to udělal rád. Vím, že to zní hloupě, ale je to pravda. Umí mi prodat a umí mi prodat věci, které změnily pohled venkovního světa na mne. Poskytují k tomu takový servis, že si jinak oblečení ani neprohlížím. Gratuluji, pane Mahdall.

Milan Ivaška
(29 z 38 referencí)

Pane Mahdall a paní Lenská. Děkuji mnokrát za proměnu a styling mého přítele Michala Horáka. Konečně tím, co má na sobě, vyzařuje i to, co má v sobě. Jste mistry svého oboru.

Díky a na viděnou se těší Zuzana Bazalová
(30 z 38 referencí)

Se svou manželkou jsem několikrát navštívil ateliér Mahdall a to v klasické pozici „manžela čekajícího a nudícího se“. Až jednou se majitel pan Mahdall osmělil a navrhl mi, že „takhle ne“ (myšleno styl mého oblékání). Chvíli jsme si povídali a výsledkem byla postupná a komplexní výměna šatníku. Ale znáte to, moje pocity byly poněkud rozpačité. Co mě však naprosto dostalo byl „návod k použití“- tedy manuál, ve kterém jsou popsány jednotlivé prvky oblečení a jejich vzájemné kombinace (košile, kalhoty, kravaty, saka, boty). Poté, co jsme tento nápad zrealizovali, stala se pro mne naprosto neuvěřitelná věc. Nejen obchodní partneři, ale i řada žen a hlavně mužů z mého okolí registrovala změnu ve stylu mého oblékání a velmi pozitivně ji hodnotili. To bylo něco, co by mne ani ve snu nenapadlo. Z „šedé tuctové myši“ se jako mávnutím kouzelného proutku stal muž, jehož oblečení odpovídá jeho povaze charakteru, ve kterém se cítí přirozeně a uvolněně - prostě skvěle. Takže pánové, chcete-li přizpůsobit styl svého oblíkání dnešní době a vylepšit si svou image, doporučuji Vám svěřit se do péče paní Lenské a pana Mahdalla. Pak už se jenom nechejte překvapovat reakcemi svého okolí a užívejte si! Budete na tom stejně jako já - přestanete tápat v oblasti oblékání a svěříte se do rukou špičkových odborníků - lepší opravdu neznám.

Ing. Jiří Kudělka
(31 z 38 referencí)

Až do nedávna mě nenapadlo sám vstoupit do dveří salonu, abych si prohlédl, co by mi třeba slušelo. Netušil jsem, že mohu požádat o pomoc s výběrem šatů někoho, kdo není jen prodavač, ale je skutečný profesionál. Včera stačilo, abych ze zvědavosti vstoupil mezi ty krásné šaty. Po chvíli si mě ten muž povšimnul a zeptal se mě, co bych si na sobě skutečně přál nosit. Když jsem odpověděl, že jsem zvyklý nosit to, co mám na sobě, tak mě s úsměvem přerušil a znovu se zeptal, co bych si skutečně přál? Čím bych chtěl světu ukázat, jaký tam uvnitř opravdu jsem. Vyslechl mě, porozuměl mi a zbavil mě strachu se otevřít. Jednoduše mi pomohl najít sebe sama. Přirozeně vyjádřit i oblečením svůj dobrý pocit. Na první pohled, lehce a beze slov.

Děkuji Charlie Greenberg
(32 z 38 referencí)

Poprvé když jsem zde byl, dost jsem váhal s výběrem oblečení. Pan Mahdall mi řekl, že nemám hledat značku, ale styl a image. Tuto větu jsem si od té doby mnohokrát připomněl, tedy vlastně pokaždé, když si to oblečení od firmy pana Mahdalla oblíkám. Ostatně to je vlastně každý den. Moje sebevědomí a pocit vlastní důležitosti od té doby hodně posílil.

Tomáš Bednář
(33 z 38 referencí)

Dcera k otci: Táto, vypadáš dobře. Máma bude mít radost. Vždycky když tě chce obléct, tak ty jí řekneš, že takhle ne. Otec: Proto jsem šel k p. Mahdallovi. Vím, že mě obleče od hlavy k patě, celýho, najednou a já mám klid. Sice mě z toho jebne, ale mám to za sebou.

J. Boček
(34 z 38 referencí)

Pane Mahdall a paní Lenská, musím Vám napsat. Jsem několik dní služebně v Paříži a ty kombinace oblečení, které jste mi posledně udělal, se mi sem perfektně hodí. A to sako, které jsem tak moc nechtěl a pak jsem si ho na vaši radu přece jen vzal, tak to se mi teď líbí nejvíc.

