1
Od 1991
Móda se mění. My zůstáváme.
Česká módní značka s rodinnou tradicí.
Pánská a dámská móda - Mahdall & Lenská Brno

Jsme Mahdall & Lenská

Rodinná firma & módní značka s nejdelší tradicí v Čr

Víte, na co jsme hrdí?

U nás je svět ještě v pořádku.

Prázdných marketingových slibů a sloganů je dnes plný internet. Už mnoho let ukazujeme lidem, že naše tradiční hodnoty a celoživotní profesionální zkušenosti jsou právě tím, o co se mohou bez obav s důvěrou opřít. Tak, jako o pevnou zeď svého domova.

Férová hra

Férová hra

Máme zdravé sebevědomí. Proto s Vámi jednáme celá léta poctivě a férově. Tak, abychom se mohli s čistým svědomím podívat vám i sobě do očí.

Nekecáme...

Nekecáme...

Děláme svou práci jinak. Ne jako tvrdý byznys, ale s láskou a péčí. Jen díky tomu to pro nás má totiž smysl. U nás najdete tradiční poctivé řemeslo.

Jedinečnost

Jedinečnost

Tím, co děláme a jak to umíme, jsme jedineční. Proto naši značku nenajdete v každém městě a obchoďáku. Proto k nám jezdí nakupovat zákazníci z Plzně, Chebu i z Košic.

Mahdall & Lenská Brno
Sice to tak vždycky nevypadá, ale opravdu držíme spolu…

Baví nás...

...vidět vaši spokojenost a slyšet slova chvály, když od nás odcházíte. Chceme být na trhu minimálně dalších úspěšných 30 let… Užíváme si možnosti kombinovat naše znalosti z několika odvětví psychologie s nejnovějšími trendy a tradičními zkušenostmi z oblasti módy a stylingu.

Proč to děláme?

Prostě nás baví neustále se učit a hledat nová řešení. Děláme vám radost tím, že pro vás tvoříme něco smysluplného a krásného. Nekecáme, fakt.

Neradi nakupujete? Nechcete ztrácet čas v nákupních centrech?

Nejste si jistí nebo nevíte, jak vybrat správný střih, barvu, materiál, velikost ani doplňky? Svěřte se nám. Jsme nejjednodušším řešením vašich módních nákupů.

Chcete mít jistotu správné volby a vyhnout se zbytečným chybám?

Přivítali byste odborníky, kteří vás obléknou s láskou a péčí? Od hlavy až k patě a na jednom místě? To vše najdete v klidu a pohodlí našeho salónu v Brně, v Alfa pasáži.

Čeká Vás svatba, ples, taneční, promoce, pohřeb nebo jiná akce?

Naši profesionální stylisté obléknou každou postavu, pro každý den a příležitost... Zajímavě, hezky a smysluplně. Zkrátka perfektně!

Inspirujte se možnostmi a dopřejte si naši skvělou péči.

Spolupracujte s uznávanými profesionály. Módní salon a zakázkové krejčovství Mahdall & Lenská.
Nakupujte v nejlepším poměru KVALITA – CENA – VÝKON!

rating

Odborníci na pravém místě! Když chce člověk dobře vypadat, tak hledá někoho, kdo má zkušenosti, dobré vnímání a díky těmto detailům potom vypadá fantasticky. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na další.

Martin Kolenička, majitel HCA škola managmentu
(1 z 8 referencí)

Vzhledem k mé složitější postavě jsem měl problém sehnat oblek na svatbu. Naštěstí jsem narazil na pana Mahdalla mladšího, který mi vybral perfektní oblek, takže jsem na svatbě a na fotkách vypadal jako pořádnej frajer ;).

Ondra Hejmalík
(2 z 8 referencí)

Jednoduchá a komplexní výměna mého stylu oblékání a šatníku mě úplně „dostala“. A to nejlepší je manuál, ve kterém jsou popsány jednotlivé prvky oblečení a jejich vzájemné kombinace. Jednoduché, rychlé a během několika vteřin vždy skvěle fungující.

Najednou se stala naprosto neuvěřitelná věc. Nejen obchodní partneři, ale i řada žen a hlavně mužů z mého okolí registrovala změnu ve stylu mého oblékání a velmi pozitivně ji hodnotili. Z „šedé tuctové myši“ se jako mávnutím kouzelného proutku stal muž, jehož oblečení odpovídá povaze jeho charakteru a ve kterém se cítí přirozeně a uvolněně - prostě skvěle.

Chcete-li si vylepšit si svůj vzhled a image, doporučuji Vám svěřit se do péče paní Lenské a pana Mahdalla. Pak už se nechejte překvapovat pozitivními reakcemi svého okolí a užívejte si!

