1
Od 1991
Móda se mění. My zůstáváme.
Česká módní značka s rodinnou tradicí.
Pánská a dámská móda - Mahdall & Lenská Brno

Jana Lenská

majitelka značky / módní koučing / oblékání firem & profesionálů / osobní styl jednotlivců

Rozumím módě i vám

„Pomohu vám úspěšněji zaujmout ty, na kterých vám záleží a lépe prodat sami sebe a vše, co děláte a umíte." Najdu pro vás styl, ve kterém se budete skvěle cítit a ještě lépe vypadat. Je pro mě důležité, abyste se v průběhu celé vaší návštěvy u nás na salonu v Brně cítili maximálně příjemně a pohodlně.
Nezáleží na vašem věku, mírách, tvaru postavy ani na vašem současném stylu. Záleží jen na vaší chuti a touze po něčem novém, která se po návštěvě u mne v salonu změní na radost ze života.

Žádné vaše přání pro mě není velké nebo příliš malé, takže pokud si nejste jisti, zeptejte se mě a domluvíme se spolu.

+420 736 73 73 73 lenska@mahdall.cz

Služby pro privátní klientelu, OSVČ a samostatně pracující odborníky

  • návrhy a zakázkové šití pánské a dámské módy na míru
  • sestavení jednotlivých outfitů na vámi zadanou příležitost
  • sestavení efektivního šatníku

Pro firmy a podnikatelské subjekty

Specializuji se na firemní DRESS CODE, firemní image a oblékání, návrhy a realizaci šití firemních obleků a košilí na míru, to vše navíc se zaměřením na vaše přirozené vystupování a pozitivní 1. dojem.
Moje poradenství a konzultace si můžete objednat po celé České republice i do zahraničí – hovoříme anglicky a německy.

Svými znalostmi & uměním

  • podtrhnu Vaši odbornost a profesionalitu
  • zvýrazním Vaše přednosti a skryji vaše nedostatky
  • významně podpořím Váš úspěch, prestiž i autoritu před těmi, kde vám na tom nejvíc záleží
  • pomohu vám s výběrem těch nejlepších střihů a materiálů, které k vám promluví a osloví vás

To vše pro jednodušší a rychlejší realizaci vašich cílů a záměrů ve vašem osobním životě, kariéře i podnikání.

Nadstandardní výhody naší spolupráce

1.

Moje práce je zároveň mým koníčkem, proto ji dělám naplno a s láskou.

2.

Nejde mi o kvantitu, ale o spolehlivost a vysokou kvalitu výsledku.

3.

Svou profesi dělám promyšleně. Tak, aby mě i vám přinesla radost i užitek.

4.

Mám bohaté zkušenosti a vysoce odborné znalosti a to je výhoda, která má dnes nadstandardní přidanou hodnotu.

5.

Navíc mít možnost spolupracovat přímo se mnou, s majitelkou módní značky, osobně, je dnes luxus, který si jinde nekoupíte!

rating

Dobrý den paní Lenská, chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za Váš přístup. Jsem maximálně spokojený a zatím jsem takto poctivý a empatický přístup nezažil.

JUDr. Kamenský
(1 z 27 referencí)

Vážená paní Lenská, chci vám opravdu ze srdce poděkovat za vaši téměř božskou trpělivost při vybírání oblečení pro mého manžela. Známe se už dost dlouho a tak chci aspoň takto ocenit vaši upřímnou snahu mi s ním pomoci a občas zrekonstruovat jeho šatník. Jěště jednou díky a přeji vám i vašim milým kolegyním hodně štěstí a příjemných zákazníků, se kterými nebudete mít tolik práce.

Ing. Věra Boučková
(2 z 27 referencí)

Děkuji za skvělou pomoc při výběru nové pracovní vizáže do USA. Perfektní služby, skvělý servis a ochotné jednání

Miroslav Berkovec, Praha
(3 z 27 referencí)

Vážená paní Lenská, vynikající odborný servis a výběr, velice příjemné rodinné prostředí.

Martin Fuchs
(4 z 27 referencí)

Ďakujeme paní Lenskej za profesionálny pristup a ochotu. Spokojenosť na vysokej úrovni za skvelý výber tovaru. Určitě sa k Vám vrátíme a Váš obchod budeme propagovat i mezi známými. Ďakujeme za velmi príjemné chvíle u Vás.

