1
Od 1991
Móda se mění. My zůstáváme.
Česká módní značka s rodinnou tradicí.
Pánská a dámská móda - Mahdall & Lenská Brno

Pánské obleky, casual móda a krejčovství - Mahdall & Lenská

Profesionální propojení módních trendů & rodinné tradice

Jsme jedineční tím, co a jak děláme.

Jsme česká rodinná firma a autorská módní značka s nejdelší tradicí v ČR. Baví nás dělat vám radost a vytvářet módu, která skvěle slouží a dělá radost vám. Děláme vše osobně, s láskou a péčí. Proto naši značku nenajdete v každém městě a obchoďáku.

A právě pro tuto jedinečnost se za námi jezdí oblékat lidé a firmy z celého Česka i Slovenska!

Oblékneme vás! Na každou příležitost. Od hlavy k patě, rychle a stylově!

Na nás se můžete spolehnout! Těšte se už na unikátní módní kolekce a výběr z toho nejlepšího. Stylové pánské obleky na business, na svatbu, do společnosti, casual móda pro váš volný čas nebo pánské obleky a košile na míru z našeho krejčovství. A naši praxí ověření stylisté pod vedením Jany Lenské vám navíc vše sladí tak, aby vám to fakt slušelo!

Zjednodušte si život a oblékejte se u nás!

Bez bláznivého ruchu obchodních center. Vyzkoušejte si pánský oblek v příjemné atmosféře, klidu a pohodě rodinné firmy, kde se vše točí jen kolem vás. Naši zákazníci také vysoce oceňují jiné zboží, než je všude a úroveň osobního přístupu, s jakou se jinde nesetkali. Což se nejvíce projevuje v našem krejčovství.

Proto nakupujte u Mahdallů! A navíc v nejlepším poměru KVALITA – CENA - VÝKON.

Budete překvapení jak to funguje a jak příjemný zážitek to může být ať už se bude jednat o pánské obleky nebo saka, vesty i kalhoty casual módy či něco přímo Vám šité na míru z našeho krejčovství.

Sdílejte s námi vášeň pro unikátnost a stylovou módu! Dopřejte si malý luxus, který si oblíbíte tak, že se stane vaším standardem!

Facebook Mahdall & Lenská Brno

Kdy nejvíce oceníte naše služby?

Neradi nakupujete?

Neradi nakupujete?

Nejste si jistí, co Vám sluší? Jak vybrat správný střih, barvu, materiál, velikost či doplňky? Svěřte se nám. Jsme nejjednodušším řešením vašich módních nákupů.

Chcete mít jistotu správné volby?

Jistota správné volby

Přivítali byste odborníky, které budete osobně znát a kteří se o vás budou dlouhodobě a spolehlivě starat? Našli jste. jsme ti, jejichž umění a zkušenost můžete důvěřovat.

svatba, ples, taneční, promoce, pohřeb

Svatba, ples, taneční, promoce nebo jiná akce?

Naši profesionální stylisté obléknou každou postavu, pro každý den a příležitost... Zajímavě, hezky a smysluplně. Zkrátka perfektně!

Váš nákup může být i výjimečným zážitkem!

Šití na míru

Rozhodli jste se šít na míru? Přijďte tam, kde se na míru úspěšně šije už 30 let, a kde odborníci skutečně vědí, co dělají. Oblek, sako, košile, kalhoty nebo kabát na míru a ještě mnohem víc. To u nás najdete.

Manažerské & business oblékání?

Business a kariéra

Tohle Vám chybělo! Už nikdy nechci být zmačkaný. Naše vysoce praktické prémiové obleky, košile a kalhoty se speciální nemačkavou cestovní úpravou. To je to, co potřebujete.

Potřebujte nový šatník?

Funkční a efektivní šatník

Vytvoříme vám kompletní a praktický šatník, ve kterém budete mít vše. Přesně na míru vaší osobnosti a potřebám. Pro každý den, sezónu a příležitost.
Co je efektivní šatník?

Mahdall & Lenská Brno
30 let zkušeností / 82 255 setkání s klienty / 1 společný cíl - váš úspěch a spokojenost

Kdo využívá portfolio našich služeb?

Jednotlivci a V.I.P. osobnosti

Muži a ženy každého věku, výšky a váhy. Podnikatelé, manažeři, právníci, lékaři i řadoví zaměstnanci... Oblékáme i osobnosti na prestižní V.I.P. příležitosti a na „červený koberec”.