Díky za vše M. Přikryl, Brno
(35 z 38 referencí)

Vážený pane Mahdalle. S jednodenním odstupem cítím potřebu Vás oslovit a vyjádřit své pocity z návštěvy ve Vašem atelieru.Včera jsem totiž zažil něco, s čím jsem se nikde jinde nesetkal, a pravděpodobně ani nesetkám. Všichni ostatní totiž pouze prodávají oděvy. Vaším sortimentem je něco naprosto odlišného. U Vás člověk může nakoupit vydatnou porci sebevědomí,úspěch,a jako přídavek také radost ze života. Návštěva Vašeho atelieru a setkání s Vámi pro mne nebylo pouhým nakupováním, ale velmi příjemně stráveným časem. Vážím si toho, že jste se mi osobně věnoval a byl bych velmi rád, pokud by jste si na mne opět někdy našel prostor ve svém kalendáři. Moc Vám děkuji.

S úctou Vítězslav Šišpera
(36 z 38 referencí)

Model, který jste mi navrhnul ušil, mi pochválila bývalá tchýně i švagrová. A to už je co říct.

Kaplanová
(37 z 38 referencí)

Myslím, že využívání služeb osobního imagemakera u Mahdallů a jejich nadstandartních služeb je nejvyšší úrovní v oblasti oblékání. Pan Mahdall a jeho tým mi vždy vyšli vstříc a hlavně fungují i online, když něco potřebuji probrat nebo poradit.

Daniel Konečný, Optimal Energy
(38 z 38 referencí)

Přehled všech našich referencí zde.

Kdo využívá portfolio našich služeb?

Jednotlivci a V.I.P. osobnosti

Muži a ženy každého věku, výšky a váhy. Podnikatelé, manažeři, právníci, lékaři i řadoví zaměstnanci... Oblékáme i osobnosti na prestižní V.I.P. příležitosti a na „červený koberec”.

Firmy

Velké, střední i malé, jednoduše ty, kterým záleží na jejich prestiži a dobrém jménu. Pomůžeme Vám zaujmout a úspěšně prodat sami sebe a vše, co děláte a umíte. Přivedeme sny o oblékání vaší firmy k životu.

Agentury

Výroba a personalizace oblečení, tvorba image, lektorská činnost (workshop, semináře, školení). Ve speciálním kurzu předáváme know-how, proč se právě dnes vyplatí lépe oblékat a jak na to.

Vzdělávací a školicí centra

Kurzy, semináře, workshopy na téma: „Jak využít módu a oblékání pro svůj růst a úspěch v osobním životě, kariéře a podnikání”.

Mahdal Lenská logo

Hotely, bary, restaurace a penziony

Personalizace oblékání a kompletní vzdělávání hotelového personálu v oblasti prodeje a služeb.

Módní a lifestyle časopisy, rádia a televize

Jsme 1. rodinnou a nejdéle fungující módní značkou v ČR, která se s úspěchem zabývá módní tvorbou a obchodem. Nabídneme Vám zajímavý obsah pro vaše focení, články, pořady a seriály.

Zahraniční klientela

Nebojíme se jazyků, a proto s vámi můžeme hovořit anglicky i německy. Oblékáme klienty z Japonska, Brazílie, Islandu, Ameriky, Španělska, Itálie, Holandska a dalších zemí.

Kreativci, osobnosti, skupiny a orchestry, netradiční projekty

Víte, co chcete? Naplníme a zrealizujeme vaše představy. Nevíte, co chcete? Pak vám pomůžeme najít přesně to, co hledáte. Oblékneme vás i na „červený koberec” a další V.I.P. příležitosti.

Děláme Vám radost.

Obraťte se na nás s důvěrou. Najdeme pro Vás to pravé.

Prostě nás baví neustále se učit a hledat nová a smysluplná řešení. Děláme sobě i vám radost tím, že vytváříme módu a outfity, které vám pomáhají být úspěšnější, v pohodě a v dobré náladě.

A to nám dává smysl. Nekecáme, fakt.

Volejte svůj módní salon 604 221 222.

Daniel Mahdall
daniel-mahdall

spolumajitel módní značky
profesionální stylista
imagemaker
lektor & módní požitkář

+420 604 222 223

daniel@mahdall.cz

Daniel Mahdall - více o mně Více o Danielovi.
Jana Lenská
jana-lenska

majitelka značky / módní koučing
oblékání firem & profesionálů
osobní styl jednotlivců

+420 736 73 73 73

lenska@mahdall.cz

Jana Lenská - více o mně Více o Janě.
Milo Mahdall
milo-mahdall

designér vaší jedinečnosti
osobní a firemní poradenství
lektorská činnost

+420 603 89 89 89

milo@mahdall.cz

Milo Mahdal - více o mně Více o Milovi.
Miroslava Bělská
miroslava-belska

ředitelka módního salonu
stará se o komunikaci s klienty,
vaše pohodlí a komfort u nás

+420 605 221 222

belska@mahdall.cz

Rychlý kontakt
top