Paní Žilavá, Bratislava
(5 z 27 referencí)

Když jsem byl jmenován ředitelem a jednatelem společnosti, uvědomil jsem si, že jsem se ze dne na den stal tváří společnosti, jejím reprezentantem vůči všem obchodním partnerům. Moje image a šatník tomu neodpovídaly. Cítil jsem potřebu s tím něco udělat, ale sám jsem si nedokázal poradit. Manželka mě upozornila na salon MAHDALL, kde prý nabízí komplexní služby v této oblasti. Zpočátku jsem byl celkem skeptický. Rozhodl jsem se totiž pro radikální řez, původní šatník jsem kompletně zrušil a nahradil šatníkem, sestaveným panem Mahdallem a pí. Lenskou. Velmi si cením i ostatních rad, týkajících se různých doplňků a vybavení, nejen oblečení. Investice se vyplatila. Již první pracovní den, kdy jsem použil „nový image“, jsem pozoroval výrazné změny v přístupu lidí k mé osobě. Moje sebevědomí raketově vzrostlo. Bylo to, jako bych se probudil do nového světa, cítil jsem se přirozeně, svobodně, něco jako by „zapadlo na své místo“. Cítím se lépe při každém jednání, sebejistěji, uvolněněji. Je pro mě přirozené nosit tento nový šatník, najednou jsem si uvědomil, jak je důležité mít všechny součásti oděvu dokonale padnoucí a sladěné a kolik chyb jsem dříve dělal. Nyní si užívám každou hodinu nošení nového šatníku. Nosím oblečení, které bych dříve neměl odvahu ani vyzkoušet, natož zakoupit. A nosím ho hrdě a rád. Po několika týdnech pozoruji i další zajímavou skutečnost, pomalu se mění i styl oblékání kolegů v práci, firemní kultura oblékání se zlepšuje – a to bez použití jakýchkoli doporučení či předpisů. Celkově mi nezbývá než složit poklonu pí. Lenské a celému týmu za perfektně odvedenou práci.

Ing. Jiří Veselý, Brno
(6 z 27 referencí)

Milá paní Lenská, chci vám poděkovat za vaši dlouholetou péči o šatník mého manžela. Musím říct, že kvalita oblečení z vašeho salonu, to opravdu něco vydrží. Ty italské mikiny, košile, ale i boty a obleky mého muže mají bohužel podstatně delší životnost, než většina mého oblečení. Škoda, že se nechcete věnovat i dámské módě pro „české“ postavy, jako jsem já. Hodně úspěchů a dalších nakupujících spokojených manželek vám přeje

Bronislava Čermáková
(7 z 27 referencí)

Vážená paní Lenská, tak hlásím, že nové obleky fungují, jak jste slíbila :- ). Na mých cestách se skutečně moc nemačkají a dělají mi radost každý den. Vždycky, když mě někdo pochválí, že teď vypadám nějak moc dobře, vzpomenu si na Vás a jsem rád, že jsem si nechal od vás poradit. Hodně jste mi pomohla, s mou postavou jsem si takový úspěch neuměl nikdy představit.

S poděkováním a úctou R. Vitásek
(8 z 27 referencí)

Oblékám se na cestách různě po celém světě, takže mám srovnání. Kvalita obleků a dalšího zboží, které jsem nakoupil, odpovídá cenám. Co mne však potěšilo, byla úroveň odborných znalostí a servisu, který zde pí. Lenská s personálem poskytuje. Spolupracovat s ní a jejím týmem, to byl zážitek, který vysoce přesáhl i moje náročná očekávání. Vřele doporučuji.

Ing. Kamil Říha
(9 z 27 referencí)

Děkuji, že jste mi upravili obleky, o kterých mi všude jinde v Brně v krejčovstvích řekli, že to prý upravit nejde. Musím pochválit moc, moc šikovné krejčové a neocenitelné zkušenosti paní Lenské. Děkuji a doporučuji všem, tady krejčovinu a úpravy fakt umí!