Firmy

Velké, střední i malé, jednoduše ty, kterým záleží na jejich prestiži a dobrém jménu. Pomůžeme Vám zaujmout a úspěšně prodat sami sebe a vše, co děláte a umíte. Přivedeme sny o oblékání vaší firmy k životu.

Agentury

Výroba a personalizace oblečení, tvorba image, lektorská činnost (workshop, semináře, školení). Ve speciálním kurzu předáváme know-how, proč se právě dnes vyplatí lépe oblékat a jak na to.

Vzdělávací a školicí centra

Kurzy, semináře, workshopy na téma: „Jak využít módu a oblékání pro svůj růst a úspěch v osobním životě, kariéře a podnikání”.

Mahdal Lenská logo

Hotely, bary, restaurace a penziony

Personalizace oblékání a kompletní vzdělávání hotelového personálu v oblasti prodeje a služeb.

Módní a lifestyle časopisy, rádia a televize

Jsme 1. rodinnou a nejdéle fungující módní značkou v ČR, která se s úspěchem zabývá módní tvorbou a obchodem. Nabídneme Vám zajímavý obsah pro vaše focení, články, pořady a seriály.

Zahraniční klientela

Nebojíme se jazyků, a proto s vámi můžeme hovořit anglicky i německy. Oblékáme klienty z Japonska, Brazílie, Islandu, Ameriky, Španělska, Itálie, Holandska a dalších zemí.

Kreativci, osobnosti, skupiny a orchestry, netradiční projekty

Víte, co chcete? Naplníme a zrealizujeme vaše představy. Nevíte, co chcete? Pak vám pomůžeme najít přesně to, co hledáte. Oblékneme vás i na „červený koberec” a další V.I.P. příležitosti.

rating

Známe v Brně mnoho prodejen, ale takový bohatý výběr kvalitního a krásného zboží jsme ještě neviděli - až zde. Zároveň perfektní obsluha i s poradenstvím. Děkujeme a budeme se vracet.

Jan Sitar
(1 z 47 referencí)

Je zde cítit upřímnost od srdce a to se cení. Je poznat, že nechcete prodat zákazníkovi za každou cenu. Jste skvělí, už jsem vás všem známým doporučila.

D. Petříková
(2 z 47 referencí)

Naozaj najlepšia predajňa s pánskou módou od Tatier až po Brno. Úžasný tovar a skvelé poradenstvo.

Kováč Košice
(3 z 47 referencí)

Sledovat při oblékání naší firmy p. Mahdalla a pí. Lenskou, to byl prostě úžasný koncert. A navíc spousta skvělých postřehů, jak se lépe zviditelnit a prezentovat, které nám do budoucna určitě hodně pomohou. Jedinečné myšlenky, nezaměnitelný osobitý přístup a humor, se kterým k nám oba přistupovali, to bylo něco, na co asi ve firmě nikdo z nás nezapomene. Velká spokojenost i s vybraným firemním oblečením a s celým servisem. Vřele tento zážitek doporučujeme.

J. Kabeš Praha
(4 z 47 referencí)

Děkujeme, že nás kroky zavedly do salonu Mahdall. Pánský oblek obyčejný člověk nekupuje často, tak neví, na co si má dát pozor, aby na něm oblek nevisel jako pytel, obzvláště když nemá ideální konfekční postavu. Zde se nám v žádném případě nesnažili nic vnucovat, jak tomu bývá jinde, jen aby prodali. K našemu údivu spíše nás odrazovali od unáhlené koupě. Věnovali nám mnoho času, abychom pochopili, co se na mě hodí a čeho se mám vyvarovat, i když nevěděli, zda si oblek zakoupíme. Měl jsem v jiném obchodě v Praze oblek již zamluvený. Po návštěvě salonu Mahdall jsem zjistil, že mnou zamluvený oblek mi naprosto nesedne. Rád jsem se k Mahdallům vrátil a oblek zde zakoupil. Děkuji za vzácné rady a přístup.

J. Stein, Jindřichův Hradec
(5 z 47 referencí)

Žádné tuctové zboží, které je všude kolem k mání, ale kvalita a velice zajímavá a nápaditá móda, kterou jsem v tomto složení v Česku ještě neviděl. Pestrá nabídka barev a stylu, ze které si musí vybrat každý. Velice mě to překvapilo, že i v Česku se dá na něco tak zajímavého narazit. Přeji hodně úspěchů a tak spokojených zákazníků, jako jsem teď já.