A navíc přestanete každé ráno tápat ve svém šatníku!S klidem se svěřte do rukou těchto špičkových odborníků - lepší opravdu neznám.

Ing. Kudělka, majitel poradenské firmy
(3 z 8 referencí)

Úžasný přístup, perfektní vypracovaní obou obleků i košilí a proti Praze ceny mnohem vstřícnější. Děkuji a určitě doporučuji.

Mgr. K. Novotný
(4 z 8 referencí)

Děkujeme profesionálnímu personálu za velmi laskavou a vstřícnou obsluhu. Byli jsme nadmíru spokojeni, neboť se nám věnovali dlouhou dobu a přítel byl nadšen. Přesto jsme se šli podívat ještě jinam, kde jsme po dvou hodinách zjistili, že se to nedá srovnat, že se nedá srovnat přístup obsluhy. Už jen kvůli tomu jsme se opět vrátili do salonu Mahdall a Lenska přestože jsme mohli ušetřit. Moc děkujeme a určitě budeme doporučovat! Děkujeme velmi za ochotu a pomoc při výběru svatebního obleku, jsme moc spokojeni. Mile nás překvapil hladký a příjemný průběh nákupu.

Lenka a Honza
(5 z 8 referencí)

Přišel jsem do salonu Mahdall s tím, že bych chtěl ušít pěknou bílou košili na svatbu. Chtěl jsem se ženit jen v černých manšestrácích a této košili, dle starého hesla: "Chlap v černých kalhotách a bílé košili vypadá nejlíp." Pan Mahdall mě oblékl do černých kalhot a košile, ať se na sebe mrknu v zrcadle. Po pravdě řečeno - nic moc. Navrhl mi lesklý modrý oblek s proužkem. S tím, že ženich má být na svatbě pan Někdo - osobnost. Musel jsem uznat, že mi to sluší. Ale oblek a ještě lesklý! Nic pro mě. Navrhl, že si můžu zkusit ve "svých" černých kalhotách a bílé košili vzít velkou černou peněženku a obejít pár restaurací. Jo, pochopil jsem, působil bych opravdu jako pinkl. Nakonec mi vybral šedý lesklý oblek, v kterém jsem se na svatbě cítil velice dobře. Zářil jsem štěstím. Už krátce po svatbě jsem ale litoval, že jsem si nevzal ten původní leskle modrý. Byl bych v něm přece jen větší švihák. A nejen na svatbě. A perfektní slavnostní bílou košili ušitou na míru jsem měl na svatbě i mnohokrát po ní. Díky. Takový servis a zkušenosti jsem jinde nenašel. Zdravím Vás a ať se Vám daří.

Jorik Švanda
(6 z 8 referencí)

Velmi rád bych vyjádřil upřímné díky za profesionální přístup a vstřícnost, která nám byla vždy ze strany personálu projevena. S radostí vás doporučíme.

Jaroslav Janáček
(7 z 8 referencí)

Myslím, že využívání služeb osobního imagemakera u Mahdallů a jejich nadstandartních služeb je nejvyšší úrovní v oblasti oblékání. Pan Mahdall a jeho tým mi vždy vyšli vstříc a hlavně fungují i online, když něco potřebuji probrat nebo poradit.

Daniel Konečný, Optimal Energy
(8 z 8 referencí)

Přehled všech našich referencí zde.

Děláme Vám radost.

Obraťte se na nás s důvěrou. Najdeme pro Vás to pravé.

Prostě nás baví neustále se učit a hledat nová a smysluplná řešení. Děláme sobě i vám radost tím, že vytváříme módu a outfity, které vám pomáhají být úspěšnější, v pohodě a v dobré náladě.

A to nám dává smysl. Nekecáme, fakt.

Volejte svůj módní salon 604 221 222.

Daniel Mahdall
daniel-mahdall

spolumajitel módní značky
profesionální stylista
imagemaker
lektor & módní požitkář

+420 604 222 223

daniel@mahdall.cz

Daniel Mahdall - více o mně Více o Danielovi.
Jana Lenská
jana-lenska

majitelka značky / módní koučing
oblékání firem & profesionálů
osobní styl jednotlivců

+420 736 73 73 73

lenska@mahdall.cz

Jana Lenská - více o mně Více o Janě.
Milo Mahdall
milo-mahdall

designér vaší jedinečnosti
osobní a firemní poradenství
lektorská činnost

+420 603 89 89 89

milo@mahdall.cz

Milo Mahdal - více o mně Více o Milovi.
Miroslava Bělská
miroslava-belska

ředitelka módního salonu
stará se o komunikaci s klienty,
vaše pohodlí a komfort u nás

+420 605 221 222

belska@mahdall.cz

Rychlý kontakt
top