K. Svoboda
(10 z 27 referencí)

Obleky od paní Lenské mi neskutečným způsobem pomáhají v businessu. Sebeprezentace při důležitých obchodních schůzkách, je vedle dobrého produktu ta nejpodstatnější věc. A protože mi dámy ze salónu připraví vždy perfektní oblečení, práce je pak jedna radost :)

Ing. Pavel Holec, design-marketingové studio MAINVIEW
(11 z 27 referencí)

Děkuji paní Lenské za skvělou pomoc při výběru nové vizáže do USA. Perfektní služby, skvělý servis a ochotné jednání.

Miroslav B.
(12 z 27 referencí)

Vážená paní Lenská, vážený pane Mahdalle,

jsem ráda, že jsem našla Vás a Váš ateliér. Jste milí, pohotoví, inspirující. Všechny u Vás pořízené hotové či ve vašem salonu ušité kousky mého šatníku vzbudily nebývale kladné ohlasy v mém okolí. To jsem ještě nezažila. Společně se změnou barvy vlasů a líčení jste vyladili můj vzhled a tím jste mi pomohli najít zase radost a vnitřní pohodu. V novém oblečení se cítím ,,jako ve svém", prostě moc dobře. A to jsem vašim radám na začátku moc nevěřila. Omlouvám se. Měníte prosté "máš hezkou halenku" na ,,sluší ti to, vypadáš moc dobře" . A to je sakra rozdíl... Díky.

S přáním mnoha dalších úspěchů Ing.arch. Romana Kaplanová
(13 z 27 referencí)

V módním salonu Mahdall nakupuji oblečení pro mého muže už asi 15 let. Přesto, že by nejradši chodil v jedněch riflích a staré kožené bundě, na nákupy „u Mahdalla“ si po první zkušenosti zvykl a nechá se tam jednou, dvakrát za rok celý obléct. Aby měl zas klid. Jak on říká, všecko mají na jedné hromadě, už to tam zná, jsou tam milí a hlavně - pak už nikam nemusí. Tenhle opečovávací servis pro naše manžely můžu jenom doporučit. Paní Lenská, to je „koncert“. Opravdu umí. Vždycky ho „diplomaticky“ dostane do toho, co mu opravdu sluší a v čem se líbí i mě. Znáte to, nikdo doma nemá pravdu, ode mě by si říct nedal. Vyzkoušejte. Vřele doporučuji.

Jana Novotná
(14 z 27 referencí)

Paní Jana je profík ve všech směrech. Oblékla mě od hlavy k patě, a to jsem chtěl jen košili. Má cit a styl. Maximální spokojenost. Děkuji a přijdu zas.

Zdeněk Pokorný
(15 z 27 referencí)

Děkujeme paní Lenské za profesionální obsluhu, přejeme jí lásku, krásu a zdraví.

P. Oleslá
(16 z 27 referencí)

Dobrý den paní Lenská, chtěl jsem Vám ještě jednou poděkovat za Váš přístup. Jsem maximálně spokojený a zatím jsem takto poctivý a empatický přístup nezažil. Pamatujte prosím na mě, až Vám přijdou ty boty, které jste zrovna neměla ve velikosti 45. Zároveň bych potřeboval vymyslet nějaké oblečení, když jdu dělat obchod mezi své známé nebo na méně formální akce. Tam nemusím mít nutně bílou košili a ani kravatu. Těším se na další spolupráci :-)

Swiss Life Select Vratislav Tyl
(17 z 27 referencí)

Salon MAHDALL& LENSKÁ má na svých stránkách napsáno móda pro váš úspěch a dobrý pocit. Do brněnského salonu jsem se dostal v podstatě náhodou a vždy jsem opravdu odcházel s velice dobrým pocitem. Vysoce profesionální přístup paní Lenské a pana Mahdalla k zákazníkovi, skvělé kolekce včetně doplňků, prakticko rady dlouholetých profesionálů, to vše s úsměvem a bez ohledu na čas. Z mého pohledu něco zcela vyjímečného. Žiji v Praze, ale pro kvalitní módu, skvělé rady a za dobrým pocitem si jezdím do Brna. Vřele doporučuji."

S úctou Jiří Křížek, Praha
(18 z 27 referencí)

Dobrý den paní Lenská, ještě jednou Vám mockrát děkuji za neuvěřitelný výběr a sladění mého svatbeního obleku. Jak se říká a budu se opakovat, ve svatební den je nejkrásnější nevěsta a ženich je jejím doplňkem, ale u nás to bylo jinak.