MUDr Staněk
(6 z 47 referencí)

Nakupuji zde už několik let a je to tak, jako v Pretty Women…jen v pánském provedení. Souhra profesionality, vkusu a nadčasové módy. Tady vás to nikdy neomrzí, nakupování je zde prostě zážitek. Vřele doporučuji.

Mudr. Richard Záruba
(7 z 47 referencí)

Přišel jsem jako buran, odcházím jako elegán

Matěj K.
(8 z 47 referencí)

Bezkonkurenčná profesionalita a kvalita za rozumnou cenu, veľká spokojnost ...

Michal Jurín
(9 z 47 referencí)

Konečně jsme našli obchod dle našich představ! Dlouho jsme něco podobného hledali, avšak nenacházeli… Včera váš obchod syn objevil úplně náhodou, přesvědčil nás o tom, že to musíme vidět na vlastní oči. Tak jsme tady a zíráme! :-) Nejen krásné a kvalitní oblečení, ale především velmi milý a ochotný personál. Jen tak dál! Určitě zde nejsme naposled.

Popovští
(10 z 47 referencí)

Moc děkujeme za skvělé služby, které jste nám poskytli. Milá a vstřícná paní, která nám ve všem vyhověla. Určitě tuto skvělou prodejnu doporučíme dál, i když jsme až z malé velké dálky (Hradec Králové :-D ). Ještě jednou moc děkujeme.

Budoucí novomanželé Dvořákovi
(11 z 47 referencí)

Děkuji za super obsluhu a férový přístup. Nečekal jsem, že bude výběr tak rychlý. Děkuji

Zemánek
(12 z 47 referencí)

Salon Mahdall a Lenská je jeden z nejlepších míst pro relax. Při výběru a s velmi příjemným personálem si vždy úžasně odpočinu.

Josef Čermák
(13 z 47 referencí)

Díky za ochotu a vstřícný přístup. I když jsem si ještě oblek nekoupil, už se na něj těším. A koupil bych si tam i pyžamo...kdybych ho nosil

Marek
(14 z 47 referencí)

Jedním slovem super! Profesionální obsluha. Děkuji, určitě se vrátím

Dvořáček
(15 z 47 referencí)

Děkujeme za skvělou spolupráci při výběru oblečení a doplňků. S personálem má člověk pocit, že nic není problém. Rádi se vrátíme!

Milan a Viktor
(16 z 47 referencí)

Děkuji paní Lenské za skvělou pomoc při výběru nové vizáže do USA. Perfektní služby, skvělý servis a ochotné jednání.

Miroslav B.
(17 z 47 referencí)

Byli jsme velmi spokojeni s celkovým servisem. Paní byla ochotná pomoci, bylo vidět, že se ve svém oboru orientuje a ví, co danému zákazníkovi poradit. Plus byl profesionální milý celkový přístup. Všem dalším zákazníkům opravdu doporučuji daný obchod a určitě se ve svém okolí o něm zmíním J

Barbora + Ondřej
(18 z 47 referencí)

Děkujeme profesionálnímu personálu za velmi laskavou a vstřícnou obsluhu. Byli jsme nadmíru spokojeni, neboť se nám věnovali dlouhou dobu a přítel byl nadšen. Přesto jsme se šli podívat ještě jinam, kde jsme po dvou hodinách zjistili, že se to nedá srovnat, že se nedá srovnat přístup obsluhy. Už jen kvůli tomu jsme se opět vrátili do salonu Mahdall a Lenska přestože jsme mohli ušetřit. Moc děkujeme a určitě budeme doporučovat! Děkujeme velmi za ochotu a pomoc při výběru svatebního obleku, jsme moc spokojeni. Mile nás překvapil hladký a příjemný průběh nákupu.

Lenka a Honza
(19 z 47 referencí)

I když jsem chlap a zkoušení a nakupování oblečení nepatří zrovna mezi mé oblíbené a volnočasové aktivity, musím říct, že ta hodina a půl, kterou jsem tady strávil, byla moc fajn. Příjemný personál (od prodavaček až po pana majitele), hezké oblečení. :-) Jinými slovy - pro příští oblek se sem vrátím.