Nevěsta byla nádherná, ale já jsem vedle ní vůbec neztratil svůj lesk a dohromady jsme tvořili krásný pár, díky Vám.

Všem se můj oblek moc líbil a nevěsta, když mě viděla poprvé celého ustrojeného, tak se neubránila dojetí a ukápla ji slza, jak moc mi to sluší. Mockrát děkujeme

Ing. Lukáš Babický, Ústí n. L.
(19 z 27 referencí)

Každý má své místo, kam se rád vrací. I já jedno takové mám. Je to oáza klidu, módy a laskavých lidí, kam se rád vracím. Pan Mahdall, paní Lenská i jejich děvčata dokážou dobře rozpoznat, co komu skutečně sluší. Setkávám se s tím každý rok, když si přijedu doplnit šatník. V útulném obchodě najdu vždy vše, co moderní a úspěšný muž potřebuje. Kompletní oblečení jak říkají - od hlavy k patě. A jejich boty vždy dobře padnou a netlačí. :-) Pohodlný nákup, milý personál a všechny služby na jednom místě. A k tomu všemu přidají úsměv a dobré slovo na cestu, abyste se opravdu cítili dobře. To se jinde nevidí. Děkuji za vše.

Pavel Hála
(20 z 27 referencí)

Paní Lenská, chci vám poděkovat za kvalitu vašeho zboží. Koupil jsem si u vás mimo jiné i rifle Pioneer. Mám je doma již víc než pět let a pořád vypadají dobře a rád je nosím... Žádná vytahaná kolena ani vysezené zadky. Pravda je, že jsem měl během té doby problémy s nadváhou a rifle musely na chvíli do skříně, ale stejně, žádné jiné tak dlouho nevydržely. :) tohle berte pouze jako potvrzeni skutečnosti, že se u vás vždy jedná o kvalitní výrobky... S díky

V. Čtveráček
(21 z 27 referencí)

Jsem velmi spokojená s oblečením od vás, ve kterém se cítím perfektně a určitě se k vám vrátím a doporučím svým známým. Moc děkuji za cenné rady a bezvadný přístup.

Eva Schánělová
(22 z 27 referencí)

S paní Lenskou jsem se poprvé setkal v jejím salonu někdy koncem minulého roku.Podnikám již několik let a součástí mého podnikání je i kontakt s klienty. Přestože jsem za ní přišel úplně z jiného důvodu, nakonec se naše debata k módě stočila. Paní Jana mi tehdy ukázala pro mě sice novou, ale pocitově příjemnou a pro mě možnou cestu a já se toho pověstného stébla chytil. Úplně stejně jako ten tonoucí. Vrcholem mého "módního snažení" tehdy bylo, jestli je to moje tričko nebo mikina dnes dobrá nebo ne. Košilím jsem se snažil vyhýbat, protože byly pro mě nepraktické. Když už jsem si musel košili vzít, většinou pocházela z velmi levných rádoby značkových obchodů. Jediné kalhoty, které jsem uznával, byly rifle a k nim většinou sportovní tenisky. Pravdou je, že jsem musel do svého oblečení nějaké peníze investovat, ale tato investice se mi již vrátila.A tak jsem i já zjistil, že to,že „šaty dělaj člověka,” není otřepaná fráze, ale čistá pravda. Faktem je, že díky paní Janě jsem pro klienty v novém oblečení víc důvěryhodnější a daří se mi tak uzavírat podstatně více smluv, než dříve. Navíc pokud někam přijdu oblečený ve stylu „od Mahdalla”, otevírají se mi dveře ve firmách daleko rychleji a snáze, než když jsem kamkoliv dřív dorazil oblečený "po svém" .Cítím, že i chování protistrany při jednáních je vůči mě daleko příznivější a s větším respektem. A to potom člověk těch investovaných peněz do oblečení vůbec nelituje.

Díky Radek Hájek, jednatel
(23 z 27 referencí)

Vřele bych chtěla poděkovat za práci a služby poskytované v tomto salonu. Ušitý kostým je naprosto fantastický. Konečně vím, kterým směrem se má můj šatník ubírat, a dokonce ladím i s přítelem.

Lucie Torini, Praha
(24 z 27 referencí)

Pane Mahdall a paní Lenská. Děkuji mnokrát za proměnu a styling mého přítele Michala Horáka. Konečně tím, co má na sobě, vyzařuje i to, co má v sobě. Jste mistry svého oboru.

Díky a na viděnou se těší Zuzana Bazalová
(25 z 27 referencí)

Vážená paní Lenská, vynikající odborný servis a výběr, velice příjemné rodinné prostředí.

Martin Fuchs
(26 z 27 referencí)

Pane Mahdall a paní Lenská, musím Vám napsat. Jsem několik dní služebně v Paříži a ty kombinace oblečení, které jste mi posledně udělal, se mi sem perfektně hodí. A to sako, které jsem tak moc nechtěl a pak jsem si ho na vaši radu přece jen vzal, tak to se mi teď líbí nejvíc.

Díky za vše M. Přikryl, Brno
(27 z 27 referencí)

Přehled všech našich referencí zde.

Kdo využívá portfolio našich služeb?

Jednotlivci a V.I.P. osobnosti

Muži a ženy každého věku, výšky a váhy. Podnikatelé, manažeři, právníci, lékaři i řadoví zaměstnanci... Oblékáme i osobnosti na prestižní V.I.P. příležitosti a na „červený koberec”.

Firmy

Velké, střední i malé, jednoduše ty, kterým záleží na jejich prestiži a dobrém jménu. Pomůžeme Vám zaujmout a úspěšně prodat sami sebe a vše, co děláte a umíte. Přivedeme sny o oblékání vaší firmy k životu.

Agentury

Výroba a personalizace oblečení, tvorba image, lektorská činnost (workshop, semináře, školení). Ve speciálním kurzu předáváme know-how, proč se právě dnes vyplatí lépe oblékat a jak na to.

Vzdělávací a školicí centra

Kurzy, semináře, workshopy na téma: „Jak využít módu a oblékání pro svůj růst a úspěch v osobním životě, kariéře a podnikání”.

Mahdal Lenská logo

Hotely, bary, restaurace a penziony

Personalizace oblékání a kompletní vzdělávání hotelového personálu v oblasti prodeje a služeb.

Módní a lifestyle časopisy, rádia a televize

Jsme 1. rodinnou a nejdéle fungující módní značkou v ČR, která se s úspěchem zabývá módní tvorbou a obchodem. Nabídneme Vám zajímavý obsah pro vaše focení, články, pořady a seriály.

Zahraniční klientela

Nebojíme se jazyků, a proto s vámi můžeme hovořit anglicky i německy. Oblékáme klienty z Japonska, Brazílie, Islandu, Ameriky, Španělska, Itálie, Holandska a dalších zemí.

Kreativci, osobnosti, skupiny a orchestry, netradiční projekty

Víte, co chcete? Naplníme a zrealizujeme vaše představy. Nevíte, co chcete? Pak vám pomůžeme najít přesně to, co hledáte. Oblékneme vás i na „červený koberec” a další V.I.P. příležitosti.

Děláme Vám radost.

Obraťte se na nás s důvěrou. Najdeme pro Vás to pravé.

Prostě nás baví neustále se učit a hledat nová a smysluplná řešení. Děláme sobě i vám radost tím, že vytváříme módu a outfity, které vám pomáhají být úspěšnější, v pohodě a v dobré náladě.

A to nám dává smysl. Nekecáme, fakt.

Volejte svůj módní salon 604 221 222.

Daniel Mahdall
daniel-mahdall

spolumajitel módní značky
profesionální stylista
imagemaker
lektor & módní požitkář

+420 604 222 223

daniel@mahdall.cz

Daniel Mahdall - více o mně Více o Danielovi.
Jana Lenská
jana-lenska

majitelka značky / módní koučing
oblékání firem & profesionálů
osobní styl jednotlivců

+420 736 73 73 73

lenska@mahdall.cz

Jana Lenská - více o mně Více o Janě.
Milo Mahdall
milo-mahdall

designér vaší jedinečnosti
osobní a firemní poradenství
lektorská činnost

+420 603 89 89 89

milo@mahdall.cz

Milo Mahdal - více o mně Více o Milovi.
Miroslava Bělská
miroslava-belska

ředitelka módního salonu
stará se o komunikaci s klienty,
vaše pohodlí a komfort u nás

+420 605 221 222

belska@mahdall.cz

Rychlý kontakt
top