Němec
(20 z 47 referencí)

S nákupem ve vašem obchodě jsem byl velice spokojený. Jednak se širokým výběrem, tak i s příjemnou obsluhou. Váš spokojený zákazník a chodící reklama! :-)

Aleš Kopáček
(21 z 47 referencí)

Byli jsme velice mile překvapeni! Příjemná, milá, obětavá obsluha, která je ve svém oboru opravdu znalá. Jsem si jistá, že vaši prodejnu navštívíme opět velice brzy! Velká spokojenost

K+F
(22 z 47 referencí)

Děkuji za velmi vstřícné a vlídné jednání personálu – profesionální přístup

Uher, ZZS JMK
(23 z 47 referencí)

Nákup se stal mimořádným zážitkem. Super pozornost, super atmosféra, super nákup. Díky

Petr Vohralík
(24 z 47 referencí)

Super profesionální přístup obou dam. Spokojenost na 100%. Budu doporučovat.

Petr Chudý
(25 z 47 referencí)

Děkujeme za milou odbornou pomoc při výběru oblečení pro manžela. Byli jsme velmi spokojení a přijdeme i příště.

Rybnízárová
(26 z 47 referencí)

Ďakujeme za profesionálný a milý prístup

Kristová
(27 z 47 referencí)

Konečně jsem objevil ten správný obchod i se správnou obsluhou! Děkuji paní Katce.

Klsner
(28 z 47 referencí)

V módním salonu Mahdall nakupuji oblečení pro mého muže už asi 15 let. Přesto, že by nejradši chodil v jedněch riflích a staré kožené bundě, na nákupy „u Mahdalla“ si po první zkušenosti zvykl a nechá se tam jednou, dvakrát za rok celý obléct. Aby měl zas klid. Jak on říká, všecko mají na jedné hromadě, už to tam zná, jsou tam milí a hlavně - pak už nikam nemusí. Tenhle opečovávací servis pro naše manžely můžu jenom doporučit. Paní Lenská, to je „koncert“. Opravdu umí. Vždycky ho „diplomaticky“ dostane do toho, co mu opravdu sluší a v čem se líbí i mě. Znáte to, nikdo doma nemá pravdu, ode mě by si říct nedal. Vyzkoušejte. Vřele doporučuji.

Jana Novotná
(29 z 47 referencí)

Děkujeme Vám za krásné oblečení a také za skvělou proměnu maminky!

Klára Ježková
(30 z 47 referencí)

Před 6 lety jsem ve vaší prodejně oblékla svého muže. Když mi tehdy pan Mahdall říkal, že budu překvapená, jak dlouho mikiny a další věci, které jsem s ním manželovi vybrala, vydrží, myslela jsem si o tom po svých zkušenostech z jiných prodejen své. Dnes, při dalším nákupu, vám chci poděkovat. Ty věci ještě po dvou letech nošení vypadaly jako nové, a dodnes manželovi dobře sloužily. Proto jsme se taky vrátili zase k vám a manžel se znovu celý oblékl. Vaši prodejnu, zboží i personál chci vřele doporučit, protože si to opravdu zasloužíte. Ať se vám daří

L. Filipová
(31 z 47 referencí)

Bývaly doby, kdy jsem zmateně chodil po obchodech s oblečením a marně hledal to správné oblečení, které by mi slušelo. Pokaždé jsem se díval po nepřeberném množství druhů a značek módy, v obchodních centrech jsem strávil i hodiny hledáním, ale ať jsem si vybral cokoliv, nikdy jsem se necítil se svým vzhledem spokojen. Při tom jsem potkával spoustu lidí, kteří mi přišli na první pohled sympatičtí a já nevěděl čím to je. Myslel jsem si, že tak to prostě je a nikdo to nezmění. Až jednou při hledání správného obleku do práce mě nohy zanesly do salonu Mahdall. Na doporučení jeho asistentek se mě ujal pan Mahdall osobně a po vyslyšení mých pocitů a potřeb poznal, jak a v čem vlastně tápu. To, co poté následovalo, se absolutně nedá srovnat s jakýmkoliv jiným přístupem, který jsem zatím zažil. Hlavním tématem zde byla moje osoba, příležitost, pro kterou oblečení hledám a hlavně to, jak chci svým vzhledem působit. Samotné části oblečení šli do pozadí, důležitý byl můj vzhled a přidaná hodnota, kterou pan Mahdall umí vytvořit. Nejlepší na tom je, že to nezabere moc času a pro zákazníka to není nikterak složité. To, že se nyní cítím v oblečení dobře a jsem spokojený se svým vzhledem, má pozitivní dopad na můj každodenní život. S dobrým pocitem se mi lépe uzavírají obchody u nás i v cizině. Vše je pro mě vše jednoduší a v okolí jsem mnohem lépe vnímán a respektován, což je v mé práci důležité. Už nepotkávám lidi, jejichž vzhled by pro mě byl nepochopitelný, ale respektuji je a oni mne. Díky moc a ať se daří nám oběma.

Ondřej Sedlák
(32 z 47 referencí)

Děkujeme vám za profesionální přístup a skvělou obsluhu. Budu všem doporučovat vaše služby. Jen tak dál, určitě se vrátím!!!

Lenka Zapletalová
(33 z 47 referencí)

Super boty. Před 6-ti lety jsem zde koupil černé polobotky (manželka říkala, že jsou drahé [3500 Kč]), ale když se minulý týden divila, jaké mám krásné nové boty a já jí řekl, že to jsou ty „drahé“ z před 6-ti lety, uznala, že se zde cena = kvalita. A navíc jsou stále moderní!

Dr. Okáč
(34 z 47 referencí)

Děkuji za profesionální přístup a možnost vypadat i s nekonfekční postavou elegantně. Určitě jste získali další stálé, vděčné a nadmíru spokojené zákazníky.

Ing. Markéta Řezníčková
(35 z 47 referencí)

Velmi rád bych vyjádřil upřímné díky za profesionální přístup a vstřícnost, která nám byla vždy ze strany personálu projevena. S radostí vás doporučíme.

Jaroslav Janáček
(36 z 47 referencí)

Děkuji za Vaši vstříctnost a originalitu.

Horníková
(37 z 47 referencí)

Jsme velmi spokojeny, děkujeme moc!

Tuzová Hana, Hradec Králové
(38 z 47 referencí)

S paní Lenskou jsem se poprvé setkal v jejím salonu někdy koncem minulého roku.Podnikám již několik let a součástí mého podnikání je i kontakt s klienty. Přestože jsem za ní přišel úplně z jiného důvodu, nakonec se naše debata k módě stočila. Paní Jana mi tehdy ukázala pro mě sice novou, ale pocitově příjemnou a pro mě možnou cestu a já se toho pověstného stébla chytil. Úplně stejně jako ten tonoucí. Vrcholem mého "módního snažení" tehdy bylo, jestli je to moje tričko nebo mikina dnes dobrá nebo ne. Košilím jsem se snažil vyhýbat, protože byly pro mě nepraktické. Když už jsem si musel košili vzít, většinou pocházela z velmi levných rádoby značkových obchodů. Jediné kalhoty, které jsem uznával, byly rifle a k nim většinou sportovní tenisky. Pravdou je, že jsem musel do svého oblečení nějaké peníze investovat, ale tato investice se mi již vrátila.A tak jsem i já zjistil, že to,že „šaty dělaj člověka,” není otřepaná fráze, ale čistá pravda. Faktem je, že díky paní Janě jsem pro klienty v novém oblečení víc důvěryhodnější a daří se mi tak uzavírat podstatně více smluv, než dříve. Navíc pokud někam přijdu oblečený ve stylu „od Mahdalla”, otevírají se mi dveře ve firmách daleko rychleji a snáze, než když jsem kamkoliv dřív dorazil oblečený "po svém" .Cítím, že i chování protistrany při jednáních je vůči mě daleko příznivější a s větším respektem. A to potom člověk těch investovaných peněz do oblečení vůbec nelituje.

Díky Radek Hájek, jednatel
(39 z 47 referencí)

Nyní mám oblečení pro každou příležitost a též svůj styl. Takže i v obleku při jednání působím uvolněně a hlavně přirozeně, což se samozřejmě projevuje i v podnikání. Velkou výhodou je manuál, který mi pan Mahdall sestavil na míru a pro každou příležitost. Díky tomuto jednoduchému manuálu můžu kombinovat druhy oblečení, na které bych si netroufl, ba ani by mě nenapadlo, že se dají nosit společně. Ušetřilo mi to mnoho peněz, ale také času. Samozřejmě nemalou součástí nového vzhledu je podpora vlastní osobnosti, kdy si začínáte všímat okolního zájmu o Vaši osobu. Vždyť již ve staré písničce se zpívá: „šaty dělaj člověka“. Tímto bych chtěl poděkovat za pomoc a změnu, která mi zvedla sebevědomí v obchodním i v osobním životě.

Vladimír Němeček
(40 z 47 referencí)

Ještě více spokojen. Personál vřelé úsměvy, radost nakupovat.

Milan Lučík
(41 z 47 referencí)

Děkuji za krásné šaty a milou obsluhu!

Jana Maradová
(42 z 47 referencí)

Since I have visited the Mahdall salon for the first time, I don’t have to travel around the world to look for fashionable clothes for men anymore. Fantastic servis, excelent choice and reasonable prices.

Paul Mike, Praha
(43 z 47 referencí)

Bylo velmi příjemné tu pořizovat oblek. Pečlivý a ochotný personál dnes není snadné najít, ale zde bylo vše perfektní. Děkuji za vše.

Doležel
(44 z 47 referencí)

Dcera k otci: Táto, vypadáš dobře. Máma bude mít radost. Vždycky když tě chce obléct, tak ty jí řekneš, že takhle ne. Otec: Proto jsem šel k p. Mahdallovi. Vím, že mě obleče od hlavy k patě, celýho, najednou a já mám klid. Sice mě z toho jebne, ale mám to za sebou.

J. Boček
(45 z 47 referencí)

Děkujeme za velice profesionální přístup a cenné rady i za stylizaci oblečení, nejen pro svatební oblečení, ale i pro běžné nošení pro všechny členy rodiny. Děkujeme za nový pohled na styl oblékání a dlouhý věnovaný čas. Podařilo se vám přimět ke spolupráci i syna, který obvykle vykazuje silný odpor a nyní se těší na další návštěvu.

Steinovi, Třebíč
(46 z 47 referencí)

Děkujeme za perfektní přístup paní Helence. Zdraví Bítešáci

Martin Stöga
(47 z 47 referencí)

Přehled všech našich referencí zde.

Baví nás dělat vám radost

Baví nás dělat svět a lidi krásnější. A poznat vás osobně a tvořit pro vás něco zajímavého a hezkého považujeme za smysluplné. Proto je naše práce zároveň i naším koníčkem a vášní.

Najděte i vy odvahu jít svou vlastní cestou

Ještě váháte? Podívejte se na fotogalerii některých zákazníků, kteří se u nás už oblékli. Uvidíte, že nejde jen o proměny muže na byznysmena či nastrojení ženy do kostýmky. My umíme víc. Vytvoříme pro vás jedinečný styl. Pro váš každý den a příležitost.

Inspirujte se možnostmi a dopřejte si naši skvělou péči.

Spolupracujte s uznávanými profesionály. Módní salon a zakázkové krejčovství Mahdall & Lenská.
Nakupujte v nejlepším poměru KVALITA – CENA – VÝKON!

Žádná tuctová móda!
Tak to vidí naši zákazníci.

A hlavně si užijete přátelský přístup a pohodovou domácí atmosféru rodinné firmy!

  • pánský oblek, sako, vesta
  • pánské košile, pánská obuv
  • obleky, košile a kabáty na míru
  • nadměrné a prodloužené velikosti
  • kabát & bunda
  • rifle & chinos kalhoty
  • dámské šaty, svatební šaty a kostýmky šité pro nevěstu a svatební matky na míru
  • dámské business a manažerské šaty & kostýmky na míru
  • dámské lodičky & dámská kožená obuv

Děláme Vám radost.

Obraťte se na nás s důvěrou. Najdeme pro Vás to pravé.

Prostě nás baví neustále se učit a hledat nová a smysluplná řešení. Děláme sobě i vám radost tím, že vytváříme módu a outfity, které vám pomáhají být úspěšnější, v pohodě a v dobré náladě.

A to nám dává smysl. Nekecáme, fakt.

Volejte svůj módní salon 604 221 222.

Daniel Mahdall
daniel-mahdall

spolumajitel módní značky
profesionální stylista
imagemaker
lektor & módní požitkář

+420 604 222 223

daniel@mahdall.cz

Daniel Mahdall - více o mně Více o Danielovi.
Jana Lenská
jana-lenska

majitelka značky / módní koučing
oblékání firem & profesionálů
osobní styl jednotlivců

+420 736 73 73 73

lenska@mahdall.cz

Jana Lenská - více o mně Více o Janě.
Milo Mahdall
milo-mahdall

designér vaší jedinečnosti
osobní a firemní poradenství
lektorská činnost

+420 603 89 89 89

milo@mahdall.cz

Milo Mahdal - více o mně Více o Milovi.
Miroslava Bělská
miroslava-belska

ředitelka módního salonu
stará se o komunikaci s klienty,
vaše pohodlí a komfort u nás

+420 605 221 222

belska@mahdall.cz

Rychlý kontakt
top